+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 30 mesajın 1-15 arasındakiler
Emeklilik evrak takibinde geçen ibareler ne anlama geliyor?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

metin türk Emeklilik evrak takibinde geçen ibareler ne anlama geliyor?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    EVRAK BİLGİLERİ
    VARİDE NO : 13.731.627 VARİDE TARİHİ : 01.08.2012
    GELDİĞİ YER T.C. KİMLİK NO
    SİCİL NO : TAHSİS NO : 3143
    ADI : SOYADI
    EVRAK NO : EVRAK TARİHİ : 01.08.2012
    EK SAYISI : GİZLİ : Hayır
    GELİŞ ŞEKLİ : GELİŞ NUMARASI :
    KONUSU : diger

1 01.08.2012 İSTANBUL SGİM KÜÇÜKÇEKMECE SGM DESTEK HİZMETLERİ-1 SERVİSİ(GELEN-GİDEN EVRAK) ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    2 01.08.2012 İSTANBUL SGİM KÜÇÜKÇEKMECE SGM DESTEK HİZMETLERİ-1 SERVİSİ(GELEN-GİDEN EVRAK) ZİMMETTEN ÇIKARILDI
    3 13.08.2012 İSTANBUL SGİM KÜÇÜKÇEKMECE SGM EMEKLİLİK SERVİSİ-1 (4A) ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    4 13.08.2012 İSTANBUL SGİM KÜÇÜKÇEKMECE SGM EMEKLİLİK SERVİSİ-1 (4A) ZİMMETTEN ÇIKARILDI
    5 13.08.2012 İSTANBUL SGİM KÜÇÜKÇEKMECE SGM EMEKLİLİK SERVİSİ-1 (4A) ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    6 13.08.2012 İSTANBUL SGİM KÜÇÜKÇEKMECE SGM EMEKLİLİK SERVİSİ-1 (4A) ZİMMETTEN ÇIKARILDI
    7 25.09.2012 İSTANBUL SGİM KÜÇÜKÇEKMECE SGM DESTEK HİZMETLERİ-1 SERVİSİ(GELEN-GİDEN EVRAK) ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    8 25.09.2012 İSTANBUL SGİM KÜÇÜKÇEKMECE SGM DESTEK HİZMETLERİ-1 SERVİSİ(GELEN-GİDEN EVRAK) ZİMMETTEN ÇIKARILDI
    9 08.10.2012 ŞAHIS ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    10 08.10.2012 ŞAHIS ZİMMETTEN ÇIKARILDI

bana verilen bir şey yok acaba maliyeyemi gitti şahıs yazmasını anlamadım hangi aşama bu acaba

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:40
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Twitter Hesabım

officer

Maliye'ye neden gitsin ki Şahıs diyor metin kardeş bekle bir kaç güne kadar tarafına bir belge ulaşacak...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

metin türk

vergi indirimi teyiti için gitmiyormu maliyeye ilker kardeş ondan şaşırdım

bahira

kardeşim kısa bir süre önce aynı süreci yaşadım yanlış değilsem ilker beyin dediği gibi sana bir belge gelcek. bu süreç biraz sancılı oluyor beklemek zor ama umarım en kısa zamanda hallolur sizde huzura kavuşursunuz

bahira

araştırdığım ve öğrendiğim kadarıyla zimmetten çıkarıldı demek genel müdürlüğe ankaraya gönderilmesi demek elden sevk edilmek üzere işlendi demek kurum içi evrak transferi. bu süre bir aydan üç aya kadar uzayabilir beklemek zor biliyorum ama sabırlı olmalısınız yanılmıyorsam sizinkinde sona yaklaşılmış olmalı. kolay gelsin sonucunu bekliyoruz kardeşim..

Ufukalp

Belge size gönderilmek üzere postaya verilmiş,birkaç güne kadar elinize başvurunuzun sonucu ulaşır.
    Maliyeye falan gitmez,siz başvurunca zaten maliyeye vergi indiriminizi teyit amaçlı yazı gider ve cevabı gelince işlemler yapılır.Şahıs dendiğine göre işlemler tamamlanmış ve tarafınıza belge gönderiliyor. Bir aksilik yoksa aylık bağlanma belgesidir ve birkaç güne kadar elinize geçer.

bahira

ufukalp kardeşim harikasın teşekkür ediyoruz

metin türk

ufukalp bahira vergidiniz bilgilere teşekkürler sonucu burdan yazarım

metin türk

dün sgkya gittim vergi indirim kagıdım maliyeye gitmiş onay için hala bana gelen bir şey yok

bahira

kardeşim 170 i bir ara alo emeklilik hattı nerde olduğunu durumun ne olduğunu bir öğren nasıl iş bu çok uzadı diyecem ama inan bir yıldan fazla süren emeklilik işlemleri biliyorum

metin türk

aradım oda aynısını söyledi

bahira

peki durum nedir nezaman sonlanacak şu an hangi aşamada kardeşim

metin türk

maliye gitmiş onay için bekliycen dediler üç haftadada gelebilir 3 aydada dediler

metin türk

EVRAK BİLGİLERİ
    VARİDE NO : 19.860.876 VARİDE TARİHİ : 14.11.2012
    GELDİĞİ YER İSTANBUL VERGİ DAİRESİ BŞK. T.C. KİMLİK NO
    SİCİL NO : TAHSİS NO :
    ADI : METİN SOYADI :
    EVRAK NO : 29206 EVRAK TARİHİ : 09.11.2012
    EK SAYISI : 0 GİZLİ : Hayır
    GELİŞ ŞEKLİ : TAAHHÜTSÜZ POSTA GELİŞ NUMARASI :
    KONUSU : DİĞER

1 14.11.2012 İSTANBUL SGİM KÜÇÜKÇEKMECE SGM EMEKLİLİK SERVİSİ-1 (4A) ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    2 14.11.2012 İSTANBUL SGİM KÜÇÜKÇEKMECE SGM EMEKLİLİK SERVİSİ-1 (4A) ZİMMETTEN ÇIKARILDI
    hangi aşama bu acaba

karatas_52

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    şimdi 2 ayı geçmiyor emeklilik işlemleri

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye