alisveris.engelliler.biz | Tekerlekli sandalye, akülü sandalye, çocuk ürünleri vb. tüm şey Engelliler.Biz alışveriş sitemizde
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Emeklilik başvurusunda izlenecek yol nedir?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

CEREN Emeklilik başvurusunda izlenecek yol nedir?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Selamlar ,
    % 40 sürekli engelli raporum var.Vergi indirimim de bulunmakta..Emeklilik için başvuracağım..İzleyeceğim yol hakkında bazı başlıklara baktım ama aklım karıştın tam cevabımı bulamadım
    Bana konuyla ilgili linki atabilirmisiniz..
    Teşekkürederim

KKELEBEKK

En son çalıştığınız işyerinin bağlı olduğı İl/ilce sosyal sigorta kurumuna gidip, emeklilik için yazılı olarak başvuracaksınız. Başvuru için gerekli olan dilekçe dahil tüm evraklar orada matbu/hazır. Tek yapman gereken onları doldurmak.
    Ayrıca resmi onaylı nüfus cüzdanı örneği ve 2 de resim gerek. Bir de işvereni tarafından üç nüsha doldurulacak sigortalı hesap fişi eklenmeli..

Ayrıca son çalıştığınız işyeriyle ikamet ettiğiniz il farklı ise, ikamet ettiğiniz ilde 10 gün kadar sigortalı gösterilip başvuru yapabilirsiniz.

Yaşlılık veya Malullük aylığı başvurusunda istenen belgeler ve süreç

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

metin türk

KKELEBEKK kardeş iki ay önce başvurdum ben ist sgk dan istenenler kimlik fotokopsi -resim istenmiyor artık- vergi indirimi fotokopisi ile gidip ilk önce günlerini toplatıcak bir engel yoksa emekilik servisinde form dolduracak tahsis no verielcek ona çalısıyorsa işyerine emekli olabilir yazısını faxlasın işyerine varınca fax muhasebeci net ortamında işten çıkışını yapıcak gerisi bekleme modu

CEREN

Bilgi için teşekkürederim KELEBEK ..Başvurumu yaptım bekliyorum bakalım inşallah hayırlısı

Üye
    Gerçek Adı
    serdar yücel
    Son Giriş
    28.02-2013
    Saat
    18:43
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Blog Mesajları
    3

s.yücel

Ceren hnm ,ben de 15 gün önce başvuru yaptım ama sgk evrak takibinde yok merak ettim siz görebiliyormusunuz çok sinirim bozuluyor.

capsi

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    ceren hanım başvurunuzda neler yaptınız ve ne gibi şeyler istediklerini yazarsanız diğer üyelerede yol göstermiş olursunuz

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye