+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1 2 3 4 SonSon
Toplam 58 mesajın 31-45 arasındakiler
Adana'da TOKİ engellilere ev yapacak
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size
    Üye
    Gerçek Adı
    Ali Özgen
    Son Giriş
    05.03-2014
    Saat
    22:57
    Yaşadığı Yer
    ADANA/Seyhan

*HERGELE*

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    geçen gün derneğe gittim ev işini sordum kayıtlar devam ediyormuş yani eve daha başlanmamış. nasıl oluyorsa bu.

kutup yıldızı

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: *HERGELE* Mesajı Gör
    geçen gün derneğe gittim ev işini sordum kayıtlar devam ediyormuş yani eve daha başlanmamış. nasıl oluyorsa bu.
    arkadaşım zaten 3000 kota hedeflenmiş bu kota dolunca başlanacakmış bunu orada zaten demişlerdi.diğer pilot illerde bu şekilde yapılmış.önemli olan kotanın dolması.sayı kaçlardaymış onu sorsaydınız keşke.ben sordugumda 2000 (başvuru)dolmak üzere demişlerdi.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

ekrem kanar

bu dernegin dilekçesini dün inceledim 28 3 2012 tarihinde bir dilekçe oluşturulmuş dernekle görüşmedim fakat şöyle bir duyum aldım öncelikle dernege üye olup düzenli olarak aidat ödemek gerekiyormuş aidatlar ne kadar onuda bilmiyorum bana çokda inandırıcı gelmedi

KaRe

arkadaşlar bimere yazdığım mail e de bu şekilde cevap geldi gelde çık işin içinden

Adana İl Dernekler Müdürlüğü <ildernekler01@gmail.com>
    13:12 (3 dakika önce)

Kime: bana

SAYIN ,
    ÇUKUROVA ÖZÜRLÜLER DERNEĞİ 27.03.2012 TARİHİNDE BAŞBAKANLIK TOPLU KONUT İDARESİNE BAŞVURMUŞ,TOKİ'DE 24.05.2012 TARİH VE 34265 SAYILI YAZI İLE ÇUKUROVA ÖZÜRLÜLER DERNEĞİNE CEVAP VERMİŞ OLUP,CEVABİ YAZI EKTEDİR.ANCAK CEVABİ YAZININ VE TOKİ BAŞVURU KABULLERİNİN BAĞLAYICILIĞI YOKTUR.
    BİLGİLERİNİZE RİCA EDERİM.

İL DERNEKLER MÜDÜRLÜĞÜ

toki.tif
    158K Görüntüle İndir

kutup yıldızı

ekrem kanar;
    dernege üye olmak isteyen 30 tl karşılında bir kez verme karşılıgında olundugunu biliyorum ama sürekliliği oldugu yalan üye olan arkadaşlar vr çünkü.ama bu projeyle ilgili oraya üye olunacak şartı yok.ben üye olmadım ama evraklarımı aldılar.öyle bişey yok yani.

leman 01

arkadaşlar memurlar net yayınlamış sanırım haberin dogruluk payı yüksek

Üye
    Gerçek Adı
    Ali Özgen
    Son Giriş
    05.03-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ADANA/Seyhan

*HERGELE*

anlamadım gitti bunu tmm her yerde duydu yazıyor da hiç mi bunun ile ilgili yeni haber olmaz. eve başlanmış mı, nerde, nereye yapılıyor, ne zaman biter gibi insan merak eder yani.

sonbahar.44

malatyada yapıldı toki yaptı belediyeye verdi belediyede kura ile verdi tabi bu yoksuk gurubu,şehit, gazi, dul ,yetim hepsi var,bizde aldık 7 ay kira yok şuan oturuyorz allah razı olsun emegi geçenlerden...

Üye
    Gerçek Adı
    Ali Özgen
    Son Giriş
    05.03-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ADANA/Seyhan

*HERGELE*

Toki evleri siz yazıldıktan sonra kayıtlara yazıldıktan sonra kaç yılda bitti kaç yıl sonra evi size devrettiler. Burda Adana'da ben yazıldım 8-9 ay oldu hiçbir yeni haber yok.

sonbahar.44

yanılmıyorsam teslim etme kura olayı falan derken abartmayım ama 2 sene sürdü diyebilirim..

KaRe

bu bizim bahsettiğimiz henüz başlanmış birşey değil yani tokinin açıkladığı veya başlattığı birşey değil sadece çözder derneğinin uygulaması 3000 kişinin başvurusu olduğu zaman çözder derneği başvuruları TOKİ ye verecek diyecek işte bakın ADANA da bukadar engelli ev başvurusu var ev almak istiyorlar TOKİ de o başvuruları değerlendirecek artık ne tür kadar alırlar orasını bilemeyiz sadece çözder engelliler derneğinin bir girişimi diyelim umarım TOKİ başvuruları iyi yönde değerlendirir ve yapmayı kabul eder inş

Üye
    Gerçek Adı
    Ali Özgen
    Son Giriş
    05.03-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ADANA/Seyhan

*HERGELE*

şuan kaç kişi başvurmuş bilginiz var mı?

KaRe

tam olarak rakamı bilmiyorum ama en son bildiğime göre 3 bin olmasına ramak kalmıştı şuanda belkide 3 bini bulmuştur ben öğrenip son durumunu buradan aktarırım

Üye
    Gerçek Adı
    Ali Özgen
    Son Giriş
    05.03-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ADANA/Seyhan

*HERGELE*

Sanırım hiçbir gelişme yok.

kutup yıldızı

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    bekleyin arkadaşlar daha önce yapılmış bir proje bu diğer pilot illerde olmuş ve tutmuşsa buradada olacaktır.önemli olan 3000 kotanın dolması kotayı öğrenmek lazım.ben öğrenince buraya yazarım.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye