alisveris.engelliler.biz | Tekerlekli sandalye, akülü sandalye, çocuk ürünleri vb. tüm şey Engelliler.Biz alışveriş sitemizde
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 12 mesajın 1-12 arasındakiler
Emekli olmalı mıyım? Emekli olursam ne kadar maaş alırım?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size
    Üye
    Gerçek Adı
    muhammed
    Son Giriş
    27.06-2013
    Saat
    23:22
    Yaşadığı Yer
    kayseri/kocasinan

kara5538 Emekli olmalı mıyım? Emekli olursam ne kadar maaş alırım?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Slm arkadaşlar 2003 yılında sigorta başlangıcım var şu anda kamuda 9 yıldır çalısıyorum 2 ay öncede vergi muafiyeti aldım %42 emekli olmak istiyorum fakat emeklilik maası hesabını yapamıyorum 3 yılda bagkur ödemişligim var esnaflıktan . Sigorta pirimim 3889 gün SİZCE nekadar emekli maaşı alırım ve emekli olmamı tavsiye edermisiniz görüşlerinize saygı duyarım şimdiden teşekkür ederim
    2012 Yılı Toplamı

60

6.143,06

Genel Toplam

3.889

29.080.903.743,99

- Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de
    Üye
    Gerçek Adı
    muhammed
    Son Giriş
    27.06-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri/kocasinan

kara5538 Emekli olmalı mıyım?

Sayın arkadaşlar ben burda ne kadar konu açtıysam yüzlerce kişi açtığım konuya sadece bakıp geçmiş iki kişi haricinde kimse yorum yapmıyor. Beni mi ciddi bulmuyorsunuz konuları mı ciddi bulmuyorsunuz. Emeklilik hakkında deneyimi olan veya bilgisi olan kişilerden emekli olmak bana getiresi veya götürüsü nelerdir.
    Bilgi paylaşımı istedim ama hiçbir yorum almadım.Sizlere teşekkür ederim.

turkuaz06

hizmet süreniz,en son aldığınız maaş ne kadar?

ayrıca işe giriş tarihiniz,prim gününüz nedir?

onder1010

ben hem emekliyim hemde çalışıyorum böyle bi imkanın varsa neden olmayasın.hiç düşünme bence.

Üye
    Gerçek Adı
    muhammed
    Son Giriş
    27.06-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri/kocasinan

kara5538

1991 sigorta başlangıcım 2003 kamuya girişim pirim günüm toplam 3900 gün 29.080.903.743,99 son yatan 60 günlük 6.143.06 ve 3 yıllıkda bağkurum işlenmememiş son maaşım 1600 tl emekli olunca kaç lira maaş alırım tahmini ve emekli olmamı tavsiye edermisiniz ? 2 ay önce %42 vergi indirimi aldım kamuda 9 senem oldu gurbette sıkıldım yorumlarınız için teşekkürler...

turkuaz06

800-1000 tl.arası emekli maaşı olabilir tahminen.hizmet süreniz az olduğu için.

Üye
    Gerçek Adı
    muhammed
    Son Giriş
    27.06-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri/kocasinan

kara5538

teşekkürler 3 yıllık esnaf bagkuru işlenmezmi borcum yok ödedim

NEVZAT55

emekli olduktan sonra gene çalışma hakkın var.çift maaşalırsın...

Üye
    Gerçek Adı
    muhammed
    Son Giriş
    27.06-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri/kocasinan

kara5538 emeklilik esabı

SLM arkadaşlar ben 9 yıldır kamuda işçi olarak çalışmaktayım vergi muafiyetim de var 1991 sigorta başlangıcım var emekli olmayı düşünüyorum fakat malum emekli maaşları düşük 5 nufuslu bir aileye zor yeter emekli maasımı hesaplamaya kaltıgımda emeklilik hesap sitesi 984.47 diyor resmi sitesi diyer bir site ise 1485,28 diyor

EMEKLİ MAAŞINIZ

Emekli Maaşınız 1.428,16 YTL Ek Ödeme 57,13 YTL
    Toplam 1.485,28 YTL

Sosyal Güvenlik Danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanıcı girişi esas alınmıştır. Başka kurumlarda geçen hizmetler ve özel durumlar dahil değildir. Bilgilendirme amaçlıdır. Kurum kayıtları esastır

08.2012 tarihi itibariyle hesaplanan Aylık : 984.47

hangisi gerçekci bilemedim SGK nın sitesi 984.47 tl Emekli Maaşı Nasıl Hesaplanıyor ise 1485,28 diyor görüşlerinizi bekliyorum bu arada 4009 günüm oldu

OturanBoğa

SGK'nın kendi sitesi düşük hesaplıyor. Burada emekli olan arkadaşların aktardıklarına bakarsak, diğer sitelerin hesaplaması daha doğru. Yani, 1450 TL gibi bir aylık bağlanması daha muhtemel diye düşünüyorum
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Gerçek Adı
    muhammed
    Son Giriş
    27.06-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri/kocasinan

kara5538

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    bilgiler için teşekkür ederim

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye