Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 53 mesajın 46-53 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @kalpsesi

Evet, sigorta müdürlüğüne gittiğinizde durumu izah edip bu konuda bir talepte bulunabilirsiniz. İsterlerse hallederler...

Üye
    kalpsesi Avatarı

Gerçek Adı
    SERPİL
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    21:41
    Yaşadığı Yer
    amasya

kalpsesi

bülent bey sgk nın emekli sandıgıyla hiç bi ilişigi yok sgk ya sordum emekli sandıgıyla biz ilgilenmiyoruz dediler kurumuna başvuracaksın dediler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

@kalpsesi

Kurumunuz hastaneye sevk etmek konusunda bir kural koymuyorsa, o halde dilediğiniz hastaneden rapor alıp kurumunuza verin. Onlar sgk ile yazışırlar...

pasini

kardeş tam bır muamma bu konu bende 2 yıllık memurum.eskı ssk var benım 5000 gün gerıye dogru gıtsek 2000 yılına kadar gıdıyor .hızmet bırleştırme yapalım dedım ne senelık ızne etkısı nede derece kademeye etkısı yok dıyorlar.bır çok kişide bu konuda bılgı sahıbı deyıl.ne yapmak lazım bılmıyorum....

Üye
    chelıx Avatarı

Gerçek Adı
    kaan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:44
    Yaşadığı Yer
    bu dünya benim memleket

chelıx

@pasini Hizmet birleştirmenin emeklilik hesabı dışaında izne ve kademe/derece katkısı yok ama memursan sonunça yapmak zorundasın.. artı bende senin durumdayım 1990 ssk ilk giriş ve 2010 eylül memurluğa kadar 3135 gün var.. memurluk ise şau anda 6 yıl 2 ay 2200 günüm var.. emeklilik hesabında 1990 mı yoksa 3135 gün geriye doğru gidişmi olacak muamma..

selo46

iyi soru

pasini

kardeşim ama bunu bılmelıyız...bir yerde işe ilk giriş tarıhı (ssk bagkur emeklı sandıgı )dıye yazmış .sonuçta bence hepsınden yararlanmalı en azından 2008 öncesı girişliler ....

kunta

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    15 yıl memurluktan sonra emekli olabilirsinz

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234