Sayfa 5 / 11 İlkİlk 123456789 ... SonSon
Toplam 155 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    183

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    D dilimine giriyorsanız 10 yıllık hizmet süresi ile malulen emeklilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Benim bilgim de bu doğrultuda
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    dusunur Avatarı

Gerçek Adı
    erhan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hayırlı günler şefim bisorum olacaktı cevap verebilirseniz çok sevinirim. bende 4 yıllık polis memuruyum ve psikotik depresyon tanısı ile d/3 dilimi verirdi şuan iyiyim Allaha şükür iyileştim diyebilirim. kurul bana rapor verdi buda bitiyor. Artık polis olamayacağımı anlamış bulunmaktayım ne yazikki . sorum şu GİH sınıfına mı geçirirler yoksa malülen emekli mi ederler ki emekli olamam yıl dolmadığı için tazminat verip(toptan ödeme altında) şutlar mı. yani ben istemeden beni gih kadrosuna geçirmeden malulluk işlemleri yapabilirler mi? d/3 diliminde şöyle bir tanım var "Daire Başkanlığının görüşü ile birlikte öncelikle hizmet sınıfı değişikliği gerekirse maluliyet yönünde işlemler yapılmak üzere" demiş buradaki gerekirseden kasıt nedir? Allaha şükür iyi gidiyorum ve bir sene boyunca her ay kontrol verdiğini söyledi doktor bu yıl bitiminde sağlam raporu alabilirmiyim kuruldan böyle bir talep mümkünmü? raporun gitmesi gelmesi ne kadar sürer yani kadro değişikliği ne kadar zaman alır. bu süreçte çalışmaya başlayacakmıyım ve nerede çalışacam silahım alındı.

Üye
    sokrates Avatarı

Gerçek Adı
    ???
    Son Giriş
    19.01-2017
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gih memuru olursun zorla emekli edemezler ..

Bülent bey benim kamudan önce 2 yıl 4 ay çalışmışlığım var ,kamuda 6 yıl 9 ay ve ayrıca 1 yıl 1 ay yıpranmam var .ben malülen emekli olabilir miyim ??

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    183

Yukarıda yazdığımdan fazlasını bilmiyorum Serkan bey.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    sokrates Avatarı

Gerçek Adı
    ???
    Son Giriş
    19.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar konuya hakim olan birisi lütfen sorumu cevaplasın çok önemli benim için ..Polis iken psikolojik rahatsızlığım nedeniyle gih memurluğuna geçirildim 2006 yılından beri memurum yani 6 yıl 9 ay oldu memuriyete başlayalı ancak benim ssk günlerimde var 2 yıl 4 ay toplamı ayrıca memuriyette 1 yıl 1 ay yıpranmam var .ben bu şartlarda ne zaman malülen emekli olabilirim lütfen biri cevaplasın .

Üye
    dusunur Avatarı

Gerçek Adı
    erhan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar
    daha önceden yazmıştım bende aynı hastalıktan psikotik depresyon tanısıyla gih sınıfına aktarırdım ve çalıştığım ilimi değitirdim.
    ancak çalıştığım yere üst yazıyla 1 sene boyunca her ay kontrolu ve sene sonunda tekrar rapor alınması diye yazı geldi. üstyazıyla şimdi hastaneye gideceğim
    hastahaneye ben doktorumla muhabbetle kontrole gidiyordum zaten. ama rapor olayı kafamı karıştırdı. bu rapor tekrar d verilmesi gih sınıfında çalışır demesi benim için sıkıntı olur mu.
    yoksa bu raporda sağlıklı mı demesi gerekir illa dilim olacak mı

bu konuda deneyim olan var mı acaba. paylaşırsa sevinirim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    183

Bu konuda Erhan beye bilgi verebilecek olan var mı?

Üye
    sokrates Avatarı

Gerçek Adı
    ???
    Son Giriş
    19.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2006 yılında polis memuru olarak başladığım meslek hayatıma geçirdiğim psikolojik rahatsızlıktan dolayı gih memuru olarak devam etmekteyim 7,5 yıllık devlet memuruyum ancak 2,5 yıl ssk hizmet günüm var ayrıca askerliğimi de asteğmen olarak yapmıştım ..personel şube sağlık masası emekli olabilirsin 1200 tl. De maaş alırsın dedi bu doğru mu ?? Emekli olmak için ne yapmam gerekiyor prosödür nasıl işliyor ne olur yardım edin çalışacak gücüm kalmadı artık dayanamıyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    183

Eğer kurumunuz malulen emekliliğiniz konusunda görüş bildirmişse, bence başvurun. Sonuçta reddedilirse çalışmaya devam ediyorsunuz zaten... Yanılıyor muyum?

Üye
    sokrates Avatarı

Gerçek Adı
    ???
    Son Giriş
    19.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkür ederim ...

Malülen emekli olmayı çok istiyorum ancak sgk kontrol muayenesi falan yapıyormuş bu riske giripte emekli olmam çünkü maaşım kesilirse bir şekilde acımdan geberirim kimse de acımaz halime o yüzden emekli olma işini askıya aldım maalesef

Üye
    selametle10 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2016
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhabalar mustafa bey.daha önceki yorumlarınızda psikiyatrik hastalıklarda c dilimi alınınca gih olunduğunu yazmışsınız.benimde c dilimi silahsız görev yapar heyet raporum var.sağlık işleri dairesine gidecek raporum.sonuç ne olur?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    183

@selametle10 arkadaşımızın sorusuna yanıt verebilecek kimse var mı?

Üye
    sorun Avatarı

Son Giriş
    22.04-2015
    Saat
    23:02
    Yaşadığı Yer
    istanbyl
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@selametle10

sizde gih memuru olursunuz yani istediğiniz bir durum mu bilmiyorum ama gih olursunuz

forumda yazanları okudum ama benim sorunumun cevabını bulamadım bende 4 yıllık polıs memuruyum deprasyon tanısı ile gih yazım geldi mutluyum sorun yok hayatım düzene girdi ama merak ettiğim ben şuan aöf de okuyorum mezun olunca sosyolog olacağım ben başka bir kuruma veya öğretmen olarak atanabilirmiyim yoksa bu rapor sorun teşkil eder mi emniyette gih olmak bile zor o saçma sapan asl üst ilişkisi hala katı bir şekilde devam ediyor bir şekilde başka bir kuruma memur olarak geçmek istiyorum polislikteki gibi 6 yıl şartı felan var mı yani sorunumu anlayan yardımcı olursa bir yol gösterirse sevinirim

Üye
    selametle10 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2016
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@sorun

gih memuru olacağımı kesinmi söylüyorsunuz.yönetmelikte c diliminin d dilimi sayıldığı yazmıyor.ayrıca d dilimi rapor varsa eğer rütbeli personel için gih işlemleri başlatılır yazıyor yönetmelikte...

bu sayfayı takip eden arkadaşlar ve Bülent bey!
    bilgisi olan varsa cevaplayabilir mi? mi? benim c dilimi silahsız görev yapar şeklinde heyet raporum var. bazı arkadaşlar alınan c dilimi raporu d dilimi sayılır, gih yapılır yazanlar var. bazı arkadaşlarda c dilimi raporuyla gih olursun şeklinde cevap yazmışlar. c dilimiyle gih olan var mı? aydınlatıcı bilgi verebilecek var mı? teşekkürler!

Üye
    sorun Avatarı

Son Giriş
    22.04-2015
    Saat
    23:02
    Yaşadığı Yer
    istanbyl
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sağlık daireye gittiğinde evrakların onlar karar verıyor bu meslekte kesin diye bir sey yok devrem ama gördüğüm arastrısıgım kadar silahssız görev yapar diyip c dılımınde bırakmazlar senı c dılımı polıstır ama pasıf gorevdedır hastane görüşünü bildirmiş c dilimi silahsız görev yapar dıye saglık daıre başkanlıgı bu görüşe göre seni gih memuru yapar c dilimi idari polis tir sılahlı pasıf gorevdedır senın sılahın alınması görüşüne göre senın gih memuru yaparlar

Sayfa 5 / 11 İlkİlk 123456789 ... SonSon