+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 4 1 2 3 4 SonSon
Toplam 56 mesajın 1-15 arasındakiler
Emekli maaşını hangi bankadan almak avantajlı?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

bulnes Emekli maaşını hangi bankadan almak avantajlı?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Merhaba Arkadaşlar,

Her ne kadar daha emekli maaşımız bağlanmadı ama sonuçta hep postaneden alacak halimiz yok.
    İlk maaşı çektikten sonra banka kanalıyla isteyeceğim maaşı (e-devlet üzerinden gerekli değişiklikler yapılıyor)

Benim sormak istediğim bazı bankaların kişisel emekli maaşları için cazip teklif ve promosyonları var sanırım.

Bu konuda sizin öneriniz nedir? Avantajıyla dezavantajıyla emekli maaşımızı hangi bankadan çekelim arkadaşlar.

Yorumlarınızı bekliyorum.

edipbalkan

Ben işbankasından alıyorum kredi kartına kullanım ücreti almıyor ve kredi çekeceğim zaman özel teklif sunuyor.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

bulnes

Teşekkürler, Edip Bey,

bulnes

twilight;

Neden ???
    Sakın bireysel emeklilikle karıştırmayınız. Devletten bağlanan emeklilik maaşından bahsediyoruz.

anakin

Özel bir bankada çalışıyorum.Şahsi fikrim devlet bankalarından birini tercih etmeniz yönünde.Hiçbir banka maaş ödemesi alan müşteriden hesap işletim ücreti almaz.Bu yüzden bunu bir avantaj olarak değerlendirmeyin.Ancak devlet bankaları ve özellikle ziraat emekli maaşını kendinden alanlara her türlü kredi kullanımında çok esnek davranıyor.Bizim asla sunamayacağımız teklifleri sunabiliyorlar.Çünkü oldukça geniş diyebileceğim şube yetkileri bulunuyor.Bu sebeple avantaj ve opsiyonlar daha fazla olacaktır.

edipbalkan

Hasan kardes dikkat etmek lazım evet hesap ücreti almıyor ama benim bahsettiğim şey kredi kartı alanlar var maaşımı akbanktan alırken kredi kartı ucretı yansıttılar iade ettiler ama 1 ay sonra .

anakin

Edip bey selamlar, sizin iletinizi kastederek yazmamıştım.Avantaj dezavantaj şeklinde bir sorgulama yapıyor arkadaşımız bu sebeple maaş hesabı konusunda ilk aklıma gelen hesap işletim ücreti olduğu için belirtmek istedim.

Bu arada belirtmek isterim kart ücreti konusunda ne olursa olsun itiraz edin ve iade talep edin İade olmazsa bile denemiş olursunuz.Ama iade olması da pekala mümkündür

bulnes

Hasan bey, yazdığınız için teşekkürler.

anakin

Rica ederim.Dediğim gibi ziraatin emekklilere karşı yaklaşımı çok farklı.Maaşınızı oradan aldığınız zaman bireysel olarak risksiz müşteri gözüyle baktıklarından çok önemsiyorlar.

poliyana

garanti bankasından alabılırsın suanda kampanyası var

bulnes

Evet arkadaşlar emekli maaşını bankadan alan arkadaşlara sesleniyorum.
    Hangi banka ve avantaj-dezavantajları nelerdir.
    Lütfen bizimle paylaşırmısınız?

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Twitter Hesabım

officer

Maaş almıyorum ama devlet bankasından şaşma derim abi...

anakin

Israrla ve tekrar belirtiyorum.Özel bankada çalışıyorum neler olup bittiğini biliyorum.Devlet bankasından şaşmayın.Bu kadar net ve kesin konuşuyorum.

bulnes

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: hasandonmez Mesajı Gör
    Israrla ve tekrar belirtiyorum.Özel bankada çalışıyorum neler olup bittiğini biliyorum.Devlet bankasından şaşmayın.Bu kadar net ve kesin konuşuyorum.
    İlgi ve cevabınız için teşekkürler.
    Ben uzun zamandır YKB müşterisiyim. Yani emekli maaşını bu bankadan alırsam neler olup bitebilir acaba.
    Yoksa devlet bankalarına karşı değilim de kredi dışında başka ne faydası var.
    Yani biraz daha açıklama yaparsanız çok sevinirim.

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 4 1 2 3 4 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye