Engelliler.Biz 4-7 Aralık tarihlerinde Engelsiz Yaşam Fuarı'nda
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 9 / 61 İlkİlk ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 59 ... SonSon
Toplam 911 mesajın 121-135 arasındakiler
SGK sitesinden emekli maaşı hesaplatma..?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

köşeci Maaş hesaplama .

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Arkadaşlar merhaba:
    Benim 1996 sigorta girişim .
    3800 gün prim günüm.
    155000 tl yatırılan toplam prim miktarım.
    %82 vergi indirimimvar.
    Şu anda son aldığım maaş brüt 2500 tl.
    Bu güne kadar hiç askari ücretten primim yatmadı.Bu yazdıklarıma istinaden ne kadar emekli maaşı alırım tecrübeli arkadaşlar cevap verirse sevinirim teşekkür ederim.

Üye
    Gerçek Adı
    yasin karataş
    Son Giriş
    20.11-2014
    Saat
    20:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul

karatas_52

sen çok alırsın kardeş baya alırsın

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

imral

Selam Y ÜZDE 40 ENGEL VERGİ İNDİRİMİVAR 1996 ssk girişli 5000 gün sigortalı yım bürüt maaşım 2000 tl net maaşım 1222 tl emekli maaşışım ne olur bigisi olan varmı teşekürler

Riera

E buna 2004 sonundan beri ve halen çalıştığım devlet memurluğunu ekleyemiyorum bu hesaba göre nerede kaldı 15 yıl 5400 günle emeklilik ama gerçi site ssk emeklilik hesabı diyor onlarada bişi diyemem yokmu ya biz gibi engelli memurların emeklilik zamanını ve maaşını hesaplayabilecek bir site.

boran1900 Emekli maaşı hesaplama

MERHABA ARKADAŞLAR HEPİNİZİ SAYGIYLA SELAMLIYORUM. BEN ÖZEL BİR BANKANIN SANDIĞINDAN EMEKLİ OLACAĞIM.

SİGORTALI İŞE GİRİŞİM:01.03.1990
    TOPLAM PRİM GÜNÜM: 6264 (556 SSK 600 BAĞKUR)= 1999 öncesi 3.505 gün, 2000-2008 Ekim arası 2.570 gün, 2008 ekim sonu= 189 gün.
    TOPLAM ÖDENEN PRİMLER:1999 ÖNCESİ :4.304 TL (RAKAM GÜNCEL DEĞİLDİR), 2000-2008 ekimine kadar 57000 TL (rakam güncel değildir), 2008 Ekim inden sonra: 6.153 TL (raman güncel değildir)...
    yatan primlerimi dönemlerin asgari ücretiyle karşılaştırdığımda Brüt üç asgari ücrete yakın yatmış.

Bu durumda ne kadar emekli maaşı alabilirim.yardımcı olabilecek arkadaşlara müteşekkür kalırım... yatan primlerimin güncelinin 250.000 tl yi geçtiğini düşünüyorum.fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

storm43

sayın arkadaşlar,bu bilgileri vererek kimse(ssk hesap uzmanları bile) size maaş hesabı yapamaz... e-devlet şifren ile sgk bölümünden 4-a hizmet dökümünü kopyala,SSK Emekli Maaşı Hesaplama. Ne kadar emekli maaşı alırım | Ücretsiz SSK Emekli Maaşı Hesabı sitesinin ilk sayfasında bilgilerini(doğum tarihi,emeklilik tarihi,özür oranı vs.) girip hizmet dökümünü yapıştır...en doğru hesaplamayı bu site yapıyor...SSK Emekli Maaşı Hesaplama. Ne kadar emekli maaşı alırım ...emekli olan arkadaşlar,emekli olmadan önce bu sitede yaptıkları hesaplamalar ile şu an ki maaşları birbirini tutuyormuş...Kaç gün sigortalılık ve prim günü ile ne kadar emekli maaşı alıyorsunuz? linki ile de size en yakın prim ve gün olan arkadaşlar ne kadar maaş alıyor,buna göre tahmin edebilirsiniz,ancak....en güzeli adamlar program yapmışlar,burdan hesaplamanız bence...( ssk lılar için sadece)

sasalı bülent

arkadaşlar tlefonla öğrendiğime göre raporum %40 onaylanmış ve izmir deftardarlığına gönderilmiş emeklilik icin simdi nasıl bir yol izlemem gerek defterdarlığama gideyim yoksa onlar işyerinemi gönderecekler adliyede calışıyorum orada hangi birime geliyor evrak yardımcı olursanız sevinirim bu arada ssk ya giriş tarihim 1989 8000 günüm ve260 milyar eski para birimine göre pirim ödemişliğim var tahminen ne kadar maaş bağlanır ceveplarsanız sevinirim.

kamil55 % 40 raporu olan ne kadar emekli maaşı alır?

40özürlüle nekadar emekli maaşı alıyor

migvars emekli maaşım ne kadar olur...

--- 94 ssk girişim var 4 ay sonra emekli başvurusu yapacam..----3920 günden emkli olacam..----3920 nin yarısı çifci bağkuru.. yarısı asgari üçretten ssk lıyım..halen ssklıyımm..----TaHMİNİ MAAŞIM NE OLUR SAYGILaRRR...

leo99

sayın bülent bey
    ben 2100 gün sigorta primim doldu.malülen emeklilik için başşvurup alacağım %60 raporla emekli olmak istiyrum.ancak emeklilik sonrası maaş oranları nedir ne kadar maaş verirler bilmeden hareket etmek istemiyorum.kaş yaparken göz çıkartmayalım yani.

malul

Annemin 1981-1984 yıllarında asgari ücretten 870 gün sigortası var.Şu anda kalp hastası ve 932 gün doğum borçlanması yaparsa toplam 1802 gün ile (malul raporu var) malulen emekli olabiliyor.Doğum borçlanmasını asgari ücret üzerinden yatırırsak (940.5 TL/Ay) 932 gün için 9350 TL tutuyor.Doğum borçlanmasını 1500TL/Ay üzerinden yaparsak 932 gün için 14912 TL tutuyor.
    SORUM: Doğum borçlanmasını asgari ücret üzerinden yatırırsam ne kadar,1500 TL/ay üzerinden yatırırsam ne kadar emekli maaşı alırım?5500 TL fazla yatırmam emekli maaşımı ne kadar arttırır?Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

oguz020 %40 ve ssk

slm arkadaslar ben %40 özur oranı ıle bır kamu kurumunda sakat statusunde işçi olarak calısıyorum. ancak vergı ındırımım yok.
    19,10,1999 gırısım ve suana kadar 4634 gunu doldurdum
    ayrıca 1996 dan 1 yıl 7 ay 2 gun bagkur hızmetım var (585 gun)

ve emeklı olmak ıstıyorum 23,04,1975 dogumluyum.

maaşım tazmınatım yada emeklı tarıhım hakkında fıkır belırtebılecek arkadaslara sımdıden tsk ederım..

Ümit Kurtuluş

Şu linkteki maaş hesaplama nekadar doğru? Eğer gerçekten böyleyse ölelim daha iyi 632 TL diyor....

T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Sosyal Sigortalar Kurumu

forsa Emekli maaşım emekli maaşı com da 44 tl fazla gösteriyor önerileriniz

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Arkadaşlar emekli maaşım emeklimaşı com da hesapladıgımda 44 tl fazla hesaplıyor.. Yani maaşımı 44 tl eksik alıyorum.. Sizin maaşları dogrumu hesaplıyor?
    Bir yanlışlık varsa yapmam gerekenler nelerdir?

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 9 / 61 İlkİlk ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 59 ... SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye