Engelliler.Biz 4-7 Aralık tarihlerinde Engelsiz Yaşam Fuarı'nda
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 64 1 2 3 4 5 11 51 ... SonSon
Toplam 952 mesajın 1-15 arasındakiler
SGK sitesinden emekli maaşı hesaplatma..?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

memolikk SGK sitesinden emekli maaşı hesaplatma..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Aşağıdaki üç sitede hesaplama yapıp ortalamasını alarak yaklaşık bir emekli maaşı tahmininde bulunabilirsiniz:

Hizmet akdi ile çalışanlar (4a) buraya tıklayarak emekli maaşlarını hesaplayabilirler
    Kamuda çalışanlar (4c) buraya tıklayarak emekli maaşlarını hesaplayabilirler

Ayrıca: www.emekli-maasi.com & www.emeklimaasim.com & www.sskemekli.com
    2006 299
    2007 359
    2008 360
    2009 360
    2010 360
    2011 360
    2012 120 +son ay 30 gün bu gözükmüyor daha

SİZCE NEDEN HESAPLAMA YAPAMIYORUM yardımcı olabilir misiniz

ertugrul01

S G K da bagkur ile ilgili maaş hesaplaması varmı.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

sevile

Sanırım toplam gün sayısı 3600 günden az olduğu için hesaplama yapılmıyor....

Üye
    Gerçek Adı
    Cavit Ceyhan
    Son Giriş
    12.09-2014
    Saat
    10:35
    Yaşadığı Yer
    Çorum/Merkez

centirmen

Bende şu uyarıyı verdi ki doğru sizdede vermiştir kesin fark etmemiş olabilirsiniz.
    Toplam Hizmet Gününüz 3600 günden az olduğu için Aylık hesaplanamadı

memolikk

İyi de benim bağkurla ssk toplamım 3600 den fazla oluyor nasıl yazacağımı bilemedim hata yazıyor bendeki uyarıda 3600 den az uyarısı yok

Üye
    Gerçek Adı
    Cavit Ceyhan
    Son Giriş
    12.09-2014
    Saat
    10:35
    Yaşadığı Yer
    Çorum/Merkez

centirmen

diyer kurumlardaki prim gün sayısını yazdınızmı oraya bağkuru yazın.

kelkitli1966 1966 ssk girişim 15,577 tl kazanç ile malulen emekli olur isem ne maaş alırım

1- Emekli olunan kurum:S.S.K
    2- İlk sigortalı olunan yıl: 1966
    3- Emeklilik talebinde bulunulan yıl: 2011
    4- Erken emekliliği sağlayan toplam işgücü kaybı oranı:
    5- Malulen emeklilik mi yoksa Yaşlılık emekliliği mi: Malulen
    6- Çalışma süresince TL olarak yatırılan toplam prim miktarı:15,570,575.00
    7- Çalışma süresince yatırılan aylık ortalama sigorta primi:
    8- Toplam prim gün sayısı (varsa Askerlik borçlanmasına dair bilgi):1908
    9- Şu anda aldığınız emekli maaşı:
    10- Aylık Bağlama Oranı: 70
    11- SGK aylık bağlama kararındaki ortalama günlük kazanç:

ne kadar aylık alırım bilen varsa yazarsa sevinirim. günlerimin tamamı 2000 yılı öncesi

OturanBoğa

kelkitli, sanırım 750 tl gibi bir aylık bağlanacaktır (hiç bağkurunuz olmadığını vrsayarak yazdım)
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

murat_3854

s.a ben ankaradan murat şuanda malülen emekli olmayı bekliyorum.1997 11.ayda sigorta girişim var.şuanda 3.999 prim günüm doldu ve .%96 rapor aldım.15 yılımın dolmasınada 2012 yılının 11.ayında doluyor. bu verdigim bilgilere göre emekli oldugumda ne kadar maaş alabilirim.saygılar.tşk

Merdem Sgk sitesinden emekli maaşı hesaplatma

Merhaba arkadaşlar,
    emekliliğime kısmetse 1 yıl kaldı merak edip sgk sitesinden emekli maaşı hesaplatma yapayım dedim
    site engelli olduğumu tckimliğimden algılayıpmı hesap yapıyor yapmıyorsa 9000 güne tamamlamayıp yapıyor diye düşünüyorum.

gösterge:9475 ,ortalama yıllık kazanç:20.829,60 , ortalama aylık kazanç:3.270.90

aylık bağlanma oranı:59,00 , aylık bağlanma oranı 2:41,00 , Aylık bağlanma oranı 3:26,84
    toplam çalışma günü:4741
    bugün itibariyle hesaplanan aylık: 1049

merak ettiğim aylık bağlanma oranları seneye nasıl değişecek ortalama kaç para aylık bağlanır
    ve emekli maaş hesaplatma sitelerinden önceki sen hesaplatmıştım 1350 tl gibi aylık çıkmıştı yorumlarınızı bekliyorum.
    çok teşekkür ederim
    sevgiyle sağlıkla kalınız

ertugrul01

üst yazıdaki arkadaşlara cevaben bagkur primleri ile emekli maaşını hesaplıyamazsınız..

sarı kanarya 72

benim sigorta girişi 1992 toplam gün primim 5459. toplam kazanç 5.459.73.852.22tl. 30.09.2011 yılında ssk yüzde 45 vergi indirinle emekli olsum. aylık bağlanma yüde 61 oran . aldığım maaş 786tl .ama şimdi yine aynı işyerinde sigortalı olarak çalışıyorum . sizce normalmi

ertugrul01

iş yeriniz sizi emekli olarak çalıştırıp prim ödeniyorsa sorun yok.

karasongur

1- Emekli olunan kurum:ssk
    2- İlk sigortalı olunan yıl: 1978 askerlik ödeyince 76ya düştü
    3- Emeklilik talebinde bulunulan yıl:1705 2012
    4- Erken emekliliği sağlayan toplam işgücü kaybı oranı:
    5- Malulen emeklilik mi yoksa Yaşlılık emekliliği mi:yaşlılık emekliliği
    6- Çalışma süresince TL olarak yatırılan toplam prim miktarı: hep asgari ücretten yattı.
    7- Çalışma süresince yatırılan aylık ortalama sigorta primi:asgari ücret 1951ssk 2880 tarım bağkuru
    8- Toplam prim gün sayısı (varsa Askerlik borçlanmasına dair bilgi):bağkur2880ssk1352askerlik600 toplam :4832
    9- Şu anda aldığınız emekli maaşı:
    10- Aylık Bağlama Oranı: 62
    11- SGK aylık bağlama kararındaki ortalama günlük kazanç:
    NOT:aylık bağlanma oranı 62 hisse 1/1 gösterge9475 sadece ek ödeme gösteriyor e devlette oda 6 aya ait 81 lira acaba ne kadar maaş alır

storm43

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    sayın merdem; bende ssk maaş hesaplamasını mevcut primleri esas alarak yaptığını düşünüyorum...burda herkes ssk maaş linkini veriyor...ama hesaplamayı nasıl yaptığını bilen bir arkadaşa rastlamadım...emekli-maaşı.com da yaptığınız hesaplama daha doğrudur...emekli olmadan önce bir kaç arkadaş yapmış,emekli olduktan sonra aldıkları maaşa çok yakın...ssk 4-a statüsü 7200 gün üzerinden,malulen emeklilik ve emekli sandığı 9000 gün üzerinden yapılıyor diye biliyorum.

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 64 1 2 3 4 5 11 51 ... SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye