1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 10 / 11 İlkİlk ... 67891011 SonSon
Toplam 158 mesajın 136-150 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

DNZBNK

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    evet meslektaşız ama artık değilim ilk baştan vergi teyit yazısını vergi dairesinden 15 gün falan sürüyor eğer hızlı işlem yapmayan sgk müd.. ise cevap bile vermiyorlar neyse vergi dairesi teyit yazısını yolladı ben iş kazsı geçirmiştim iş görmezlik maaşı alıyordum oda güzel ama sorun bana işgörmezlik maşının bağlandığı tarih sistemde olmadığı için ankara sgm ilk gelir aldığım günü sisteme girecekt te o zaman inş bağlanacak ) hangi bankada çalışıyorsun

ŞEKER KIZ1

ben finansbank personeliyim bankam emekli olduktan sonra çalışmamı istiyor sen hangi bölümdeydin bankanın görev neydi

DNZBNK

hukuk birimine bağlı sorunlu krediler tahsilat ta çalıştım sen hangi bölümdesin ? ha bu arada ismim ali

senin ?

ŞEKER KIZ1

işletme bankacılığı yönetmeniyim ismim Yağmur

DNZBNK

yağmur hn tanıştığıma memnun oldum bir şey sorucam toplam yatan sgk matrahınız neydi maaaş hesaplaması yaptınız mı ? benim toplam 210000 tl matrahım var hesaplatıyorum maaş 1500 tl falan çıkıyor merak ettim

ha benim konumum yetkili idim

ŞEKER KIZ1

Bende memnun oldum bende aslında bu konuyu öğrenmek için bu siteye girdim ama cevabı bulamadım benim ssk matrahım 300,000 tl ve internetten hesapladığımda 1.026 tl çıkıyor emekli maaşı ve umarım doğru değildir. sen bana bu hesaplamada yardımcı olabilirmisin nerden hesaplattın sen emekli maaşını?

DNZBNK

yağmur hn

emekli maaş hesaplama sitesinden hesaplattım yani muhtemelen senin hesaplattığın site ama kesin bi sorun var gibi çünkü 210000 tl matrahıma istinaden 1450 falan çıkıyor ee senin ki de fazla anlamadım ben bu işe

ha bu arada bakırköy şubede yılmaz teber diye bi arkadaşım var tanırmısın ?

yağmur hn sgk nın ken di stesinden hesaplama ne çıktı ?

ŞEKER KIZ1

benim senden ssk matrahım fazla seninde benden pirim gün sayın fazla bu sebeble sen benden fazla maaş alacak olabilirmisin? bilemedim ama belirsizlik çok kötü
    arkadaşın Yılmaz TEPER diye bir çalışan varmış ama ben tanımıyorum malesef ben anadolu yakasında görev yapıyorum

DNZBNK

Evet soy adı teper

yağmur hn yaptığım araştırmada toplam yatırılan ssk matrahı önemli gübn sayısı değil biliyorum ki 7000 günü olupta 800 tl maaş bağlanan emekli de var burda benim anladığım bier şey var oda başvuru sonucunda her şey belli olur onun hariçinde ali tezel diye biri var oda 100 tl karşılığında hesaplıyor onun kide kesin değil

ŞEKER KIZ1

Bence de bağlandığında görücez yarın ssk gidip başvurumu yapıyorum seninde maaşın bağlandığında paylaşırsan sevinirim

DNZBNK

Hayırlısı unkapanından başvur ordan hızlı işlemlerin yürüyormuş
    mail adresini paylaşırsan bağlandığında sana bilgi veririm
    benim adresim:ali.ercan.yagci@kuehne-nagel.com.

vergi indiriminde var dimi ?

ŞEKER KIZ1

vergi indirim var tabi hatta ben geçen hafta ssk gidip işyerime verilmek üzere emekli olmaya hak kazandığımı gösterir yazıyı aldım işyerimden mayıs ayına ait hesap fişini bekliyorum yarın onu alıcam insan kaynaklarından ve ssk başvurumu yapıcam hepimiz için hayırlısı

DNZBNK

başvuru için hiç bir şeye gerek yok vergi indirim raporu nc olsa yetr

ŞEKER KIZ1

evet birde benden şuan hala çalıştığım için personel hesap fişi istediler mayıs ayının da ssk yatacağına dair

DNZBNK

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    günaydın

bende çalışırken emekli oldum benden bir şey istemediler. inanki bu ülkede kurumlar arası bilgi diyolog eksiklikleri çok biri var der bir yok der ne bilim işte böyle bir iş neyse gönlüne göre olurda herşey ..

Sayfa 10 / 11 İlkİlk ... 67891011 SonSon