+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 40 / 59 İlkİlk ... 30 36 37 38 39 40 41 42 43 44 50 ... SonSon
Toplam 882 mesajın 586-600 arasındakiler
Engelsiz internet onaylandı. Engellilere internet % 25 indirimli
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

yunus_can

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    29 şubat'da engelli indirimi tarifesi olan sosyal tarife için başvurdum. Bugün Telefon faturası yine eski tarife olan ev avantaj 100 tarifesinden faturalandırılmış ayrıca akşam 7 sabah 7 tarifesi için 3000 dakika sabit telefonlarla şehir içi şehirlerarası konuşmak bedava demişlerdi. Memleketde ailemin telefonu sabit telefon olduğu için akşam 9 da 1 saat konuştum bu gün bana şehirlerarası görüşme ücreti olarak 29 tl yansıtmışlar. aylık ücret 16.5 vergiler vs toplam 49 tl fatura geldi şok oldum. Haziranda 2 yıılık sözleşme süresi biter bitmez telefonuda internetide kapattıracağım.

Loris

ben, 5 martta devir yaptım engelli indiriminden faydalandım mart faturam gelmedi nisan faturam da 25 tl geldi. Netlimitsiz özel kullanıyorum. Peki sizin özellikle netlimitisizkullananlar sizin nisan ayı faturanız ne kadar geldi? E-Fatura'dan bakabilirisniz. Buyrun link:

https://efatura.ttnet.com.tr/ttnetefatura/login.do

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

k.ergun

Mart faturası 37,75 TL, Nisan faturası 42 TL.

niğdeli51

bende ınternet baglatım ama ttnt vardım bu ındırımlerden evde telfon olan kullanıcılar yararlanabılır dedı bızım evde telefon yoktu bende telefonsuz ınternet almak ıstedıgımı soyledım bu kampanya buna gecerlı degıl dedıler bende sınırsız 8mps kadar olan telefonsuz ınternet baglatım 62 tl ayda acaba engeliler telefonsuz ınternet tende ındırımlı yararlanabılıyormu degerlı bılgılerınızı beklıyorum

ş_i_f_a

internet indiriminden yalın internet olarakta yararlanabilirsiniz.ttnet in internet sitesinde bu bilgiler var.

benim raporumla babam mart ayında başvurdu,bu ay ki fatura 33.25 tl olarak geldi.tivibu dahil netlimitsiz paket,normalde 45 tl olması gerekirdi,indirimi biraz abartmışlar,hayret

elyasa

Ben 7 martta kendi üzerimeolan ttnet'i çocuğumun adına engelli indiriminden yararlanmak üzere başvurdum. Müşteri temsilcisine bu devirden dolayı ek bir ücret ödeyip ödemeyeceğimi sordum. Oda ek ücretin olmadığını söyledi. 4 gb internet kullanıyorum aylık 22 tl yerine 112 tl fatura geldi neymiş paket değişikliğinden kaynaklanan 82 tl fark alınmış. İptali için baş vurdum eğer dönmezlerse ttneti iptal edecem bunlar tam birsoyguncu

samsunlu34

intenetim:43 tl telefonum 15tl bu ay

cizyo69

ne sosyal tarife kalmış nede internet indirimi koskoca bornova bölge temsilcisi ile yaptığım görüşmede aynen bunları söyledi peki indirim olacağına dair yasa kimin için çıktı anlayamdım gitti.

fulya35

ındırım kampanyası hayal oldu yaptıranlarıda yuksek fatura gelecekdır 25 gb dedıler 50 ye cıkardılar oda 59 tl oldu ne anlamı kaldıysa artık anlamıyorum 12.90 kurus olan ındırım kampanyasıda bıttı yaptıranlar karlı cıkdı devletın adeletsızlıgı bu yazık ya devlet sag gorsterdı soldan vurdu once karanlıkda oturdunuz lambamı yakayım dedı bır ısık gordunuz bır bakdınız senı zından goturen yolmus goturdu cık cıkabılırsen ayagın takılmadan

kalpkası

Devletin, Engellileri İnsan yerine koymadığını artık daha iyi anlıyorum, umursadıkları bile yok, seçimler gelince kapı kapı gezerler, sahte gülüşleri bile gözümün önüne geliyor, Hizmet etmeye değil kendilerine Ünvan almak için hizmet ediyorlar.

Engelli tarifesi kullanmıyorum, tek eğlencem film izlemek, şu saatte ayaktayım çunki yine rahatsızlandım, TTNET sayesinde sinirlerim bozuldu 1 mbit internetle ne yapılabilirse artık, foruma girdim yazmak istedim.

Finlandiyada, 1mbit İnternet Devletin Vatandaşına verdiği ücretsiz bir hak, Türkiye'de ise Vatandaş değil spyulacak Hayvan gibi görüyorum kendime, böyle hisetmeme sebebte AKP'dir Başbakan'dır, o kadar sinirliyimki bunları yazıyorum.

Başbakan diyorki Gelişen Türkiye, galiba kendisi Türkiye'de yaşamıyor, Hastanelerden nefret ettim, kalp kası hastasıyım gitmiyorum neden biliyormusunuz, Hastanede ölmekten korkuyorum sadece evimde ölüyim diye o rezletleri çekmek istemiyorum, Başbakan desinki Gelişiyoruz evet, benim gibileri Hayvan olarak görüp eve hapsetmek gelişmekse gelişiyoruz, korkumdan susuyorum hakkımı arayamıyorum.

Kaymakamlıktan ypoksul maaşı alıyordum, İnsanlık dışı muammele gördüm, memuru şikayet ettim kaymakama mail yoluyla, ne oldu biliyormusunuz ?

Kaymakama şikayet ettim sanıyorum ya, meğerse şikayeti Kaymakam değil Memur okuyormuş, evimi aradı net olarak beni şikayet etmişsin dedi, ne yaparsınız söylermisiniz ?

Ben korktum, evet sanıyorumki, şikayet ettiğim kaymakam oysaki Kaymakam çok meşgulki mailleri okumuyor, mesajımda asla hakaret yoktu olsa zaten evi arayan memur evime gelip her hangi birşeyde yapabilirdi, böyle yazıyorum paranoyaksın diyebilirsiniz evet, her güm ölümle yaşayan biriyim, elimde olan birşey değil.

İnternete gelince, Başbakan Engellileri İnsan yerine koymayan bu firmaya karşı ne tuaftırki sesini çıkaramıyor, 1 mbit imternete 54 lira ödüyorum aslında ben ödemiyorum, yardımsever biri ödüyor yoksa İnternet kullanacak ne param var nede satın alma gücüm.

Başbakan, Kutlu Doğum haftasında Kul hakkında bahsediyor, Hz.Muhammed S.A.V Efendimizde, dinlerken inanın dedimki galiba Türkiye'den haberi yok, bunlardan bahseden birinin Kul hakkı deyip, benim gibileri ısrarla görmemesi enteresan.

Sayın Başbakan, İnternete verdiğim 54 Lira ve 1 mbit, hangi Kul hakkı ?

Kaymakamlıkta, hayvan muammelesi gören benim, hangi kul hakkı?

Hastanede senin memurun, üzerime yürüyor, hemde baş hekim ve doktorların yanında, suçumda basit bir soru sormak, ne zaman belli olur demek, Hangi kul hakkı ?

Sosyal Güvencem yok, %60 sakat raporum var, Babamdan kalma bağkuru almak istedim, memurun diyorki git yeniden rapor getir, Hangi kul hakkı ?

Almam gereken ilaçlarımı alamıyorum, çunki memurun bağkur %60 rapor deyip, ben 1 muayenede aldığım raporu ki şuanki durumum % 80lerin üzerinde, ama öyle nefret ettimki, evde ölmeyi kabullendim, Hangi Kul hakkı ?

Konu alakasız oldu ama, Ezan okunan şu saatlerde, beni Hayatımdan bezdiren, Bu Ülkeyi yönetenlere, Ezanlar huzurunda hakkımı helal etmiyorum.

Annem'i sizlerin umursamaz Doktarları sayesinde kaybettim, 80 yaşında kadını 7 saat dışarda komada bekletip eve yollayan, Devletin memurları sayesinde ve Annem benim gibi evde ölmeyi kabul etti, o kadar nefret ettiki, Hastaneye bir daha gitmedi ve evde Öldü.

Hırıstiyan değilim, Siyset bilmem, Mekkeden sahabe soyundan gelen bir Ailenin son iki ferdiyiz kardeşimle, Kul Hakkı evet Ahrette ben Hakkımı sonuna kadar bağıra bağıra isteyeceğim, bu Dünyada tek İlah sizlersiniz, benim bir ALLAH c.c'um var, elbet hakkımı sonuna kadar alacaktır.

Kusuruma bakmayın, çok sinirliyim ve üzgünüm.

Saygılarımla

TAGI ÇEÇE tt net indirim

TT NET engelli müşterilerilerine özel indirim uyguluyor.

TTNET açıklamasına göre, engelli müşterilerine yüzde 30'a varan oranlarda indirim yapan TTNET, ekonomik internetle engellilerin dünyaya bağlanmasına katkıda bulunuyor.
    TTNET, engelli mevcut ve yeni müşterilerine özel fiyatlarla 6 GB kotalı NET6 internet paketini 24 liraya, NETDİSK Hediyeli NETLİMİTSİZ internet paketini 41 liraya sunuyor.
    İndirimli paketlerden yararlanmak isteyen müşterilerin, nüfus cüzdanı, en az yüzde 40 engelli oranını içeren engelli kimlik kartı veya sağlık kurulu raporu ile başvuruda bulunması gerekiyor. 1. derece yakını için başvuru yapmak isteyenler ise yakınlarına ait nüfus cüzdanı ile Türk Telekom ofislerine danışabilecek.

[h=1]Engellilere Tanınan İndirim Hakları Nelerdir?[/h]17 Ağustos 2010, 16:16
    Türk Hava Yolları Tarafından Özürlülere İndirim Nasıl Uygulanmaktadır?
    Şehirler Arası Yolcu Taşımacılığı Yapan Otobüslerde Özürlülere İndirim Nasıl Uygulanmaktadır?
    TC Devlet Demir Yolları Tarafından Özürlülere İndirim Nasıl Uygulanmaktadır.
    Türk Hava Yolları Tarafından Özürlülere İndirim Nasıl Uygulanmaktadır?
    Türk Hava Yolları Tarafından Belirlenen Usul ve Esaslarda Özürlülere İndirim Uygulanmaktadır.
    Türk Hava Yolları, yüzde 40 ve üzeri oranda özürlü olan yolculara, uygulanabilir ücretler üzerinden tüm iç ve dış hatlarda yüzde 25 indirim sağlamaktadır. İndirimden faydalanmak isteyen özürlüler, yüzde 40 ve üzeri oranda özürlü olduğunu belgeleyen, özürlü kimlik kartı veya sağlık kurulu raporu veya ''ÖZÜRLÜ'' ibaresi bulunan nüfus cüzdanlarını ibraz etmeleri gerekmektedir.

Ayrıca, 'refakatçi ile seyahat etmelidir' ibaresi bulunan doktor raporunun ibraz edilmesi halinde, özürlü yolcu ile aynı seferde seyahat edecek bir refakatçisine tüm iç ve dış hatlarda uygulanabilir ücretler üzerinden yüzde 25 oranında indirim sağlanmaktadır.

Şehirler Arası Yolcu Taşımacılığı Yapan Otobüslerde Özürlülere İndirim Nasıl Uygulanmaktadır?
    Karayolları Taşıma Yönetmeliğinin 57. maddesi gereği şehirlerarası otobüslerde %40 özür oranına sahip özürlü bireyler için bilet ücretinde, geçerli ücret tarifesi üzerinden % 30 indirim yapılacaktır.
    TC Devlet Demir Yolları Tarafından Özürlülere İndirim Nasıl Uygulanmaktadır.
    Malül, gazi ve özürlülere anahat yolcu trenlerinden %20 indirimle yararlanabilmektedir.
    Türkiye Denizcilik İşletmesi Tarafından Özürlülere İndirim Nasıl Uygulanmaktadır.
    Türkiye Denizcilik işletmelerine ait Kruvaziye Seferler ve iç hatlarda %20 indirim uygulanmaktadır.
    İstanbul Deniz Otobüsü AŞ. Tarafından Özürlülere İndirim Nasıl Uygulanmaktadır.
    Bedensel Özürlüler
    % 40 ve üzeri derecede özürlü bulunan ve Nüfus Cüzdanına özürlülük durumu yazılmış olan kişiler.
    * Bilgisayardan bilet kesilen dış hatlarda İNDİRİMLİ,
    * İETT'den alacakları ÜCRETSİZ seyahat kartları üzerine taktıracakları indirimli akbillerini kullanmak suretiyle akbilli hatlarda İNDİRİMLİ
    Malul Vatandaşlar
    2022 sayılı kanuna göre maaş alan 65 yaşını doldurmuş bakıma muhtaç malul durumdaki kişiler,
    * Durumlarını belgelemek kaydıyla dış hatlarda İNDİRİMLİ
    * İETT'den alacakları ÜCRETSİZ seyahat kartları üzerine taktıracakları indirimli akbillerini kullanmak suretiyle akbilli hatlarda İNDİRİMLİ yararlanmaktadır.
    Müze Ve Örenyeri Girişlerinde Özürlülere Uygulanan Ücret Nasıldır?
    Özürlüler, gaziler ve 2022 sayılı 65 Yaşını Doldurmuş, Muhtaç, Güçsüz ve Kimsesiz Türk Vatandaşlarına Aylık Bağlanması Hakkında Kanun kapsamında aylık almakta olanlar kimliklerini ibraz etmek suretiyle müzeler ve örenyerlerinden ücretsiz faydalanmaktadır.
    Milli Parklar, Tabiat Parkları, Tabiat Koruma Alanları ve Tabiat Anıtları Girişinde Uygulanan Ücret Nasıldır?
    Harp malülü, gaziler ve özürlüler kimliklerini ibraz etmek suretiyle ücretsiz faydalanmaktadır. Özelleştirilen işletmelerde sözleşmeye göre uygulama yapılmaktadır.Ayrıca çadır ve karavan yeri ücretinde %50 indirim uygulanmaktadır.
    GSM Şebekelerinde (Cep Telefonlarında) Uygulanan Ücret Nasıldır?
    Şebekeler özürlülere özel tarifeler uygulamaktadır.
    Toplutaşıma(Belediye Otobüsü-Metro vb.) ve Su Bedelinde Uygulanan Ücret Nasıldır?
    Bu uygulanmalar Belediyelere göre çeşitlilik arzetmektedir. Bazı belediyeler ücretsiz taşıma yaparken bazıları özür oranlarını baz alarak ücretsiz yada indirimli tarife uygulamaktadır. Çok az sayıda belediye tarafından su faturasında indirime gidilmiştir.
    Belediyelerin verdikleri hizmetlerde uygulayacakları indirim ve tarifelerde genel bir yasal düzenleme bulunmayıp, bunlar tamamen Belediyenin yetkisinde olan bir husustur.Bütün bu uygulamaların olabilmesi için Belediye Meclislerince bu yönde bir karar alınmış olması gerekmektedir.

turkuaz06

her ay 6 tl.ödüyorum internete.indirim beni bağlamıyor.

gezginemlak

en sonunda 230 liralik fatura düzeltildi.geçen ay ve bu ay için toplam 81,50 pdedim bitti sorunda.once bana sonra herkese geçmiş olsun

turkuaz06

oturduğunuz binadaki kişilerle anlaşıp,ortak bağlattırın.ayda 5-6 tl.ödeyin.en uygunu bu.

yunus_can

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    Arkadaşlar 27 şubat tarihinde internet ve telefon devir işlemi yaptırmıştım. 27 şubat öncesinde internet faturalarımı her ay adsnumarasını(hizmet no) telekom ödeme noktalarına söyleyerek yatırıyordum. 27 şubatda devir işleminden sonra mart ve nisan ay faturasını e mail adresinden öğrendim borcumu ödemek için adsl numarasıyla(hizmet no) telekom ödeme noktasına gittiğimde borcunuz yok dediler 444 0375 i aradım telefon numaramı adsl numaramı söyledim borcunuz yok dediler. sonra kendi araştırmalarımla adsl no ve telefon numarasıyla borcun çıkmadığını hesap numarasıyla borcun çıktığını gördüm. yarın hesap numarasıyla telekom ödeme noktasından borcumu ödeyeceğim. Arkadaşlar ttnetin yeni bir oyunu olduğunu düşünüyorum adsl no ve telefon numarasıyla borcunu sorgulayıp borcu çıkmayanlar borçlarının olmadığını sanıyorlar oysaki borçları birikiyor hemde faiziyle sonradan mağdur olmamanız için bilgilendirmek istedim.

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 40 / 59 İlkİlk ... 30 36 37 38 39 40 41 42 43 44 50 ... SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye