Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 13 / 57 İlkİlk ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 ... SonSon
Toplam 844 mesajın 181-195 arasındakiler
SGK sitesinden emekli maaşı hesaplatma..?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

halilyb Asgari ücretten primlerim ödendi emekli maaşım ne olur ve tekrar çalışabilirmiyim.

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    slm arkadaşlar ben birkaç soruya cevap arıyorum ama bana yardımcı olabılırsenız cok sevınırım.ben S raporumvar vergı ındırımınden faydalanıyorum emeklılık basvurusu yaptım cevap beklıyorum sizden ricam su askarı ucretten odenen ssk 3600 gunle emeklı olucam kısmetse maaş nekadar olur.ve emeklı olduktan sonra calısmamda bır sakınca olurmu.şimdiden teşekküredim.

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Twitter Hesabım

officer

Emekli maaşınız 700 civarı olur tamamen tahmindir. Emekli olduktan sonra evet SGDP ödeyerek çalışabilirsiniz.Yalnız emekli olduktan sonra işe girişiniz yapılırken ben emekliyim SGDP ödeyerek çalışmak istiyorum demeniz yeterli...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

selcuksoray

officer, 175.000 toplam prim miktarı (4700 günle) sizce 800 tl emekli maaşı az değil mi? ben birçok karşılaştırma yaptım sitede ama anlam veremedim? 1000 tl gibi bir sonuç çıkması lazım değil mi?

cunta

Slm ben 3800 gunum var 1990 ssk girişliyim emekli oldugum taktirde ne kadar maaş alırım % 66 raporum var

özer özkan

selamlar ömss 2.ci atamada memur oldum ve 4080i tamamladım diyelim aynı devlet dairesinde işe devam edebilirmiyim

murattasar33

slm lar benım oğrenmek ıstedığım bır sorunum var sigortam 5821 gun kronık rahatsızlıktan dolayı vergı ındırımı aldım raporum G sıstemde bakıyorum bugun emeklı olunca 2000 tl maas yazıyor raporumu kullanarak (özurlu) emeklı olsam nekadar maas bağlanır not: ozurlu raporunu almadan once 2000tl maas yazıyordu.

saypol cvp yazarsanız sevınırım

vergi indiriminden emekli maasım n kadar olur 1990 işe baslangıç tarıhim 4000 iş günü 181,124kazanç 10yıldır calısıyorum devamlı yardımcı olursanız sevınırım /58 oran kaclira emekli
    maaşa baglanırım

country23

arkadaşlar ben 2004 ssk girişim ve siteden bakarak emekli aylığı ve ne azaman emekli olabilirim için bakındım ama yazan şöyle bir şey

008/10 sonrası gün sayınız 1539 günü aşamaz

zafer5555 emekli-maaşı.com

arkadaşlar bundan 10 gün önceki hesaplamada emekli maaşı.com sitesinde 1904 tl çıkan maaş şimdi yine aynı siteden hesplandığında 1680 tl çıkartıyor aceba proğram da mı sorun var yoksa hangisine inanmalıyım bilgisi olan arkadaşlar varsa yorum yaparsa sevinirim

okyar emekli maaşı

arkadaşlar vergi indirimine baş vurdum sonucu bekliyorum prim gün sayım 5000 bu durumda emekli maaşım ne olur bilgi verirseniz sevinirim

storm43

zafer5555;emekli-maaşı.com sitesinde yaptığın son hesaplamayı incelersen 2008 yılı kazancı 0 tl. gözüküyor,bende öyle...daha önce yaptığın hesaplama doğru...programı güncelliyor mu nedir,sorun var,sanırım...düzeltirler,herhalde...

suleymanbedel

Merhaba ;

aylık bilgileri

1-)Emekli olunan kurum : SSK
    2-)İlk sigortalı olunan yıl : Yurtdışı borçlanma ile 30.12.1984
    3-)Emeklilik başvuru tarihi ise 11.01.2013
    4-)Aylık bağlama oranı 68
    5-)Gösterge 12075
    6-)Hisse oranı 1/1
    7-)Toplam prim gün sayısı 8010
    8-)Yatırılan Prim miktarıi : 75500 (Yurtdışı borçlanma hariç)
    9-)Yaşlılık Aylığı.

Ne kadar maaş bağlanır bilgi verebilirmisiniz.
    Teşekkürler.

Ümit Kurtuluş

Sgk'nın kendi sitesinden hesaplattığımda 690 TL çıkıyor. SSK Emekli Maaşı Hesaplama. Ne kadar emekli maaşı alırım | Ücretsiz SSK Emekli Maaşı Hesabı sitesinden hesaplattığımda 1743 çıkıyor.

Tamam arada biraz fark olsun ama tam 1053 TL oynuyor arada. Bunun hangisi doğru? 122.000 ödenmiş pirim ve 4663 gün var

sgk sorgulama sonuç
    30.01.2013 tarihi itibariyle hesaplanan Aylık : 690.54

emekli maaşı sorgulama sonuç
    EMEKLİ MAAŞINIZ
    Emekli Maaşınız 1.676,89 YTL Ek Ödeme 67,08 YTL
    Toplam 1.743,96 YTL

turbay

SSK Emekli Maaşı Hesaplama. Ne kadar emekli maaşı alırım | Ücretsiz SSK Emekli Maaşı Hesabı
    bu site yanlış hesaplamaya başladı buna güvenmeyin programlarında sorun var

Üye
    Gerçek Adı
    Serdar Kerem
    Son Giriş
    12.10-2014
    Saat
    15:17
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Blog Mesajları
    1

kaybolan yılllar Emklilik

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Merhabalar benim %45 raporum var askerliği borçlandığım taktirde şubat 2014 te emekli olacagım özel sektörde en son aldığım maaş 1350 tl 5060 gün ve 195.583.97 tl kazanç var ne kadar maaş bağlanır. Pirimler aldığım maş üzerinden yatıyor.şayetbağlanacak olan maaş çok düşerse askerlik borçlanmasını askıya almam gerekecek bu benim için çok önemli cevaplarsanız sevinirim. şimdi karar vermem gerekiyor.saygılar...

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 13 / 57 İlkİlk ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 ... SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye