Sayfa 4 / 59 İlkİlk 123456781454 ... SonSon
Toplam 883 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    EsEsEsEs
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Başkent

twilight

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Tarife oranları süper her ay 63 tl ödüyordum.Bi engel koymazlar inş hemen icraata geçerler.
    8 Mbps'e kadar Limitsiz ( 25GB AKN) 26,34 AYLIK ÜCRET

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul

karakeçili

29 tl ödenen internet bu durumda ne kadar indirime gitmiş oluyor?

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    Buralardan

BaY_Cin

Uygulama iyi güzelde, şu internet alacaksan illa telefon aboneliğinde olmak zorunda dayatmasından vazgeçseler di keşke. Benim gibi bir çok kullanıcı hiç işi yokken sabit hat abonesi olmak zorunda bırakılıyor.

birsu

Arkadaşlar ttnet aboneleri dışında mesela ben doping netliyim faydalanamam mı? Sadece ttnet abonelere mi, yoksa genel tüm aboneleri mi?

Üye
    Öyküm Avatarı

Gerçek Adı
    Öyküm
    Son Giriş
    16.06-2015
    Saat
    15:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Öyküm

Süper haber teşekkürler

Üye
    nacar Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:21
    Yaşadığı Yer
    kalbimin attıgı yer

nacar

ben 4 gb 8mbps 26,80 tl ödüyordum şimdi 16,35 tl ödeyecem

Üye
    fatih530 Avatarı

Son Giriş
    05.07-2015
    Saat
    20:00
    Yaşadığı Yer
    kayseri

fatih530

Bu süper oldu emeği geçen herkese teşekkürler.

geronimo_geronimo

ben geçtiğimiz aralık ayında türk telekom müdürlüğüne gittim görme engelliler için indirimleri var onun için 2 yıllık sözleşme imzaladım 4 gb için ayda 22 lira sabit ücret ödeyeceğim. ama bu sizin bahsettiğiniz haber tüm engellileri kapsıyor ve henüz ttnet ten yetkililere resmi birşey iletilmemiş anlaşılan ki onlarda bir bilgi veremedi

Üye
    sehay Avatarı

Gerçek Adı
    şenol
    Son Giriş
    02.11-2014
    Saat
    18:22
    Yaşadığı Yer
    ankara batıkent

sehay

arkadaşlar konu yeni tüm yazılanları okudum. lakin bir sürüde soru oluştu kafamda. yukarıda parça parça sorulmuş sorulrı bir toplayayım. 1. sadece ttnet abonelerimi faydalanacak diger oboneliklerde(koçnet süperonline dopingnet) faydalanacaklarmı. 2.paket sözleşmeleri olanlarda faydalanacakmı. 3.ttnet dışında sözleşme ile daha ucuz faydalanlar var. bunların fiyatlarıda inecekmi. 4.zira ben koçnet de ilk 6 ay 38tl sonraki aylarda fiyat garantili 48tl ödüyecegim. bu durumda indirim bunların üzerindenmi olacak. yoksa açıklanan rakam 26+16=42 tl küsüratlarla 43tl oluyorki buradada yapılan indirim %25 olmuyor. bu bir çelişki degilmi. yoksa buda daha önce cep telefonu oparatörlerinin yaptıgı indirimler gibi olamasın. önce destekcell dediler fakat özel tariler bunların altında kalmıştı.sonuç itibariyle destekcell köstekcell olmuştu. yine aynı durumu yaşamayalım. bu nedenle bu sorularıma net cevap verebilecek arkadaşlarım caevap yazarsa sevinirim şimdiden teşekkürler.

Üye
    Styric Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Serkan
    Son Giriş
    30.06-2015
    Saat
    17:38
    Yaşadığı Yer
    Konya

Styric

Yanlış hesaplanmaması adına, bir kaç arkadaş direk düşüş yapmışlar.

Örnek olarak;

50 TL fatura

50/100

Çıkan sonuç ile 25'i çarpın ve sonuç alacağınız indirimdir.

asilçocuk

1,5 ay önce 24 ay sözleşmeli limitsiz 39 tl olarak bağlattık interneti.Bilseydik beklerdik.Bir de babam %85 engelli ama internet annemin üzerine.Şubatta yürürlüğe girsin,detaylarını öğreniriz,uygunsa ve mümkünse annem başvurur.

asilçocuk Telekomun indirimli sosyal tarifesinden engellinin 1.derece yakını yararlanabilirmi?

Telefon ve internet annemin üzerine.Babam %85 zihinsel engelli.Babamın üzerine geçirip Telekomun engellilere sunduğu sosyal tarifeden faydalanabilirmiyiz veya engellilerin 1.derece yakınlarıda (aynı hane içersinde) bundan yararlanabilirmi?

Üye
    gökhan46 Avatarı

Gerçek Adı
    gökhan
    Son Giriş
    13.06-2015
    Saat
    00:32
    Yaşadığı Yer
    kahramanmaraş

gökhan46

güzel haber daimi olur inşallah

Loris

arkadaşlar benim durumum şöyle. Babam 5 senedir eve gelmiyor. İnternet ve telefon aboneliği babamın üstüne.

Ben ttnet online işlem merkezinden netlimitsiz paketinden net 6 işyerim paketine geçdim. Aslında geçimiyecektim çünkü daha önceleri her seferinde bu işlemi yaptığımda bana hata veriyor ve işlemim gerçekleşmiyordu. Sonraki denememde ne göreyim birden işlemininz gerçekleşti dedi. Hemen ttneti aradım. Ordaki bayan bana 15 tlx5 ay kampanyaya dahil olmuşsunuz ve bu net6 paketine geçiş işleminizden dolayı kampanyanızı bozmuşsunuz. Buna göre 49 tl-15=34x5=170 tl cezası var dediler. Sonra Aralığın 20 sinde geçmişsiniz net6 paketine 31 aralığa kadar olan kalan 11 gün içinde 3 gb kullanım hakkınız var ve siz 6 gb download yapmışsınız. Bununda 25 tl kadar cezası var. 170tl+25tl+41 tl net6 işyerim paketi=236 tl kadar ortalama 250 tl kadar ocak faturanıza yansıyacaktır dediler.

Şimdi bunağen ben ttneti arayıp kayıt açtırdım bu meblağı ödeme durumumuz yok sadece engelli maaşı ile geçiniyoruz. Başka hiçbiryerden gelirim yok dedim beni eski tarifem olan netlimitsiz tarifeme geri çevirin dedim 4 gün oldu daha kaydım sonuçlanmamış biz size geri dönüş yapacağız diyorlar. Bekliyorum bakalım ne sonuç çıkacak.

Buna istinaden babamın üstüne olan internet aboneliğini indirimli olarak kullanabilir miyim? Eğer beni eski tarifem olan netlimitsiz tarifesine geçirmezler ise bana bu 250 tl meblağı ödemem gerektiğini söyleyen faturam gelirse ben ne yapabilirim? Sonuçta bu parayı ödememiz imkansız. Aydınlatırsanız çok memnun olacağım. Tekrardan tüm türkiyeye hayırlı uğurlu olsun bu yeni kanun.

Üye
    E®KAN Avatarı

Gerçek Adı
    ERKAN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

E®KAN

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Abonelik için telefon hattı istiyorlar. Yeni bir hat yoksa da sadece internet için hat çekiyorlar ama onun da aylık 12 TL sabit ücreti var, onu açtıracağıma telefon hattı açtırırım daha iyi hem sabit telefonum olmuş olur. İnternet bağlatan var mı, bilgi verebilir mi ?

Sayfa 4 / 59 İlkİlk 123456781454 ... SonSon