Konu Kapatıldı! + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 4 / 6 İlkİlk 1 2 3 4 5 6 SonSon
Toplam 76 mesajın 46-60 arasındakiler
2014 - 2015 ÖMSS hakkında..?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

fatih koçman

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    huseyinmetin arkadaş umarım dediğin gibi olur da şu sınavın tarihi biran önce açıklanır,rahatlarız ve ona göre yolumuzu çizeriz.

FaCia

Tarihi bi söleselerde dediğiniz gibi yolumuza baksak. Ona göre dershaneye qideceğim Özel hoca tutacam. Bu sene atanmam lazım artık yanı yenı bi sınavda atanmam lazım özel sektörde çalısmaktan bıktım usandım. 3 kurus para verıolar bide eşek gibi çalıştırıyolar. Yazıklar olsun tüm engellilere yerleştirmeyen ve bizi özel sektör köşelerinde süründüren devletimize.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

kamil55

sınava girmek için ilk başvuru nasıl oluyor sınavdan nekadar önce

hasaner

Ösym normalde temmuzda önümüzdeki yılın sınav takvimini açıklardı diye biliyorum ama henüz sınav takvimide yayınlanmamış sanırım

guldenyoruk

kumsaatimisali;

ben de aynı durumdayım son mezuniyetimle gireceğim. Daha sonra terfinin mümkün olduğunu duydum ancak bununla ilgili resmi bir açıklamaya ulaşamadım

murat49

atama olacak 2014 başı seçimlerden önce devlet oylara gebe çalışma bakanıda söylemişti zaten alım olacak kaçınılmaz oy için

hseyin ömss

ömss alımı olacak mı ??

e.kılıç11 2014'te ÖMSS SINAVI VAR MI ?

Merhaba 2014 Ömss sınavı varmıdır kimisi var diyor kimisi yok diyor var ise başvuru tarihleri ne zaman olur , sınav hangi ay yapılır ??

muhendis3232

olacaktır bende tahminim o yönde osym 2014 sınav takvimini açıkladığı gün öğreneceğiz ıspartadanmı kardeş

e.kılıç11

eğer 2014 nisanda olursa başvuru tarihi hangi ay olabilir. Benim raporum sürelide mart ayında bitiyor.

muhendis3232

başvuru tarihi subatta başlıyor diye biliyorum 2012 de oyleymiş 20 subat - 2 mart arası..senin raporda ne yazıyor süreli derken bende şuan almaya çalışıyorum rapor ne amaçla almıştın raporu

e.kılıç11

işitme engelliyim işe girmek için almıştım TIP Fakültesinden alıyorum raporumu devlet hastahaneleri az veriyor diyorlar oranları ondan devlet hastahanelerinden almak istemiyorum özür oranım şuan % 49

muhendis3232

bende aynı şekilde devlet hastanesine gittim normalde 30-31 vermesi gerekirlern %24 diğer rahatsızlıktan düşük oran verirlerse itiraz edicem kulaktan nasıl düşürür anlamıyorum geçmiş testler var adam bizi iyileştirdi iki dk da...devlet hastanesi kaç verdiki size bide tipta rapo almak uğraştırıyormu kolaymı

e.kılıç11

normalde devlet hastahaneleri erken veriyor ama oranı çok düşük veriyor ben 2007 de devlet hastahenesinden aldım oran %16 çıktı 2009'da TIP Fakültesinden aldım %49 çıktı TIP Fakülteside çok geç veriyor raporu 3 ay sonra veriyolar sınavıda kaçırıyoruz.

muhendis3232

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    işitme testi standart bir test bi yanlışlık olmalı iki rapor arasında uçurum var sizin...mesala bnm sol sağ kulak 190 toplamı ona görede 24 ediyor sizde ya 49 da yada 16 da sıkıntı var ikisinden birinde..3 aysa yetişir 6 ay var daha sınava

Konu Kapatıldı!
Sayfa 4 / 6 İlkİlk 1 2 3 4 5 6 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye