+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
4416 pirim günle malül maaşı ne kadar olur?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size
    Üye
    Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    15.04-2014
    Saat
    11:15
    Yaşadığı Yer
    kastamonu

MUR37 4416 pirim günle malül maaşı ne kadar olur?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    iyi günler ben iş kazası sonrası emeklilik için müraacat ettim sürekli iş görememezlik bağlandı allaha şükür bu ay aldım fakat malüllük bunun arkasından gelir dendi
    SORUM ŞUDUR PİRİM GÜNÜ 9000 DEN AZ OLANLAR 9000 ÜZERİNDEN HESAPLANIR DENİLİYOR
    ALİ TEZEL SİTESİNDE PİRİM GÜNÜ 9000 OLARAK YAZDIM BENİM (4416 GÜN) MAAŞ HESABI 819TL ÇIKIYOR BUNA GÖRE İŞ GÖREMEMEZLİKDE ALIYORUM BU BİLDİRİLENİN YARISI +%10 ALMAMMI GEREKİYOR ÇÜNKÜ BAKIMA MUHTAÇ OLDUĞUM İÇİN (410+%10=45O TL)FAZLA VEYA EKSİK GELİRSE İTİRAZ MI ETMEM GEREKİR

OturanBoğa

Malulen emeklilik başvurusunda bulunabilirsiniz hemen. Prim gün sayınız fazlasıyla var. Hemen malulen emekli olabilirsiniz. O zaman iş göremezlik ödeneği ile malulen emeklilik aylığını birarada alabilirsiniz. Daha doğrusu, yüksek olanın tamamını, düşük olanın yarısını alırsınız.

Ve evet, bakıma muhtaçlık sözkonusu olduğunda, bağlanacak malullük aylığı %10 oranında arttırılır.

Maaşı ne kadar alacağınızı bilemem, ama bir hesap hatasını olası görmüyorum açıkçası...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de
    Üye
    Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    15.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kastamonu

MUR37

Evet muraacat ettim böylemi oluyor diye soruyorum

Üye
    Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    15.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kastamonu

MUR37 Iş kazası ile emekli olan varmı

Selam ben iş kazası sonrası %100 bakıma muhtaç emeklilik için müraacat ettim sakatlık geliri bağlandı fakat malüllükden bir ses yok benim sgorta başl.1987 pirim 4416 gün bu şartlarda malüllük maaşım ne kadar olur bilgisi olan varmı?

OturanBoğa

Malulen emeklilikte maaşı ne kadar olur bilemem. Ödenen primle de ilgili.
    Herkes maaş duymak istiyor, ben de kimseyi kırmayayım, tamamen bilmeden de olsa mukayeseli bir fikir yürütiim diyorum. Bu da sana: 1000 tl civarı aylık alırsın.

Not: malulen emeklilik aylığın bağlandığında, sürekli iş göremezlik ödeneği de alıyorsun ya, iki maaş arasında fazla olanın tamamını, az olanın yarısını alırsın.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    15.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kastamonu

MUR37

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    sayın bülent bey size sormaktaki amacımız bir yönetici olarak değerlendirip sitede bulunan yetkili veya bilgisi olanlarla değerlendirme yapıp en azından bir fikir sahibi olmak tabiiki ağzınızdan çıkan kanun değil ama inanın bize çok faydalı oluyor her şey için teşekkür ederim ayrı bir konu açıp ne demek istediğimi anlatayım

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye