+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Emeklilik günü dolup yaşını bekleyenler için yeni bir gelişme var mı?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

blue1 Emeklilik günü dolup yaşını bekleyenler için yeni bir gelişme var mı?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    arkadaşlar ortalıkta günüdolu olupta yaş haddini bekleyenlerin emekli edileceği ile ilgili bir söylenti dolaşıyor nekadar geçek veya diil bilmiyorum
    biraz araştırdım bi sonuç elde edemedim

bu konuda bir bilgisi olan varsa lütfen benimle paylaşsın

blue1

merhaba murat kardeş mesaj bırakmışsın ama ben bişi anlamadım mesaj boşçıktı tekrar yazarsan iyiolur

öyle diyorsan öyledir kardeşim

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

Ufukalp

Vergi indirimi ile erken emeklilikte yaş sınırlaması yoktur zaten.

blue1

ufuk kardeş yanlış anlaşılmasın ben normal emeklilikte günleri dolu olupta yaş bekleyenleri kastetmiştim yani vergi indirimi alamayanlarvar benim gibi benim raporumu düşürdüler dolayuısıile vergi indirimi alamıyorum normal emkliiği bekleyeceğiz ama herkes bişiler söylüyo yaş bekleyenler emekli edilecek falan filan ben biraz araştırdım bir netice elde edemedim benim gibi yüzlerce insan var

Danua.

Sadece engelliler için mi bu uygulama ?
    Eğer sağlıklı insanları da kapsıyorsa o uygulamanın maliyeye getireceği yük büyük olur sanmıyorum yapabileceklerini.

blue1

danua kardeşim neticeyi bende bilmiyorum mahallede orda burda kahvede konu açıldımı böyle bişi haberlerde geçti deniliyo ben okadar aradım bişi bulamadım

exalans77

bencede kedidir kedi ))

Ufukalp

Aladım kardeş sorunu,normal emeklilik için soruyorsun,burası engelli sitesi olduğundan soruların geneli engelliler üzeriine oluyor o yüzden öyle varsaydım kusura bakma.
    Şimdi soruna gelelim.
    Duyduklarınız tamamen asılsız söylentilerden ibaret.Sosyal güvenlik sistemi tıkanma aşamasına gelmesinden dolayı ülkemizde devamlı olarak emeklilik yaşını yükselten düzenlemeler yapılırken böyle bir beklenti içerisinde olmak hayal kırıklığından başka sonuç vermez bence.
    2009 yılında bir defaya mahsus yaşını bekleyenlerin emekli edilmesi ile ilgili olarak TBMM ye yasa teklifi verildi,amaç ekonomik krizden dolayı piyasayı az da olsa canlandırmaktı ancak olumlu bir gelişmeye şahit olamadık.
    Bir uzmanından da konu hakkında link veriyorum aşağıda.

Emeklilik Yaşı Kalkıyor mu?

blue1

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    teşekkür ederim ufuk kardeş bende diğer mağdur kardeşlerimizgibi bir çıkış yolu arıyorum ama henüzbişi bulamadım 2005 yılında engellisin diyen devlet şimdi hayır sen sağlamsın diyor /43 sürekli olan raporum şu anda önce /22 sonra /18 oldu belkide tekrar muayene olsam /10 olacak benim gibi yüzlerce insan var hepsi emekliliğin dışına itildi allah hayırlısını versin yapacak başka bişi yok

77 kedidir diye kafa yapcana insan yardımcı olmaya çalışır bak ufuk kardeş ne güzel ilgilenmiş ellerine sağlık onun

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye