+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon
Toplam 45 mesajın 1-15 arasındakiler
Malülen emekli olmak için raporu Ankara'ya gönderdiler. Sonuç ne olur?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

derbeder-1975 Malülen emekli olmak için raporu Ankara'ya gönderdiler. Sonuç ne olur?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    arkadaşlar ben fatih üniversitesinden % 73 rapor aldım. malülük için ssk dan sevkli gittim. raporu ssk ya bıraktım. ankaraya yolluyacaklarını söyledile.r ben raporun sonucunu nasıl takip edebilirim? bu raporum düşürülür mü? emekli olabilmem için yüzde kaç rapora ihtiyacım var?
    rahatsızlıgım hidrosefali beyin hücrelerinde hasar var, dengesizlik var.
    yardımcı olursanız sevinirim. 10 aydır raporluyum. gözlerde de görme kaybı var.
    bilgilerinizi bekliyorum taşekkürler

derbeder-1975

itirazları hangi kuruma yapıyoruz fatih üniversitesinin raporu geçerli sayılırmı

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de
    Yasaklı Üye
    Gerçek Adı
    Sölemem ki
    Son Giriş
    05.07-2013
    Saat
    09:40
    Yaşadığı Yer
    Lazimsa Sor

_MesuT_

ben raporumun takibini ve emekliliğimin kabul edildiğini bana resmi yazı ulaşmadan T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Sosyal Sigortalar Kurumu buradan öğrenmiştim...Adrese girince sicil numaranı yaz ve gönder de....

derbeder-1975

üst kuruldan rapor sonucları kaç ayda geliyor biz nerden haberdar oluruz nasıl takip etmeliyiz 27 / 12 /2008 tarihinde çorum ssk'ya raporu kendim teslim ettim. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

OturanBoğa

Bir sorun çıkmazsa 2 ay sonra maaşını alırsın diye düşünüyorum

derbeder-1975

teşekkürler oturan boga takip edebilecek bir site varmı diye sormuştum bazı arkadaşlar dört beş ayda sonuçlanmadıgını söylediler.birde fatih üniversitesi hastanesinin raporu diye bir poreplem çıkarmı üniversite hastanesi diye

derbeder-1975

halen raporluyum emeklilik yazım gelirse iş yerimden tazminat alcakmıyım 9 yıllık çalışmışlıgım var yoksa sen malulen emekli oldun deyip tazminat ödemezlermi teşekkürler yardımlarınız için

derbeder-1975

beni ssk girişim 1994'dün 11. ayı 3859 günüm var yeterli olur galiba bu gün karşılıgı maaş yaklaşık nakadar baglanır şayet kabul edilirse

Üye
    Gerçek Adı
    Esat
    Son Giriş
    26.07-2014
    Saat
    17:18
    Yaşadığı Yer
    Akdeniz-Antalya
    Blog Mesajları
    1

Prens Esat

en az 650ytl alirsin en düşük emekli maaşşi bu

OturanBoğa

EMeklilik işlemlerini şuradan takip edebilirsin: SSK

Tazminat da alman gerek diye biliyorum...

derbeder-1975

bilgilendirgin için çok teşekkürler oturan boğa bir sorum daha olacak rapor üniversite hastanesinden alınmış diye hakem hastaneden tekrar rapor isterlermi üç.dört rapor istendiğini duydumda.develet hastenesinden alınan rapora bile üniversite hastanesine sevk edip tekrar rapor istemişler rapor bölümünde paylaşan arkadaşlar var

OturanBoğa

Hiç bilemiyorum inan. Bu biraz da şans sanırım... Evrakları inceleyen kişiler rapordaki bulgu ve oran konusunda şüphe ederlerse, sevk olur. Ama çok bariz bir sakatlık varsa, o zaman sevke ihtiyaç duymazlar
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

derbeder-1975

oturan boğa abi raporda ortaderece dizartri % 35 ataksit yürüyüş % 60 balthazart tablosuna göre hesablama % 74 agır özürlü sürekli ibaresivar siz artık balthazar tablosu geçerli degil diyorsunuz bu durumda benin rapor nasıl olur sizide çok yoruyoruz kusura bakmayın çok teşekkürler

OturanBoğa

Artık malulen emeklilikte birkaç hastalığın toplamı yapılmıyor. 1 Ekim itibarıyla hastalıklardan biri %60 ve üzerinde olmak zorunda. Aksi halde maluliyet oluşmamış sayılıyor.
    Yani "dizartri %35" yok sayılacak, "ataksit yürüyüş %60" değerlendirilecek. Bu değerlendirmeyi SGK Sağlık Kurulu Arıza Hastalık Listesi'ni göz önüne alarak yapacak.

Senin durumun çok sınırda olduğu için büyük ihtimalle sevk ya da red kararı çıkabilir. O zaman itiraz hakın var.
    Bekleyelim bakalım... Belki insaflı davranırlar.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

derbeder-1975

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    oturan boğa abi teşhistede hipoksit ensefalopati diye tek ibere var.acaba teşhisi göz önünde tutarlarmı

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon

Başlığın Etiketleri

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye