+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 12 mesajın 1-12 arasındakiler
Merkez sağlık kurulu telefon numarasını bilen var mı?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

senveben Merkez sağlık kurulu telefon numarasını bilen var mı?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    2 ay oldu. hala sonuç helmedi. telefon edip öğrenmek istiyorum. hangi telefonu aramam gerektiğini bilen varsa yazarsa sevinirim. teşekkürler

koca çorumlu

ben 30 ekim 2008 tarihinden beri bekliyorum varsa bi tlf nosu banada gerekecek..

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

OturanBoğa

Hangi kurumun merkez sağlık kurulu'ndan bahsediyorsunuz?
    Bu tür kurulların (sekreteryasının) telefonda yanıt verebileceğine hiç hiç ama hiç ihtimal vermem.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

koca çorumlu

bülent bey ben sgk [ bagkur ] ankara saglık kurulunda bekliyorum varsa oranın tlf nu yinede bi şansımı denemek isterdim .. ankara balgatta olan yer..

senveben

şu hastaneden rapor alıpta onay için Ankara ya giden ve genelde budanıpta geri gelen Maliye merkez sağlık kurulunun telefonu. Sağolsunlar hiç zorluk çıkarmadılar. Sonuç hakkında da yeterli bilgiyi hemen verdiler. Tabi uygun bir dille anlattınca problem çıkmıyor. Bülent bey çok önyargılı cvb vermiş yada ben sorumu yeterince açık sormamışım. Koca Çorumlu 30 Ekim 2008 tarihinden bu yana cvb gelmemesi mümkün değil. 7 ay geçmiş hemen gönderen kuruma git araştır. Bana söyledikleri en fazla 15 gün içinde işlemi tamamlayıp ilgili kuruma geri gönderdikleri.

gursa

sen ve ben arkadasım su telefon numarasını yazsan da bızlerde arayıp raporumuzun durumunu sorsak olmaz mı .sana zahmet.

gönülyarası

Balgat'dan taşındı sgk binası, şimdiki yeri Kızılayda telefonu da 0312 458 10 00
    fakat telefona bakan yok. İsim vermeyecem fakat ben sana başka tel yazayım raporumu öğrenecektim diye rica ederek sorarsan söyleyebilir sana: 0312 458 10 20
    inşallah yardımcı olmuşumdur

Üye
    Gerçek Adı
    ali ceyhan
    Son Giriş
    20.06-2014
    Saat
    11:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Blog Mesajları
    1

ali ceyhan

MERKEZ SAGLIK KURULU ANKARA TELEFON NUMARASI ŞÖYLEDİR TÜM İHTİYACI OLAN ARKADAŞLAR: 0312 415 32 03-4-5-6
    Karşınıza telesekreter diil çalışan çıkıyor bayağı yardımcı oluyor .

Üye
    Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    26.08-2014
    Saat
    12:27
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey

cdisci

ankara kocatepe sağlık kurulu merkez telefonu 0 312 415 0100 -349 dan bilgi alabilirsiniz
    yüksek sağlık kurulu ise itirazların gittiği 0312 207 88 69 dan bilgi alabilirsiniz

grup_84

burdan arayabilirsiniz 03124153202 03124153203 03124153204 03124153205 03124153206

xsessizkalma

yaw bu numaralara kımse cevap vermıyor telesekreter cıkıyor

arkadaslar rapor sonucumu beklıyorum 5 aydan berı haber yok ankara saglık kurulunun telefonunu aldım telefonlara cevap vermıyorlar raporumu nasıl sorgularım yada raporumun sonucunu nasıl ogrenebılırım ankara saglık kuruluna nasıl ulasabılrım yardımlarınızı beklıyorum birde engellı kadrosunda calısan vergı ındırımınden faydalanan işten cıkartılan bır engellı bırey kıdem ve ıhbar tazmınatını vergıden muaf olarakmı alır kesıntı olurmmu sımdıden tskler

OturanBoğa

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    KIdem ve ihbar tazminatında sakatlara özel bir düzenleme yok.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye