Sayfa 61 / 61 İlkİlk ... 11515758596061
Toplam 906 mesajın 901-906 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @ahmet75

aboneliğini bitirmek için sen başvuracan yoksa taahhütün bittiğinde talımat vermemişsen kullanmış oldugunuz paketin o anki indirimsiz fiyatı ne ise ondan ödetirler.misal anlaşmalı 54 tl ödüyorsanız bunun normal fiyatı 70 tl ise size 70 tllik fatura keserler o yüzden abonelık bitmeden ayrılacaksanız bildirin.dikkatli olun abonelik başlangıcı ile fatura kesim günü farklı eğer aboneliğiniz ayın 14 ünde başlamıssa 14 ünden birkaçgün öncesi başvurun 14 ünden kerri başvurursanzı aradakı o birkaç günlük farkı sizden alırlar.

Üye
    bluetimes Avatarı

Son Giriş
    04.09-2016
    Saat
    21:01
    Yaşadığı Yer
    bilecik
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@ahmet75

4ay kala tahahhütü sonlandırmak sana pahalıya patlar o zamana kadar aldığın indirmleri isterler ki hatrı sayılır mevla çıkar faturaya.
    örnek 50tl faturan var tahahhütsüzü 70 tarifenin.
    20ay her ay 20tl indirimle kullanmışsın demek 20ay x 20tlindirim = 400 tl fatura çıkar sözleşmede belirtilmiştir.
    şu konuyu incele;
    https://forum.donanimhaber.com/m_101536976/tm.htm

bu indirimleri geri ödememek için 4ay daha kullan tahhüt bitimi çıkarsın.
    ben ttneten çıkarken iptal faxı çektim ertesi gün kestiler mhyi ararsan ikna etmek için indirimli tarife önerirler.

bu arada ben vodafonnete üye oldum. 16mbit yalın adsl toplamda 49tl.
    gsm bayinin andavallığına 1 hafta kaybettim sisteme girmemiş hödük 2.haftanın sonunda dün telekomcular hat çekmeye geldi yalın olduğu için.
    çekeriz ama gerisine karışmayız binaya girme yetkimiz yok elektrikçi halleder dediler.
    dedim sabit hat çekili zaten telekomdan onun üzerinden verin.Sabit hatla hattın diğer ucundaki elemanla konuştu kontrolü edip gitti.
    bugün modem ışıkları yandı kullanıcı adı şifre geldi girdim.
    bakalım sabit hattı iptal ettirince ineternet kopacak mı telekomcu kopmaz dedi bakacağız.

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:29
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    5

@bluetimes Gözün aydın olsun hayırlı olsun, dene bakalım umarım memnun kalırsın, deneyimlerini paylaş ki bilgilensin abone olacaklar.

Bu arada 16 mb 49 tl yok senin tarifen hangisi SuperNet ADSL & Fiber

Üye
    bluetimes Avatarı

Son Giriş
    04.09-2016
    Saat
    21:01
    Yaşadığı Yer
    bilecik
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağol, temkinliyim şimdilik sorun yok ama bunlara güven olmaz malum ttnin ipiyle kuyuya iniyorlar.
    bağlandıktan sonra netin kesilmesi hız yavaşlaması vs sorunlarlada boğuşanlar var bakalım ne olacak şuan karda gözüküyorum tnette 16 üzerinden 10.5 veriyordu hat değeri 12küsürdü.
    bunlar 16 üzerinden 13 veriyor zaten hat değeri de 16 görünüyor.
    evde sabit hat kurulu olmasa işimiz elektrikçiye kalırdı vodafone modem alana anahtar teslim iş yapıyor.
    adsl modem 72tl fiber modem 144 şartlarda yazıyor.
    ben almadım şansım sabit hattın olmasıydı sabit hat iptal olunca belli olur bakalım.

hat değerim max 21mbit görünüyor modemde, vodafone a sorgulattğımda 41 diyordu güven olmaz bunlara zaten fiber yok burda vdsl var.
    benimki alttaki linkte 49tllik.
    Engelleri Aşan İnternet ve Ev Telefonu - Vodafone Net | Vodafone Türkiye

Üye
    Ata_Türk Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    20.01-2017
    Saat
    08:46
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba,
    Evime internet baglatmak istiyorum. Sizce nerden bağlatmalıyım? En uygun sınırsız internet ve problemsiz bağlantıda nereyle anlaşmalıyım...

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:29
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Ata_Türk bluetimes arkadaşımızın paylaştığı Engelleri Aşan İnternet ve Ev Telefonu - Vodafone Net | Vodafone Türkiye paket olabilir ya da turknete de bakabilirsiniz, eğer bulunduğunuz bölgede kablo tv varsa uydunetin engelli tarifelerine de geçebilirsiniz Uydunet Tarifeleri, Kablonet, Kablo İnternet Fiyatı | Uydunet İnternet

Sayfa 61 / 61 İlkİlk ... 11515758596061