+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 8 1 2 3 4 5 ... SonSon
Toplam 116 mesajın 1-15 arasındakiler
Digitürk'e abone olan var mı?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

efe can Digitürk'e abone olan var mı?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    arkadşlar dijitürke engelli indiriminden faydalanarak üye olan varmı?
    dijitük ün sitesindegösterdiği fiatlara kdv dahilmi?
    vede kurulum ve cihaz hediye deniyor herhangi bir extra ücret alınıyormu?
    bilgisi ve deneyimi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim!!

Üye
    Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar

Mami Junior

Geçenlerde ben konuştum,

2 sene kullanmayı garanti edersen, kurulum , çanak ve receiver bedava geliyo.
    sadece 30 ytl aktivasyon parası veriyosun.

fiyatlara kdv dahil olması lazım.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

gezginemlak

bende konuştum geçenlerde digitürk satıcısı ile bana dediki.engelliler için türksat uydusundan 5 kanal ve lig tv verelim.35 ytl aylık.bende normal satışınız türksat uydusundan 5 kanal ve lig tv aylık 39 ytl den verdiniz .bizlere % 50 indirim dediniz biizm sitedede var reklamınız ,bu hesaba göre aylık bana 19,5 ytl den vermeniz gerekmiyormu dedim.hayır en düşük 35 ytl daha fazla indirim yok dedi ,bende kalsın sagolunuz teşekkür ederim dedim kapattım telefonu.

saglicakla

Üye
    Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar

Mami Junior

Evet iyi bi uygulama.

Ben şu an kartlı digitürk kullanıyorum, 39.90 ödüyodum şimdi 44 küsür oldu,

Bu engelliler için olan üyeliği alırsam 34 ytl ödiycem.

Eğer şu an üye iseniz, engelli indiriminden yararlanmak istiyosanız, şu anki üyeliğinizi iptal ettirip yeni bir üyelik yaptırmanız gerekiyo.

Hüseyin Aksu digiturk

üyeliğinizi iptal ettirmek falan gerekmiyo.. belgenizi fakslayınca mevcut paket fiyatınızın yarısını alıyorlar bundan böyle...

Üye
    Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar

Mami Junior

Ben kartlı olan üyeliğe sahibim yani kendi uydu alıcıma kartı takarak izliyorum.

Digitürk bu kampanyayı sadece elinde digitürk orjinal kutusu olanlara uyguluyo, ondan benim gibi kullananlar varsa yeni bir üyelik başlatmaları lazım dedim.

gecemavisi77 slm

ben yeni abone oldum ilk kurulum 30 ytl veriyosun ben 2 yıllık abone oldum aylık 46 lira vercem herşey içinde benim çanak anten vardı ona ayarladılar ve LNB degişti okadar

grayland

bence pek bir ikram gibi görün mü yor
    sadece kart takarak izleyenler 30 ytl ye zaten izliyor
    bende alamak istiyorum ama düşünme aşamasındayım
    aradım ben sadece lig tv istiyorum dedim kabul etmediler.

ha biz yeni üye olacağız ondan dolayı ligtv+standart kanallar yani
    sabit paket 68 ytl diyorlar
    yarısı 34 ytl ye geliyor
    bu indirimmi değil mi karar sizin
    bence değil. :lol: :lol:

efe can

bewn ekonomik pakete üye olmayı düşünüyorum sitede aylık 11.450ytl yazıyor engelliler için bide kurulumda 30ytl deniyor bu fiatlara kdv falan dahilmidir aceba?
    şimdi bizim 11.450 21.450 ye çıkmasın birden!!!

GoXEl

GRAYLAND, DEDİĞİN ÜYELİK BENDE VAR. EAUTEL SAT UYDUSU ÜZERİNDEN DIGITURK PLATFORMU İÇİNDE STANDART PAKET + EKOSPOR PAKETİ'Nİ KULLANIYORUM, 68,00 YTL ÖDEMEM GEREKİRKEN 34,00 YTL ÖDÜYORUM. BU KAMPANYADAN ÖNCE TURKSAT ÜZERİNDEN SADECE LİG TV ÜYELİĞİM VARDI VE 29,90 YTL ÖDÜYORDUM, FAKAT BAŞKA KANALLARDA OYNANAN AVRUPA (PREMİER LEAGUE) MAÇLARINI İZLEYEMİYORDUM ÇÜNKÜ ŞİFRE KONULUYORDU AMA DIGITURK ÜZERİNDEN İZLEDİĞİM ZAMAN ŞİFRE KONULSA DAHİ İZLEYEBİLİYORUM, BENİM GİBİ FUTBOL DELİSİ BİRİSİYSENİZ SÜPER BİR PAKET... TEK KANALLI ÜYELİKLER DE EVET %50 İNDİRİMLERİ YOK BU NEGATİF BİR DURUM GİBİ GÖRÜNEBİLİR, AMA HER AKŞAM SAÇMA SALAK DİZLERİ SEYRETMEKTENSE NATIONAL GEOGRAPHIC, NATIONAL GEOGRAPHIC WILD, HISTORY CHANNEL İZLEMEK DAHA Bİ GÜZEL OLUYOR... ALT KATTAKİ KOMŞUM AYNI PAKETİ 68,00 YTL PARA VEREREK İZLERKEN, BEN 34,00 YTL YE İZLİYORUM... BUNUN NERESİ İNDİRİM DEĞİL ANLAMIŞ DEĞİLİM, ZATEN BİZİM ENGELLİ MİLLETİNİ Bİ KERE TAM ANLAMIYLA MEMNUN EDEBİLEN BİR OLAY GÖRÜRSEM WALLA 20 BÜYÜK BAŞ KURBAN KESİP, ÇOCUK ESİRGEME KURUMUNA BAĞIŞLAYACAM... :lol: :lol: :lol: :lol:

BU ARADA DIGITURK TE ÇALIŞMIYORUM, MEHMET EMİN KARA MEHMET TE BENİM AKRABAM DEĞİL... 8) 8)

efe can

arkadaşlar biraz evvel digitürkle görüştüm engelli indirimi sadece 1 yıl sürüyormuş ondan sonra yine normal tarifeye dönüyormuşsun!
    yani indirim geçiciymiş :!:

Metas63

arkadaşlar biraz evvel digitürkle görüştüm engelli indirimi sadece 1 yıl sürüyormuş ondan sonra yine normal tarifeye dönüyormuşsun!
    yani indirim geçiciymiş
    Bende görüştüğümde 12 ay dediler ama burdaki bayi sen 2 yıllık sözleşme imzalıyorsun ve sözleşmede belirtildi 24 ay boyunca ben ekonomik pakete üye olduğum için normal ücret 22,90 ve ben 24 ay boyunca 11,45 ytl ödeyeceğim satıcı öyle dedi. ve aldım. daha 1 ay olmadı alalı.

Üye
    Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar

Mami Junior

Kampanya bir yıllıksa iyi kazıklıycaklar bizleri demek.

Eğer 2 yıllık kampanyayı seçersek ilk yıl indirimli fiyattan ödiycez ikinci yıl normal fiyattan, buda bizleri yolmanın iyi bir yolu, kutlarım digitürkü, kaşıkla ver kepçeyle al mantığı :evil:

murathan

Adamlar digitürkün receiverını kullanan üyelerine % 50 indirim yaptılar bir de üstüne kötü oldular iyi mi :?

GoXEl

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    ARKADAŞLAR,

BEN DIGITURK İLE GÖRÜŞTÜM VE 1 VEYA 2 YIL GİBİ SÜRECEĞİ GİBİ BİR ŞEYİN OLMADIĞINI, ABONELİĞİNİZ DEVAM ETTİĞİ SÜRECE %50 İNDİRİMİN DEVAM EDECEĞİNİ BİZZAT BANA BİLDİRDİLER...

LÜTFEN BU ORTAMDA DAHA EFEKTİF BİLGİLER VERMEYE DİKKAT EDELİM...

SAYGILARIMLA,

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 8 1 2 3 4 5 ... SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye