Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 17 mesajın 1-15 arasındakiler
Emekli maaşını istediğimiz bankadan alabiliyor muyuz?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

MURSEL Emekli maaşını istediğimiz bankadan alabiliyor muyuz?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Merhaba Arkadaşları

cahilliğimi af görün lütfen, maaşlarımızı istediğimiz bankadan alabiliyormuyuz ?

teşekkürler

çelik

evet ama son emekli olduğunuz sgk müdürlügüne hangi bankadan almak istediğinize dair dilekçe ile başvurmanız gerekir...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

derinmavi_42

maaşı ptt'den alıyorsun heralde istediğin bankayı seçmek için T.C. Sosyal Gvenlik Kurumu adresinden E-SGK ordan tüm uygulamalar orda Adres ve Banka / PTT Değişikliği ordan değiştirebilirsin. dilekçe yazmadan halledebilmen lazım.

OturanBoğa

Adres ve Banka / PTT Değişikliği
    SSK (4a): T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Sosyal Güvenlik Kurumu (Şu anda bu işlem yapılamıyor)
    Bağ-Kur (4b): Bağ-Kur Banka Değişikliği
    Emekli Sandığı (4c): http://app.sgk.gov.tr/BankaSube/
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

faruk34

Emeklilik dilekçesinde hangi bankadan cekmek istediğinizi soruyolar.

derinmavi_42

ama ilk maaşı ptt veriyor ondan sonra değişmiyor mu ben öyle biliyorum

MURSEL

evet ilk maaşı PTT den alıyormuşuz daha sonra istediğimiz bankayı verebiliyormuşuz.
    teşekkürler

GuRuR

Birkaç aydır maaşımı ptt den alıyordum, gecen ay e devletin sitesine girerek gerekli banka değişikliğini yaptım.Sistemde ,Ptt den aldığım maaş bankaya yatacağı belirtilmiş.Değişiklik yapalı ,tam bir ay oldu fakat şu anda maaşı almaya gittim bankaya banka maaşın yatmadığını söyledi, ptt ye gittim oradada maaş gözükmüyor, ptt deki memur bir ay daha beklememi söyledi birdahaki ay 2 maaş birden bankadan alabilirmişim.İnşanlah bir aksilik olmaz ,sigortaya gidipte uğraşamam bir daha.

OturanBoğa

Arada bir maaşın aksaması çok kötü. Maaş alındığı günden bir gün sonra bu değişiklik için başvurulsa, belki o zaman aksamaz..?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

GuRuR

Gecen ayın 23 de ptt den maaşı aldım, 24 dünde e devlet sitesinden değişiklik yaptım, yaklaşık 10 gün sonra sistemde maaşın bankaya yatacağı belirtti, geri kalan 20 gündede anlaşılan oki sistem tam oturmamış.Birde aklımda kötü senaryo var, bu ay ortası abim beni işyerinde çalışıyor göstererk bankadan bir miktar kredi cekti, sigorta falan görünmüyorum formaliteden banka birşey olmaz demiş ,bende bankacıya ısrar ettim ben erken emekliğim emekli maaşına kredi çekemezmiyiz dedim şu an çalışmıyor görünüyorum dedim, sgk kesmesin maaşı.

faruk34

GuRuR;

Gurur anladığım kadarıyla ptt den aldığın maaşı, e devlet sitesinden banka değişikliği yaparak ,maaşınızı hesabınızın olduğu bankaya aktarmak istiyorsunuz.Yaptığınız işlem doğru fakat, devlet size ayrı bir hesap numarası açıyor ,e devlet sitesinde banka bilgilerinde bu hesap numarası görünüyor, o hesap numarası ile bankadan maaşı çekebilirsin, bankadaki kendi hesap numaranda gözükmez yanlışlık orda.

bLaCkRaCe

derinmavi_42;7

Ben bulamadım.

OturanBoğa

Banka değişiklik işlemleri artık sgk sitesinden değil, www.turkiye.gov.tr sitesinden yapılıyor sanırım.

ibrahim gök

faruk bey hesap numarası nerde görünüyor aynı sorun bizdede var banka bilgilerinde sadece tahsis no görünüyor hesap alanı boş.geçen ay ptt den banka değişikliği yaptık.aylık bilgisinde vakıflar bankası ve şanlıurfa şubesi yazıyor ama hesap numarasını bulamadık babam maaşını nasıl alacak pazartesi günü?

faruk34

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Hesap numarası e devlette görünmüyorsa, ilgili bankaya gidin tc numarası ile tarama yapılsın, hesabınıza para geçtiyse bulunur.

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye