Sayfa 1 / 8 12345 ... SonSon
Toplam 120 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul

kerimc Malulen emeklilik başvurum reddedildi. 4 senedir mahkeme sonuçlanmadı!?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    sayın oturan boğa benim adım kerim uzun zamandır sitenizi takip ediyorumbenim sorumada cevap verirseniz cok sevinirim

ben 8 sene oldu freidrech ataksisi hastalığına yakalandım ve caresi yok diyorlar doktorlar
    ben yanlız yürümekden cok korkuyorum devamlı düşme tehlikesi geciriyorum cok cabuk yoruluyorum

ben de malül emekliğe baş vurdum sadece flimlerimle kan tahlil sonuclarıyla birde e m g sonuclarıyla göztepe hastanesine gittim sadece hastalığımın tehşiş yazılı kağıt verdiler fridrech araksisi diye 15 gün son un kapanın cevap geldi red cevabı geldi
    itiraz ettim dilekce yazdım yine red cevabı geldi

artık dolancak hali almadı vucudumun 2 bölü 3nü kaybetmediğimden dolayı red geldi mahkemeye baş vurdum şu an 4 sene oldu adlitıpdan sonuc bekliyorum
    piskolojum cok bozulu inanın kazasamda kazanmasada doktora gidecem o kadar caresisimki anlatamam

sizden acele cevap rica ediyorum ve benim durumda olan arkadaşlar lütfen cavap bekliyorum

Üye
    mehmetekrem Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet ekrem
    Son Giriş
    02.06-2014
    Saat
    02:41
    Yaşadığı Yer
    batman/merkez

mehmetekrem

Geç Gelen Adalet Adaletmidir Adamlar bunu biliyor Her hukuksuzluğu yapiyor resmen diyor Buyur git yargıya bunun nedenide yargının işlemediğini ve ne kadar uzun yıllar sürdüğünü bildiklerinden kaynaklanıyor vatandaşla resmen oyun oynuyorlar...o oyun oynadıkları mağdur etikleri vatandaşlardan bitaneside benim malesef...

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

kerimc sağol mehmet kardeş başka varmı benim gibi oturan boğadanda cevab bekliyom

mehmetekrem;806167]Geç Gelen Adalet Adaletmidir Adamlar bunu biliyor Her hukuksuzluğu yapiyor resmen diyor Buyur git yargıya bunun nedenide yargının işlemediğini ve ne kadar uzun yıllar sürdüğünü bildiklerinden kaynaklanıyor vatandaşla resmen oyun oynuyorlar...o oyun oynadıkları mağdur etikleri vatandaşlardan bitaneside benim malesef..

sağol mehmet kardeşim yanlız sitetde yanlış yazabilirim beni af edin cünkü daha yeni öğreniyorum önceden sadece okuyordum daha benim gibi lolan yokmu lütfen birazcık sevinmek istiyoruml lütfen oturan boğadanda cavap bekliyom

Üye
    RenaL Avatarı

Son Giriş
    21.01-2012
    Saat
    16:08
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar

RenaL

Rahatsızlıklarımız farklı fakat yaşadıklarımız aynı.. malesef yargıdan da bişi beklemeyin. bende adli tıpa gönderildim ama yinede olumsuz geldi temyize gitti yine red geldi... hakkında hayırlısı olsun inaşllah senin emeklerin boşa gitmez..

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

kerimc malül emeklilik

inanın şuanda cok üzüldüm yinede ilgilendiğiniz icin cok teşekkür ederim ama birde fridrech ataksisi hastalığın dan adli tıpdan sonuc alan varmı lütfen cevap bekliyorum koskoca türkiyede sadece benmiyim arkadaşlar cevap bekliyorum

Üye
    RenaL Avatarı

Son Giriş
    21.01-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar

RenaL

kerimc; adli tıp demek benim bildiğim hastalık+adaletteki gerçekliği çözmektir. yani direkt evet bu kişini,n hastalık teşhisi şudur değil.. bunu zaten sağlık kurulları yapabiliyor. ama hakimler bir tereddüt yaşadığında dosyaların daha ayrıntılı incelenmesi için (ve biliyorsunuz en son basamaktır adli tıp) ince noktalarda adli tıpa gönderiyorlar. benim durumum özürlülük ölçütü ile ilgiliydi, ben emeklilik başvurumu yaptım yönetmelik değişti böbrek nakillilerin oranı %40 a düştü ve emekli olamadım. bu yüzden yani yönetmelikden önce başvurumu yaptım diye dava açtım. ama ne varki hakim avukata ısrarla sizin bahsettiğinizle kanun farklı gibi şeyler söyleyerek en son adli tıpa gönderdi ama bişi çıkmadı.. sonra hakim red verdi. temyize gitti yine red geldi..adli tıpta bana yapılan akdeniz üni tıp fak dosyam oraya gitmiş ve incelenmiş.. sadece muayene edildim nakil olduğum tespit edildi kesi yerlerime filan baktılar o kadar.. gerisi tamamen hastalıkla ve kanunla ilgili olayı çözmek adına..

kolay gelsin..

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

kerimc

renal kardeşim verdiğin bilgilerden dolayı çok teşekkürederim i nanın bu benim son şansım şimdi merakla bekliyorum1 şubatı onun için merak ediyorum ama ben fizik doktoruna danıştım raporun varsa kesin kazanırsın dedi başka bir hastaney gittim noröloji dokturu kazanamasın dedi buda bana takıntı yaptı şimdi kara kara dşünüyorum senin de hayırlı olsun emekliliğin darısı bizim gibi olanlara

Üye
    cdisci Avatarı

Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    29.04-2015
    Saat
    14:52
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey

cdisci

Ahmet arkadaşım red gelen rapor oranın nedir %40ın altında mı? Değilse biliyorsun erken emeklilik hakkın var oran nedir onu bilelim ona göre yardımcı olalım

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

kerimc

cemil kardeşim ilk yazdığımı okuduysan ben sadece tahlili sonuclarla malül emekliğe baş vurdum yani freidrech ataksisi tehşişi konuldu göztepe hastanesi derece vermemiş sonucunda ret cavabı geldi iki hastaneninde tehşişleri aynı 2 ret geldi ben zaten zor yürüyorum bende mahkemeye baş vurdum şimdi şonuç bekliyorum ilgilendiğin için çok teşekkür ederim

birde arkadaşlar freidreh ataksisi hastalığına yakanan çok arkadaşlar var hi biri benim gibi sorun yaşamadılarmı lütfen yardımcı olun

lütfen yazın

Beniki hastaneye gittim freidrech ataksisi tehşiş konuldu ben acem i oluğuğm için tahlilisonuçlrıyla malül emekliğe baş vurdum ve sadece tehşişi freidrecg ataksisi yazmışlar sonra 15 gün sonra bana ret cevabıgeldi vucudun 2 bölü 3 nü kaybetmediğinden malül sayılmamıştır diye yazı geldi bende tekrar dilekçe yazdım yine ret cevabı geldi bende mahkeme baş vurdum 4 sene oldu sonuç belli deyilcemil kardeşim çok teşekkür ederim ilgilendiğin için freidrech ataksisi bürsü hasta arkadaşlar vardı benim durum olan yomu

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    07:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

4 yıldır süren dava.. Ne denebilir ki.

Nasıl bir yanıt bekliyorsunuz benden bilmiyorum. 1 Şubatta adli tıp'pa gideceksiniz sanırım? Eğer öyleyse, bir tekerlekli sandalye bulun ve onuna gidin... Adli Tıp'ta kurulun malul olduğunuza ikna olması lazım. Birçok arkadaşımız sırf ayakta durabiliyor diye diğer tüm sorunları gözardı edilerek mağdur edilmiştir. Madem onlar bunu yapıyor, demek ki biz de onların anlayacağı/istediği şekilde hareket ederiz!

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

kerimc

sayı n leven bey verdiğiniz cevap içiniz çok teşekkürederim çok haklısınız inannın çok skıntı yaşıyrum ama ben 1 şubatta adli tıptan gelecek cevabı bekliyorum
    siz belki duymuş olabilirsiniz benim gibi durumda olanları sizce adli tıp nasıl sonuç alırım adli tıp çok kısa muayanem sürdü sadece bana 2 hareket yaptırdı birde yürümeme baktı belideki rahatsızlığımın ne zamanda beri olduğunu sordu
    birde hangi işte çalıştığım sordu

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    07:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Dilerim sonuç olumlu olur. Şubat 1'i beklemekten başka yapacak bişey yok maalesef.

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

kerimc

çok teşekkür ederim

arkadaşlar freidrech ataksisi hastalığından malül emeklilikte problem yaşıyanlar varmı benim gibi lütfen arkadaşlar cevap bekliyorum

Üye
    RenaL Avatarı

Son Giriş
    21.01-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar

RenaL

kerimc; oturanboğanın dediği gibi beklemekden başka çare yok.. adli tıptan sonuç gelmeden zaten hiç bişey yapamazsınız sadece araştımakdan başka.. defalarca benim durmumda yokmu diye yazmanıza gerek yok..sizi çok iyi anlıyorum en azından bu hastalığı taşıyanlar var anladığım kadarıyla forumda.. onlarla iletişime geçmeyi deneyin. zaten sizinle aynı durumu yaşayan olsa okuduktan sonra mutlaka cevap verir. biraz sabır lütfen..

http://www.engelliler.biz/forum/sagl...de-catena.html

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

kerimc

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    renal kardeşim morele o kadar çok ihtiyacım varki zaten bu hastalığa birden yakalandım birde haksızlılar üst üsde gelice inanın piskolojum bozudu sabrım kalmadı yazdıklarımla ne kadar sitemli olduğmu anlarsınız korkuyorum bu 4 senenin ardından kötü haber alırsam iş ben ozaman kahrolurum sorumluk taşıdığm 2 çocuğum var buhastalığa yakalanmadan önce kimseye muhtaç olmamıştım ama malesef kurula girdiğin zaman sanki rol yapıyormuşuz gibi geliyor onlara birde size bir şey sormak istiyorum avukatım bana büyük ihtimalle kazanırsın dedi yinede içimde ço büyük karamsarllık var o yüzden sizden biraz morel istedim verdiğiniz cevaplar için çk tekkür ederim

Sayfa 1 / 8 12345 ... SonSon