+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
%40 özürlü raporum var. Ne zaman emekli olabilirim?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

NEW WORLD %40 özürlü raporum var. Ne zaman emekli olabilirim?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    %40 özürlü raporum var maliye bakanlıdan 3 basamaktan %40 vergi indirimim var.
    ilk sigortalı giris tarihim 1998. su an isteğe bağlı ödüyorum. 2013 emekli olcağımı görüyorum internetde.
    15 yıl sigortalı calısırsam emekli olabilirim miyim ?
    bana bilgi verirseniz sevinirim ...

Raman72

18 yıl hizmet ve 4080 prim günü ile emekli olabilirsiniz.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de
    Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:33
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Twitter Hesabım

officer

NEW WORLD...
    18 yıl 4080güne tabisiniz 1998+18yıl :2016 yılında prim ödemeniz 4080 gün ise emekli olabilirsiniz...

NEW WORLD

sgk internet sitesinde ne zaman emekli olurum kısmında 2013 eylül yazıyor 3.600 gün gösteriyor acaba kanunmu değisti 3 basamak vergi indiririmim 15 yıl emekli olmama yardımcı olmuyormu

CİVAN

15 yıl ve 3600 primi olan sadece 1. derece sakat sayılan % 80 ve üzeri bu haktan yararlanılıyor.seninkisi ise 3 . derece sakatlıga girdigi için arkadaşların dedigi imkanlardan faydalana bilirsiniz anca

falim

işi giriş tarihi itibariyle degişiklik arz eder siz 1998 yılı ssk girişlisiniz 3cüdereceden vergi indirimiyle 1 derece vergi inditimiyle vede 2 derce vergi indirimiyle aralarında farklar vardır bunların 2003 yılnda degiştirilen yasaya göre bunlar aralarında degişiklik arz ederler

NEW WORLD

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Bilgi verdiğiniz için teşekür ederim arkadaşlar bunca yıl 15 yıl sigorta primi ödeyip emekli olcamı düşünüyordum sayenizde gerçekleri öğrendim saolun..

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye