Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    saysaffet Avatarı

Gerçek Adı
    saffet
    Son Giriş
    21.03-2015
    Saat
    21:35
    Yaşadığı Yer
    istanbul

saysaffet

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    s
    elamet kardeş sistemde malülüllüğe reddi nerden gördün yazarmısın

selamet

saysaffet;

sgk evrak takibi SGK Evrak Takibi, SGK Evrak Takibi Sorgulama, Emeklilik Takip | SGK, E-Devlet, SGK Sorgulama, Hizmet Dökümü, Prim Sorgulama sitesinden tc numarasını girerek bakıyorsunuz.

OturanBoğa;
    bana bir konuda daha yardımcı olursanız çok seviniri. hastaneye başvuruken ücret ödüyormuyuz?

ayrıca bende tüm vücudumda ağrı var,geceleri uyuyamıyorum,ayaklarımın ağrısı hepsini bastırıyor,internette araştırdığıma göre kas romatizması , huzursuz bacak sendormu diye geçiyor. eğer bu şekilde ise rahatsızlığım. bu hastalıklardan % kaçoran alabilirim.

bugün fizi tedavi bölümüne gittim ağrılarım için.bana fibromiyalji ve huzursuz bacak sendromu teşhisi konuldu haftaya cuma tekrar kontrole çağırdı. bu hastalıklardan özür oranı alabiliyormuyum.bilen arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim.% 40 ı tamamlarsam emekli olabileceğim inşallah.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

sakatlık oranı cetveli'ne göre "Uykuda hareket bozuklukları (Huzursuz bacak sendromu, uykuda periyodik hareket bozukluğu, uyku ile ilişkili bacak krampları, bruksizm, uykuda ritmik hareket bozukluğu)" için % 10 veriliyor.

selamet

bülent bey cevabınız için çok teşekkür ederim. fibromiyalji için oran verilmiyor mu?yada bu hastalından bir yüzde alan var mı?
    ,huzursuz bacak sendromundan daha çok ağrı çekiyorum kas romatizmasında.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12