Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Sigortalı özürlü ortalama ne kadar emekli maaşı alır?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

ortasekerli Sigortalı özürlü ortalama ne kadar emekli maaşı alır?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Öncelikle maaş hesaplama sistemini kullanmadan yani oraya yönlendirmeyin.
    Abim,özürlü raporu %55.17 yıl doldurdu.4.180 gün primi oldu.
    abim sigortalı olrak hep mesai yaptı pazarlarıda hep çalıştı.yani bordrosu yüksek gözüktü.bunları dikkate alırsak maaşı ortalama ne olur.950 tl yi bulur mu.şuan başburumuzu yaptık kabul ettiler.3 ay sonra maaş toplu olraka alıcakmış.
    yaklaşık maaşı ne olur.

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:33
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Twitter Hesabım

officer

Abinizin toplam ödenmiş primi çok önemli primlerin yüksek derken hangi oranda yattı 2011 yılı için ssk alt taban 837,00 üst tavan ise 5.440,00 tl idi ..
    Toplu maaş müracaatınız dan 01.01.2012 tarihinden sonra süre ne kadar uzar ise emekli maaşınız birikmeye başlar. Toplu parada kastınız tazminat ise bunun ssk ile alakası yoktur iş yerinden alacaksınız.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

ortasekerli

arkdaşım abim primi ortalama 1.000 tl.bazen 1200 tl ye kadar çıktığı oluyordu.
    ne çıkar burdan.
    birde e-devlet şifresi alsa şimdi ordan baksak maaşı belli olmuşmudur.bazı arkdaşlar e-devlette öyle yazıyor diyor maaşları için.

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Twitter Hesabım

officer

Tahminen abinizin emekli maaşı 900-950 tl arası olur.Evet e-devlet şifresinden emekli maaşınızın ne olduğuna bakabilirsiniz ama hemen işlenmez emekli maaşı bilgileri....bakınız şu linkte arkadaşlar emekli maaş bilgilerini paylaşmışlar sizde buraya bakarak tahminde buluna bilirsiniz.
    Kaç gün sigortalılık ve prim günü ile ne kadar emekli maaşı alıyorsunuz?

ortasekerli

evet onlara baktım.iyi ya 900-950 tl olur gibi yani değil mi?bu çarşamba verdik kabul edildi dilekçemiz.e-devlet ne zaman geçer bu?

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Twitter Hesabım

officer

Emekliliğiniz onaylanır ise 45-60 gün içerisinde e devletten takip edersiniz....

taylan

Ben 27/12/2011 de başvurdum akşamına yaşlılık emekliniz kabul edildi dedi edevlette yazıyor ama nekadar olacağı belli değil bugün ssk ya sordum şuan 700 görünüyor ek ücret hariç dediler . Bağkurda olduğundan bende maaş düşüyormuş 3785 ssk 2096 gün bağkur vardı 53,000 yatan pirim var ssk dan

tk123

Aşağıdaki linkden bakın

T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Sosyal Sigortalar Kurumu

L
    istede size ait olmayan prim günleri varsa onları işaretleyin. yoksa direk hesapla butonuna basın.

sarı kanarya 72

ben 5469 günle emekli oldum 2 aydır alıyorum.736 tl imiş maaşim sizce az degilmi.ssk dan emekli oldum.

serkan_1979

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    6628 pirim gunum ssk tavandan yatıyor emeklı olsam ne kadar maaş alırım

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye