Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 35 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    blov Avatarı

Son Giriş
    04.01-2017
    Saat
    01:41
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kardeş mahkeme falan hep hikaye sgk ne derse o olur sgk beni 3 sefer iş göremezlik için hastaneye gönderdi oran vermedi ondan sonra maluluyet için muracat ettim raporlarımda çalışamaz olmasına rağmen emekli etmedi en son vergi indirimi alarak emekli edildim hastalıklarım hep aynı hastalığımın sebebide iş kazası onada en son elimde rapor olmasına rağmen iş kazasından sonra ilaç içmeye başlamıştır denmesine rağmen alakası yok dendi yani kısacası sgk ne derse o olur

Üye
    mehmet-41 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaş süreklidir belirtmiş zaten

Üye
    YORGUN-DEMOKRAT Avatarı

Gerçek Adı
    DEMOKRAT ÖZKAN
    Son Giriş
    10.07-2016
    Saat
    20:24
    Yaşadığı Yer
    DEMOKRAT DÜNYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ne yazıkki artık kapitalist bir devlet yönetim çağında yaşıyoruz türkiyenin düzeni bozuldu malesef yazıklar olsun ne diyelim devlet engellinin emeklilik hakkını öldürmeden suriyelilere nasıl maaş verecek kardeşim yoksa bühçe çöker farkettinizmi bu durum daha yeni peydah oldu yani mülteciler geldi geleli anladınızmı durumu sgk o yüzden işleri zora sokuyor ne yazık ki.

Kontrol muayenesine gönderilen arkadaşlar peki raporunuzda psikiyatri yada tedavi ile düzelebilen ibaresi varmı birde birden çok hastalık tanısı mevcutmu açıklarmısınız?

@Mehmet erdem
    raporunda tek hastalık tanısımı var psikiyatrik falan yada tedaviyle düzelir ibaresi yazıyormu?

Üye
    mevta Avatarı

Gerçek Adı
    hasan keskin
    Son Giriş
    13.11-2016
    Saat
    03:01
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mehmet bey birde ben bu rapor icin sgk basvurdugumda eskisehir osman gazi eğitim ve arastirma hastanesinin raporlarinin gecmedigini soylediler bende eski adi ssk yeni adi yunus emre hastanesinden aldim simdide beni osmangazi egitim ve arastirma hasatanesine sevk ettiler asil celiski burda tip fakultelerinin doktorlari malum ölüyü diriltmeye calisirlar bir kac arkadasimin %46raporunu %24 de dusurerekemekliligini iptal etmisler tesekuurler

Üye
    DERVİŞ BEY Avatarı

Gerçek Adı
    DERVİŞ ŞAHİN ŞEKERCİ
    Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    16:58
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

değerli kardeşim ben de malülen emekliyim.raporum ve vergi indirimim sürekli ama 3 yılda bir kontrole çağırılıyorum

Üye
    mevta Avatarı

Gerçek Adı
    hasan keskin
    Son Giriş
    13.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben isitme kaybindan dolayi sev ettiler ve sadece kbb bransin gonderiyorlar bugun ikinci gidisim masallah odyolojideki teknisyenler kopek azarlar gibi azarliyorlar olmadi bir kere daha cagirdilar devlet bizi muayeneyemi sevk ediyorlar yoksa azarlatmayami neymis efendim cihaza tepki vermi yormusum da daha neler neler duyduklarim bunlar gercekten cok zoruma gitti ne kadar engelli varsa allah hepimizin yardimcisi olsun uc kurus maas verdiler burnumuzdan getiriyorlar zaten ben calisa bilsem devletin verdigi 1200 maasami talim ederim normalde calisa bilsem 2500 lira maasim var ama onlar biz engellilerin neler cektigini bilemezler ama allahim herseyin hayirlisini bilir

@özcanbjkli
    benim raporda asıtı işitme kaybımdan dolayı sürekli ibaresi var fakat yeniden muayeneye sevk ettiler 2 aydır git gel yapyapıyorum hala bir odyo testıni vermediler neymis efendim teste tepki vermiyormuşum birde üstüne laf yedim

Üye
    özcanbjkli Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZCAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:21
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@mevta Allah sabır versin .

Üye
    mevta Avatarı

Gerçek Adı
    hasan keskin
    Son Giriş
    13.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilginize teşrkkürler alga nihat peki bizlere bu ülkenin vatandaşlarına yanlış anlamada allahtan başka yardım edecek yokmu ? ben mesela o kadar calıştım didindim normal emekli olabilmek için ama yaşım ilerledikçe sorunumda ilerledi artık çalışma hayatım eziyete döndü yokmu bu ülkede bizim gibi engellilere ön ayak olacak yardımcı olacak hukukçularımız avukatlarımız bu devlet haklarımızı vermeye gelince alıyor vermeye gelince kırk dereden kalburla su getittiriyor yokmu bunu yolu yordamı bizler bu kadar çaresizmiyizki ?zaten benim pirimim 6365 günüm dolmuş bu zamanakadar bu ülkeye vergimi ödemişim ssk yatırtmışım insanca yşamayı bize çokmu görüyorlar.

Üye
    tarum 41 Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:44
    Yaşadığı Yer
    dunya
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Hasan kardes gecmis olsun emekli olurken kontrol varmiydi yoksa belli zaman sonrami kontrole cagirdilar raporun yuzde kacti biraz detayli anlatirmisin bizde isitmeden emekliyiz sen sadece isitmedenmi rapor aldin beni aydinlatirsan sevinirim bu arada maasi. Kesildimi anlatirmisin gelismeleri ne zaman emekli oldun

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    30.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@mevta
    Öncelikle Allah kolaylık versin.
    Odyologlar, tepki vermiyorsunuz derken sanırım sesi duyduğunuz halde tepki vermediğinizi, numara yaptığınızı iddia ediyorlar.
    Kimsenin sizi zan altında bırakmaya, hele hele azarlar tavırda konuşmaya hakkı yoktur. Söyleyin çok şüpheleniyorsa rapor etsin bera testine göndersinler, ama azarlar tavırlarını evdeki eşine çocuğuna saklasınlar. (Bera testi uykuda işitme testidir ve rol yapmak mümkün değildir)

2009 da sürekli vergi indirimiyle emekli oldunuz ve sgk 7 yıl aradan sonra ilk defa kontrole mi çağırdı?
    Böyle olduysa sebebini öğrenebildiniz mi acaba? Durduk yerde bu kadar aradan sonra akıllarına böyle birşey gelmesi ilginç cidden.
    Raporu aldığınız dönemde o hastanede yolsuzluk usulsüzlük gibi bir durum tesbiti mi varya da ihbar gibi bir şey... Bilgi alabildiniz mi?

Üye
    YORGUN-DEMOKRAT Avatarı

Gerçek Adı
    DEMOKRAT ÖZKAN
    Son Giriş
    10.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DEMOKRAT DÜNYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: DERVİŞ BEY Mesajı Gör
    değerli kardeşim ben de malülen emekliyim.raporum ve vergi indirimim sürekli ama 3 yılda bir kontrole çağırılıyorum
    Dostum sürekli vergi indirimi ve rapora rağmen kontrol istediler demişsin neden istediler peki birde rahatsızlığın nedir?

Üye
    serkan1976 Avatarı

Gerçek Adı
    serkanbirol
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Bence o yıl ile ilgili bir soruşturma yada ihbar gibi birşey vardır. Bazı insanlar erken emekli olanları çok kıskanıyorlar.

Üye
    Mehmet erdem Avatarı

Son Giriş
    09.06-2016
    Saat
    12:03
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet tek hastalık tanısı no hoçking lenfoma 3 . Evre % 40 sürekli raporum var

Yok ben kanser hastasıyım lenfoma tek tanı ile verdiler raporda sürekli vergi indirimimde. Sürekli

Üye
    serkan1976 Avatarı

Gerçek Adı
    serkanbirol
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Lenfoma iyileşebilen bir hastalık. Kök hücre nakli oldunuz mu? Otolog yada Allojenik. Durumunuz nasıl? Çünkü tüm hematolojik hastalıklarda süreli rapor veriliyor 2013'ten sonra. Belki bu yüzden olabilir. Üzücü bir durum. Bende 3 ay sonra kontrole gideceğim %80 vergi indirimi ile emekli olmuştum. Bakalım bu sefer ne olacak.

Üye
    YORGUN-DEMOKRAT Avatarı

Gerçek Adı
    DEMOKRAT ÖZKAN
    Son Giriş
    10.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DEMOKRAT DÜNYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @serkan1976 Peki bazı hastalıklar iyileşebilir derecedeyse eğer o zaman neden ankara merkez sağlık kurulu giden raporları inceleyerek sürekli hakkı tanıyor daha sonra bu hastalıklar peydah olmazmı tekrar ortaya çıkmazmı çıkar çünkü hastalık doğuştan veya sonradan o insanda kalıcı yara bırakıyor tabi kontrole gidildiğinde o zamanki durum normal gözüküyor eee daha sonra yine durum ortaya çıkmazmı? Bunların tek gayesi engelliye bahaneler üretip kürtaj yapıp haklarımızı almak peki ne malûm sgk ve hastanelerin ortak çalışıp oranları düşürmediği peki bizler sonuçlara bakıp ne çıktığını nereden bileceğiz yalanmı halâ hastalığımız devam ettiği halde kurumlar oranları düşürüyor olamazmı arkadaşlar yolsuzluk falan bence hepsi bahane maksat engelliye verilen hakları geri almak en zayıf olan kesim engelli olduğu için sgk nın bühçeyi zorlamaması bu mülteciler ne zaman bu ülkeye geldi bu olaylar ortaya çıktı bilmem anlatabildin mi?

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon