alisveris.engelliler.biz | Tekerlekli sandalye, akülü sandalye, çocuk ürünleri vb. tüm şey Engelliler.Biz alışveriş sitemizde
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 5 1 2 3 4 5 SonSon
Toplam 66 mesajın 1-15 arasındakiler
Şuan en düşük emekli maaşı ne kadar?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

buzluçay Şuan en düşük emekli maaşı ne kadar?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    malülen emekli olanların endüşük emekli maaşı ne kadar acaba

tahmini 700 tl gibi birşey olması lazım

OturanBoğa

1 Ekim 2008 öncesinde emekli olanların emekli maaşlarındaki alt sınır 780 TL. Ama bu tarihten sonra emekli olanların aylıkları düşük oluyor, çalıştıkları her ay daha da düşüyor! (bkz)
    Ayrıca: http://www.calismadunyasi.com/emekli...artis-oranlari

Hep diyorum, ne kadar erken emeklilik, o kadar iyi!
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

ekinos

peki ben yetim aylığı alıyorum tarım bağkur benden başka alan yok annemde vefat etti 296 tl az değilmi ne kadar zam gelir acaba

UĞUR-60

ben malulen emekliyim en düşük ssk işçi emeklisi maaşı ben alıyorum 868 tl

turkuaz06

En düşük memurlar için ocak 2012 de 1002,26 tl.

Ufukalp

Uğur,sen malulen değil,vergi indirimi ile erken emeklisin.
    Aldığın maaş da malul değil,yaşlılık aylığı.
    Öptüm canım ) (Kardeşim kendisi)

fethers En düşük emekli maaşı 850 tl çıkarken bizim emklilik neden böyel çıkıyor

01.03.2012 tarihi itibariyle hesaplanan Aylık : 693.34
    Gösterge 9595 Ortalama Yıllık Kazanç 7.952,40 Ortalama Aylık Kazanç 878,10
    Aylık Bağlama Oranı 62,00 Aylık Bağlama Oranı 2 45,00 Aylık Bağlama Oranı 3 30,44
    Hizmet Kütüğü Diğer Günler Toplam
    2000 Öncesi 1719 1719
    2000-2008/10 Arası 2561 2561
    2008/10 Sonrası 1200 1200
    Toplam 5480 5480

SSK kendi hesaplama tablosundan böyle bir veri çıkıyor. Eğer böyleyse bu maaşı ben devlete vereyimde devlet millet kurtulsun.

atildertli

malülen olduğun için %5 ini kesio. benimde maaş öle

fethers

% 5 düşük olsa 810 tl eder artı malulen değil vergi indirimden emekli oluyorum bana anlatılan 800 900 arası alınıyor dedıler şimdi böyle olursa sıkıntı var.

Oturan boğa vergi indiri ile emeklilikle malülen emeklilik arasında fark varmı ?

onder1010

insanın emekli olası gelmiyor ALLAHTAN ben çalışıcamda çalışamıyacak arkadaşlar kolay gelsin
    bende ilk maaşımı beklemedeyim benimde düşük olucak zannedersem
    Uğur arkadaşım senin ssk primlerin yüksek mi yattı acaba

emekli maaş hesaplama yaptım 680 TL civarı gözüküyor normalmidir.

tamamı ssk ve asgari ücretten 5850 günüm var.ilk işe giriş 01/10/1993

1976 doğum tarihim ENGEL ORANIM %40

2000 öncesi :1713GÜN
    2000/2008 ARASI :3030
    2008 SONRASI:1100

fethers

önder ssk dan arkadaşlar 800 ve üzeri olur vergi indiriminden emeklilikte dediler dün kafam tüm karmakarışık oldu.

onder1010

maaşı alınca belli olucakta bizim sıkıntımız bizim alcağımız rakam düşükmü normal mi ona göre eğer itiraz hakkımızı kullanalım.

UĞUR-60

onder1010; arkadaş benim prim tamamı asgari ücretten yattı 4600 gün prim ile 868 tl en düşük ssk emekli maaşı alıyorum senin hesapladığın yanlış olabilir senin hesapladığın 680 tl yı bağkur emeklileri alır ssk emeklisinin endüşük maaşı 868 tl dır

BaSKaN53

UĞUR-60 İçime su serptin vallaha bende %67 oranla V.indirimi Erken emeklilik için müracaat ettim SSK + Bağ_kur 7100 günüm var SSK ilk giriş 02/07/1986 bakalım maaş ne kadar olacak ???

fethers

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    uğur 60 kardeşim müjde istesen verirdim valla ama ınternet üzerinden ssk hesaplamada öyle çıkıyor. sendemı vergi indiriminden emekli oldun ?

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 5 1 2 3 4 5 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye