Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon
Toplam 36 mesajın 1-15 arasındakiler
TTNET'ten engellilere indirim uygulamalarını isteyelim..?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

CaMaDaM TTNET'ten engellilere indirim uygulamalarını isteyelim..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Arkadaşlar;

TTNet'in biz engelli internet kullanıcılarına hak ettiğimiz %50 indirimi sağlaması için bir kampanya başlatmak istiyoruz. Gelin aşağıdaki metni http://www.ttnet.net.tr/56.aspx adresindeki başvuru formunu doldurup TTNet'e göndererek hak ettiğimiz %50 indirimi alalım!

İlgili metin:

ADI SOYADI :
    Ben ... hastanesinden ... tarihli ... nolu rapor kararı ile %... engelli biri olarak bir çok kurumun biz engellilere tanıdığı %50 indirimin TTNET tarafından da onaylanmasını ve %10'unun engelli olduğu bir toplumda en aşağı 250 bin engelli TTNET üyesi veya yakını olduğunu hesaplarsak, bu indirimin sağlanmasını saygılarımla arz ederim.

Baben

Böyle (kullanıcıların sayısını vererek) "indirim" istenmez ki..

"En aşağı 250 bin engelli üye varsa, demek ki benim en aşağı 125.000 x birim fiyat zararım olacak demektir bu.. Durup dururken niye bu kadar zarara gireyim?" diye düşünür..

O nedenle; bırak rakamı da onlar bulsun, hesabı da onlar yapsın.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de
    Editör
    Gerçek Adı
    Dante Alighieri
    Son Giriş
    06.12-2013
    Saat
    02:31
    Yaşadığı Yer
    araf

Dante

Şayet 250 bin engelli olduğunu bir fizibilite yapıp doğrularlarsa indirimi unutun

Mehmet YALCIN

ttnet türkiye genelinde pilot bi isim.
    neden yapsın ki ben olsam yapmam zaten türkiye salt çogunlugu bende neden yapayım ki diye düşünür..
    ha birde şu var ttnet telefon aboneleri üzerinden baglantı yapıyorlar diyelim ki benim hattım babamın adına benim raporum geçerli olmaz indirim için engelli telefon bağlantısınıı üzerine alması gerekecek uzun iş.
    inidirmde zor.

basari

ne yüzde ellisi ya bedava bedava olsun

değerli dost

camadam arkadaş ttnet ilen sınırlamıyalım derim.su, türk telakom, elektirik,doğal gaz vs vs de olmalı derim ben dayanışma iyidir toplum bir yerlere gelicek ise örgütlü olarak gelicek. saygı ve sevgilerimlen.

yolcu46

ttnet bu konuda doymuş bir firma ama geçtiğimiz günler de eylül ayı itibariyle koçnet "biri" ile piyasaya girdi aadsl konusunda başlangıçta adam bana kayan kar derde yaparsa belki ttn yerine koçnet "biri" ye %50 indirim için başvuruda bulunmak lazım

Üye
    Gerçek Adı
    hüseyin
    Son Giriş
    14.10-2014
    Saat
    19:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/esenyurt
    Blog Mesajları
    2

suskun62

dünyanın en pahalı interneti türkiyede
    bu indirim ttnetin alacağı kararla ilgili değil
    ttnetin indirim yapabilmesi için verdiği vergilerden,devletin indirim yapması gerek,bu da konuyu farklı yerlere taşır.demek ki muhattapımız ttnet değil,ilk aşamada

Üye
    Gerçek Adı
    Hakkı Ergün
    Son Giriş
    04.08-2014
    Saat
    23:39
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ/DARICA

thedenizfeneri

5-6 yıllık ttnet internet ve buna bağlı olarak çalışan ev telefonuna sahiptim.4gb sınırlı olarak.çok şükr daha fazla kazıklanmaktan kurtulmak için geçen ayın 14'ünde ttnet internetimi ve ev telefonumu kapattırdım.bunun yerine uydunet internet aldım...512 kb hızında ve sınırsız.resmi damga vergisinden muaf tv ile birlikte ödediğim para 22,90tl..memnun muyum?bunca zamandır almadığım için pişmanım...ttnet 1 mb hızındaydı ama bu 512 kb hızında olmasına rağmen daha hızlı.en azından artık kotayı aştım mı gibi derdim yok.bu ay 10gb lık görsel eğitim proğramı indirdim...halada devam ediyorum.bilginize...

thedarkest21

engellilere düz hesap 1 mbs sınırsız 25 lira olsun işte... bunu yapabilir mesela ttnet.

FaCia

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: BARAN90 Mesajı Gör
    engellilere düz hesap 1 mbs sınırsız 25 lira olsun işte... bunu yapabilir mesela ttnet.
    adamlar almanyada 16.000 hızı 15 € yani 30 lira diyelim qieriyolar senın dediğinede razıyım

SoN_sAvAşÇı

tt.net yapmaz zor işin acıkcası

Grafiker

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: MiKoCaN Mesajı Gör
    az önce ttnetin baglantı türkiye genelinde baglantı getti ne indirimi düşünüonuz :@
    Bende tek olduğumu düşünüyordum

thedarkest21

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    evt,bende de bağlantı gitti...türkiye genelinde oldu

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye