Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fatihsultan Avatarı

Gerçek Adı
    murat mutlu
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:23
    Yaşadığı Yer
    istanbul

fatihsultan

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ventriküler Taşikardi tanısı kondu.Sanırım ondan askerliğe elverişli değildir raporu çıktı.Teşekkürler ilgin için.

Üye
    zynox Avatarı

Son Giriş
    05.11-2016
    Saat
    17:35
    Yaşadığı Yer
    BURSA

zynox

Arkadaşlar SGK başvuruyu kabul etmiş bu gün telefon edip öğrendim.
    2yıl sonra kontrol muayenesi şartı varmis,kalp yetmezliği iyileşen bir hastalık değil bu karara itiraz etmeli miyim yoksa emeklimi olayım karara vermedim,siz ne dersiniz.

Üye
    zynox Avatarı

Son Giriş
    05.11-2016
    Saat
    17:35
    Yaşadığı Yer
    BURSA

zynox SGK malullük onayını verdi

Maluluk onayı aldım fakat 2 sene sonra kontrol muayenesi varmış,simdi bu durumda daha istifa etmedim istifa edip emeklimi olayım yoksa vergi indirimi isteyip ordanmi emekli olayim.
    Vergi indiriminden emekli olursam yinede kontrol muayenesi cıkarmı.
    Kalp krizi sonucu kalp yetmezliği var e-f oranı %20-25 bu durum iki sene sonra değişirse iş başımı verecekler sürekli rapor vermeleri gerekmez mi.

Üye
    umut2135 Avatarı

Gerçek Adı
    umut
    Son Giriş
    03.12-2016
    Saat
    21:36
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Blog Mesajları
    1

umut2135

@zynox öncelikle geçmiş olsun sgk girişiniz ve toplam gün sayınız nedir vergi indiriminden daha iyi ola bilir emeklilik.

Sado55

İyi akşamlar hocam ben 2006 sigorta girişliyim malülen emekliliğe başvurdum 2 hastaneye gönderdiler 2. Hastanedeki doktorum rapor oranımın %100 olduğunu söyledi 1800 den emekli olucam nasip olursa maaş hakkında bilginiz varmı ve ötv ve vergiden muaf oluyor muyum ve %100 rapor alan birinin ehliyeti iptal oluyomu bilginiz var mı ? Kalp pili ve kalp yetmezliğinden dolayı malüllük.

Üye
    fatihsultan Avatarı

Gerçek Adı
    murat mutlu
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:23
    Yaşadığı Yer
    istanbul

fatihsultan

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Askerde Ventriküler Taşikardi teşhisi konuldu. Ankara GATA da 2 kez anjiyo yapıldı.Daha sonra askerliğe elverişli değildir raporu verdiler.
    Konu fatihsultan tarafından değiştirilmiştir (18.10-2016 Saat 10:46 ). Gerekçe: daha önce yazmıştım.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12