+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 22 mesajın 1-15 arasındakiler
Emeklilik için müracaat ettim. Ne zaman cevap gelir ve ne kadar maaş alırım?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

thomas.035 Emeklilik için müracaat ettim. Ne zaman cevap gelir ve ne kadar maaş alırım?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    arkadaşlar, benim de bir sorum olacak: %80 devlet hastanesinden raporum var. emeklilik için haziran 17'de müracaat ettim. beni sevk ettiler, ordan da rapor aldım. şimdi raporlar saglık kuruluşuna gitti diyorlar. imza için ordan ne zaman gelir? evraklar geldiginde her hangi sorun cıkar mı?
    sigortaya 1990'da girdim. askerden önce sigortalıydım. 1973 dogumluyum. emekliligim onaylanır mı? onaylanırsa ne kadar maaş alırım?

şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar vereceginiz bilgiler için

thomas.035

öncelikle ilgilen digin için teşekkür ederim daha önceden vergi indirimim yoktu yanlızca emeklilik için müracaat ettim askerligimi yaptıgımda saglamdım

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

thomas.035

direk sgk ya gittigi için söylemediler ama %60 ınüzerinde almışımdır çünkü saglık kuruluna gitti dediler

thomas.035

çok teşekkür ederim en azından bir kişi iglilendi sagol dostum

1Umut

malulen emeklilik için mi başvurdunuz?

Maaş için kesin bir rakam söylemek güç. Kendi durumunuza göre örneklere bakarak yaklaşık olarak tahminde bulunabilirsiniz.

Kaç günle ne kadar maaş alıyorsunuz

thomas.035

evet 17 haziranda

----------

1umut çok teşekkür ederim peki ne kadar sürer emekli olmam bu konuda bir bilgin varmı

1Umut

Şartlarınız malulen emeklilik için yeterli.

Kurumlar arasındaki bürokratik süreci bilmiyorum gerçekten de uzun bir zaman olmuş beklemeniz. Herhangi bir numara falan vermediler mi SGK nın sitesinden takip edebilmeniz için.

----------

İşten ayrıldınız değil mi?

thomas.035

sgk daki memur eylülün 8de imzaya yolladım dedi bu imzalama olayları nekadar sürüyor bir bilgin varmı?

1Umut

Forumda arkadaşlar işlemlerin 2-3 ay kadar sürdüğünü yazmışlar. Bazılarının daha da uzun sürmüş maalesef. Biraz sabır gerekiyor bu işlerde.

thomas.035

yardımın ve bilgilerin için çok teşekkür ederim sagol dostum beklemekten başka çare yok sonuçu alır almaz yazacagım tekrardan teşekkürler

1Umut

Eğer süreci öğrenmek istersen bilgi edinme başvurusu yaparak hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

........ sicil numarası ve .. tahsis talep tarihi ile ...... tarihinde ... müdürlüğüne emeklilik başvurusunda bulundum. O tarihten beri emeklilik başvurumun hangi aşamada olduğuna dair bilgiye erişemiyorum. Emeklilik başvurumun hangi aşamada olduğuna dair bilginin tarafıma bildirilmesini arz ederim.

thomas.035

çok yardımın oldu teşekkürler hangi aşamada oldugunu ögrenirim

thomas.035 emeklilikte tasis no

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    merhaba arkadaşlar emekliligim onaylandı

1- emeklilikte tahsis no kaçla başla
    2- ek gelirin anlamı nedir her ay alınırmı
    3- internette birikmiş maaşla aylık maaş bir mi alınır yoksa ayrı ayrı mı bunlar

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye