Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
%40 raporla emekli olan biri ne kadar maaş alır?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

ahmetkırcı %40 raporla emekli olan biri ne kadar maaş alır?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    ben geçen ay emekli oldum.vergi indirimi özürüm 100/40.maaş olarak 640 bağlandı.3600 gün hizmetim var.bu maaş normalmi yoksa bi yerlere başvurmam gerekirmi.

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:33
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Twitter Hesabım

officer

Maaş hesaplamasında toplam kazanç çok önemlidir.Verdiğiniz emekli aylık tutarı asgari ücret üzerinden ödenmiş kazanç dolayısı ile böyledir...Toplam kazancınız yüksek ise sgk ya maaşınızı tekrar hesaplatmak için dilekçe verebilirsiniz..

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de
    Üye
    Gerçek Adı
    ercan
    Son Giriş
    01.09-2012
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    kahramanistanbul

cavusae

ılkerbey kazanc sımdı farketmıyor bende yenı emeklıoldum 456 gunle toplam kazanc askerının uzerınde odendı ama aldıgım maas 646tl kazancsa 71mılyondu gecen martda emeklı olan arkadas 3712gunle 40 mılyon kazancla 710 tl baglanmıs kazac demekkı onemlı degıl

falim

kazanç önemli birde prim siz 456 günle nasıl emekli oldunuz bi anlatın bakıyım var bu işte bi yanlışlık ben 4300 günle emekli oldum geçen sene 23 nisanda bağlanan aylık o zaman 833 tl olmuştu şimdi zamlarla beraber 937 oldu

Üye
    Gerçek Adı
    ercan
    Son Giriş
    01.09-2012
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    kahramanistanbul

cavusae

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    murat bey anlatım 4560 gun 71mılyon kazanc la emeklı oldum baglanan maas sa 646 tl bede az buldum ama sgk gıttım sordum dogru dedıler benım bıldıgım bumaas gecensenenın ması degılmı gelde bunlara anlat dılekcede versen farketmez dıyorlar gecen forumda gordum 3700 gun 40mılyon kazancla olan 712 almsdı hala anlamıs degılım

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye