Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    derya30 Avatarı

Son Giriş
    30.04-2010
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    esenler

derya30 Emekli sicil numaramı nasıl öğrenebilirim?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    emeklı sicil nomu nasıl ogrenebılırım
    postaneden maas alıyodum bankaya havele ettım ıntrneetten ama bankada cıkmıyo sicil nomu istıyorlar ama

annemden maas alıyorum babamdan ıcın de basvurdum evraklarımı ankara ıstenılen sekılde gonderdım ama halen bı ey gelmedı evrak takıbıne baktım talebınızle ılıgılı ısler devam etmekte olup sonuclandıgında adresınıze yazılı bılgı gonderılcektır dıye bı yazı geldı
    sonrasında yıne bı ara evrak takıbıne baska sıfreyle gonderdım bu seferde ankara sıhhıyı basvurun dıye yazı geldı anlamdım
    onkere mı evrak yollucamm

bı yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tesekkurler bılgılı kısıye

bıde sıcıl nomu nasıl ogrene bılırım ıntenetten

Üye
    slcko6 Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    09.10-2013
    Saat
    16:20
    Yaşadığı Yer
    ankara

slcko6

fazla kişi bakmadan tc ni sil ne diye tc veriyorsun

Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk

FaCia

derya tc numaranı sil arkadasım her yerde tc verilmez. Kurumu ara sor.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Ben soruyu anlamadım. Nereden hangi maaşı lıyorsunuz? Yetim maaşı mı 2022 maaşı mı?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...