Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    CEREN Avatarı

Son Giriş
    09.01-2013
    Saat
    22:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Denizli

CEREN Emeklilik başvurusunda izlenecek yol nedir?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selamlar ,
    % 40 sürekli engelli raporum var.Vergi indirimim de bulunmakta..Emeklilik için başvuracağım..İzleyeceğim yol hakkında bazı başlıklara baktım ama aklım karıştın tam cevabımı bulamadım
    Bana konuyla ilgili linki atabilirmisiniz..
    Teşekkürederim

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:37
    Yaşadığı Yer
    Konya

KKELEBEKK

En son çalıştığınız işyerinin bağlı olduğı İl/ilce sosyal sigorta kurumuna gidip, emeklilik için yazılı olarak başvuracaksınız. Başvuru için gerekli olan dilekçe dahil tüm evraklar orada matbu/hazır. Tek yapman gereken onları doldurmak.
    Ayrıca resmi onaylı nüfus cüzdanı örneği ve 2 de resim gerek. Bir de işvereni tarafından üç nüsha doldurulacak sigortalı hesap fişi eklenmeli..

Ayrıca son çalıştığınız işyeriyle ikamet ettiğiniz il farklı ise, ikamet ettiğiniz ilde 10 gün kadar sigortalı gösterilip başvuru yapabilirsiniz.

Yaşlılık veya Malullük aylığı başvurusunda istenen belgeler ve süreç

Üye
    metin türk Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    01.05-2015
    Saat
    10:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul

metin türk

KKELEBEKK kardeş iki ay önce başvurdum ben ist sgk dan istenenler kimlik fotokopsi -resim istenmiyor artık- vergi indirimi fotokopisi ile gidip ilk önce günlerini toplatıcak bir engel yoksa emekilik servisinde form dolduracak tahsis no verielcek ona çalısıyorsa işyerine emekli olabilir yazısını faxlasın işyerine varınca fax muhasebeci net ortamında işten çıkışını yapıcak gerisi bekleme modu

Üye
    CEREN Avatarı

Son Giriş
    09.01-2013
    Saat
    22:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Denizli

CEREN

Bilgi için teşekkürederim KELEBEK ..Başvurumu yaptım bekliyorum bakalım inşallah hayırlısı

Üye
    s.yücel Avatarı

Gerçek Adı
    serdar yücel
    Son Giriş
    05.11-2014
    Saat
    15:18
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Blog Mesajları
    3

s.yücel

Ceren hnm ,ben de 15 gün önce başvuru yaptım ama sgk evrak takibinde yok merak ettim siz görebiliyormusunuz çok sinirim bozuluyor.

Üye
    capsi Avatarı

Gerçek Adı
    adnan
    Son Giriş
    26.03-2015
    Saat
    00:59
    Yaşadığı Yer
    adana

capsi

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ceren hanım başvurunuzda neler yaptınız ve ne gibi şeyler istediklerini yazarsanız diğer üyelerede yol göstermiş olursunuz