1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Toplam 13 mesajın 1-13 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

ilk_ay_06 Polisken gih olanlar burada toplanalım (sağlık şartlarından dolayı)

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sağlık şartlarından dolayı polisken gih olan arkadaşlar burada toplanıp birbirimize fikir alışverişinde bulunalım.Hasan ben.

Üye
    sokrates Avatarı

Gerçek Adı
    ???
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:31
    Yaşadığı Yer
    türkiye

sokrates

@ilk_ay_06 naber ?
    Konu sokrates tarafından değiştirilmiştir (13.02-2016 Saat 18:27 ).

ilk_ay_06

koskoca sitede bir sen ve ben mi varız.sokrates

Üye
    sokrates Avatarı

Gerçek Adı
    ???
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye

sokrates

evet

ilk_ay_06

özelden mesaj yazdım okumadın mı.

Üye
    sokrates Avatarı

Gerçek Adı
    ???
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye

sokrates

@ilk_ay_06 sana bir sorum olacak kuruma verdiğimiz istirahat raporları kaç gün içinde ankara ya ulaşır evrağı biliyor musun ya da bir tahminin var mı ?

ilk_ay_06

telden görüşelim ortak şu an kaç kişiyle yazıstıgımı bir bilsen.yönetmeliği kanunu yuttum resmen.bana telini özelden göndersene

Üye
    sokrates Avatarı

Gerçek Adı
    ???
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye

sokrates

@ilk_ay_06 sen çaldır ben seni ararım

ilk_ay_06

sokrates telefonunu değiştirmişsin.sana ulaşamıyorum.uygun olunca bana tekrar dönüş yaparmısın

fringe

@ilk_ay_06

Geçen cumartesi yine bir polisle tartıştım..
    Sanırım sorun bende

ilk_ay_06

Hayırdır konu neydi?Polismiydiniz daha önce

fringe

yok hayır değilim..sadece birkaç problem yaşadım ve gözlemledim çevremde..tabi bazıları benim bizzat yaşadıklarımdı..üzüldüm..
    tüm teşkilatın aynı olmadığını düşünüyorum,mutlaka teşkilat içinde görevinin bilincinde olan,görevinin kamu ve vatandaşın can ve mal güvenliğini sağlamak olduğunun farkında olan güzide polislerimiz de var( onların çoğunlukta olduğunu düşünmek istiyorum ) ama yaşadığım birden fazla sorun cidden çok üzülmeme neden oldu.Konunun sizin açtığınız başlıkla bir ilgisi yok..ama polis olduğunuzu görünce yazmak istedim..kusuruma bakmayınız artık

ilk_ay_06

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    umarım aramızda işini hakkıyla yapan meslektaşlarımızla karşılaşırsınız.Beş parmağın beşi bir değildir.bu hususta pek yorum taraftarı değilim.
    bir zamanlar polistim şimdi rahatsızlığım sebebiyle sivil memur olarak çalışmaktayım selamlar....