Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

karaibo Birkaç rahatsızılığımla Bağkur'dan malulen emekli olabilir miyim?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    öncelikle herkese selam bede 3 ayönce engelli raporu aldın yuzde 54 oranında kroner arter 30 hiper tansiyon 10 bel fıtıgı

8 obezite20 54 onandı şimdide uyku panesi tehşisi kondu bagkur başlangıç1996 1875 gun ssk710 gün işten 1 ay önce bıraktım malülene bugün başvurdum sizce ne olur cevaplarsanız sevinirim

sarasota

Erken emeklilik olabilir ama malulen emeklilikte zaten size oran verilmez sgk sevkiyle girmeniz gerekir zaten normal rapor kabul edilmez malulen emeklilikte ise ilk şart engellilik oranı en az 60 olmasıdır

karaibo

uyku apnesi olupta ahi 35 cpap kullanan yeni malüliyetet var diye biliyorum acaba bir yanlışşık varmı benim kalp te 8 damarım tıkalı idi
    2 sefer anjio oldum 3 setent var acaba bu şekilde birşey çıkarmı teşekkürler

Üye
    muratoto Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    04:27
    Yaşadığı Yer
    İzmir

muratoto

@sarasota yazmış zaten. Malulen çok zor. Tek hastalıktan en az %60 almak gerekiyor. Doktorlara bağlı yinede. Bana göre prim gün şartları yerine getirebilirsen erken yaşlılık emekliliğine hak kazanırsın.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:41
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

@karaibo

maluliyet cetveli'ne göre malul sayılacak düzeyde işgücü kaybı olmalı...

karaibo malülen emeklilik dilekçesinden sonra ssklı olarak çalışabilirmi

s.a arkadaşlar bilgisi olan arkadaşlar lütfen cevap versin bu gün malülen emeklilik için heyete girdim bildigim kadarıyla sonuç 1veya 2 ay sürebiliyormus

yine bugün bir iş teklifi aldım sonuç belli olmadan ssklı olarak işe başlayabilirmiyim yada malülenin sonucunumu beklemem gerekir bilgi veriseniz çok teşekkür edrim

2 inci sorumda şöyle yüzde 54 raporum var fakat rapordan sonra yeni bir hastalıgım çıktı bunada dr yüzde 35 oran alısın dedi yeniden rapora başvurmammı gerkir yosa rapor aldıgım hastane üzerne ilave edermi raporu 3 ay önce aldım

cevaplarsanız sevinirim saygılarımla

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:41
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @karaibo

Malulen emeklilikte çalışmak söz konusu olamaz. Çalıştığınız an malulen emeklilik başlamaz, başlamışsa sonlandırılır.

Malulen emeklilik maluliyet cetveli'ne göre onaylanır. Bu cetvele göre onay alan birinin ayrıca rapora yeni oran ekletmesine gerek yoktur.