Sayfa 1 / 13 1234511 ... SonSon
Toplam 190 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Forum Moderatörü
    PRENSES Avatarı

Gerçek Adı
    Füsun
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    Ankara

PRENSES Avea'nın engelliler için yeni tarifesi: Elele

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    İster 15 TL’ye her yöne 120 dk görüntülü konuşma + her yöne 400 SMS ve Avea içi Sınırsız SMS ister 20 TL’ye her yöne 400 dk. Ve Avea içi sınırsız konuşma.

İletişimdeki engelleri kaldırmanın zamanı geldi! Avea'dan Yeni Elele Tarifeleri! Sizde ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan Elele Konuşalım veya Elele Mesajlaşalım tarifelerinden birini seçin bu ayrıcalıklı tekliflerden yararlanmaya başlayın.

İster 15 TL’ye her yöne 120 dk görüntülü konuşma + her yöne 400 SMS ve Avea içi Sınırsız SMS ister 20 TL’ye her yöne 400 dk. Ve Avea içi sınırsız konuşma.

Ayrıntı İçin Tıklayın

-mka

Elele Konuşalım Tarifesi kapsamında sunulan dakikalar;yurt içi her yöne 400 dakika ile Avea yönüne ücretsiz konuşmadan oluşmaktadır derken TARİFE KAPSAMINDA AVEA YÖNÜNE SUNULAN ÜCRETSİZ DAKİKALAR MOBİL TELEKOMUNİKASYON İŞBİRLİĞİ TARİFELERİNDEKİ MÜŞTERİLER ARANIRKEN KULLANILABİLİR.MOBİL TELEKOMUNİKASYON İŞBİRLİĞİNDEKİ MÜŞTERİLER ARANIRKEN NE DEMEK İSTENİYOR.?[/h] [h=1]Bu tarife faturalı tarife mi?faturalı ise her zaman fatura yüksek gelir. BU TARİFEYİ KULLANAN VAR MI?Var ise 20tlden az mı çok mu geliyor?Bu tarifeye geçince tarifede belirli bir süre (12-24 ay gibi) şartı var mı?Yoksa istediğimiz zaman tarifeden hiçbir şart istenmeden çıkabiliyor muyuz? ARAMALARI BELİRLİ SAATLER ARASI MI YOKSA 24 SAAT BOYUNCA MI KULLANABİLECEĞİZ?Örn. ben sabah 5 akşam 5 tarifesini kullanıyorum. 5 den 5 e avealılarla 2000dk.burdaki tarife daha uygun gibi zaten her ay 20 tllik kontör kartı alıyorum bunda fazladan 400 dk her yöne var ve avealılarla sınırsız görünüyor hele de 5den 5 e olduğu gibi zaman sınırlaması olmadan kullanabileceksek süper bir tarifedir.
    not: avea içi sınırsız derken hangi tarifesi olursa (kamulu,öğrenci.vs vs)hepsini sınırsız ücretsiz arayabiliyor muyuz?Bazı tarifelerde kamu da misal kamulularla görüşme sınırsız diğer avea tarifeleri içinse 3000 dk sınırı var . bu tarif edede belli bir sınırlama var mı?

Yasaklı Üye
    hayat_işte Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir

hayat_işte

hat benim üzerime değil kardeşimin üzerine..bu durumda ne yapmam gerekir.. bir kolaylık varmıdır acaba..

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    EsEsEsEs
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Başkent

twilight

Ya daha dün geçtim ben faturalı ama bol bol die tarife var ona geçtim 19 tl 3bin dk veriyo bu tarife ile sınırsızmı olucak 1 AY OLMADAN GEÇEMEM GALİBA EL ELE TARİFESİNE.

Üye
    samsunlu34 Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    03.11-2014
    Saat
    15:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

samsunlu34

benim şuanki tarifem daha iyi bu sunduklarından her yöne 500dk 1000sms 1gb data 19tl'ye Detaylar

mehmet2x Avea’dan engelli vatandaşlara özel, çok avantajlı bir tarife!

Avea’dan engelli vatandaşlara özel, çok avantajlı bir tarife!

Musteri ihtiyaclarını ve beklentilerini gozonunde bulundurarak essiz teklifler sunan Avea, simdi de engelli vatandaslarımız ile gazi, sehit esi, vazife malulu ve eslerinin yararlanabilecegi “Elele Konusalım” ve “Elele Mesajlasalım” tarifelerini hayata gecirdi.

“Elele Konusalım” tarifesi ile ayda 20 TL’ye her yöne 400 dakika ve tüm Avealılar ile SINIRSIZ konuşturan sıradısı bir teklif sunarken; “Elele Mesajlasalım” tarifesi ile de ayda sadece 15 TL’ye her yone 120 dakika goruntulu konusma, her yone 400 SMS ve Avealılar ile SINIRSIZ SMS fırsatı sunuyor!

Tarifelerde dakika aşımından sonra Avea dışı aramalarda dakikası 19 kuruş, el ele konuşalım tarifesinde sms ücreti de sms başına 19 kuruştur.

Elele Tarifeleri kapsamında ayrıca 444 38 33 (Evde Saglık Hizmetleri), 150 (Basbakanlık İletisim Merkezi), 153 (Alo Zabıta / Büyüksehir / Belediye), 184 (SABİM - Saglık Danısma) gibi özel numaralar da ücretsiz aranabiliyor.

Bu tarifelerden yararlanmak isteyen müşterilerimizi aşağıdaki belgelerle birlikte Avea Bayilerine bekliyoruz.

-Kimlik fotokopisi,

-Son iki aydan birine ait sabit adres gösteren herhangi bir fatura,

-%40 iş gücü kaybını belirtir sağlık raporu* veya;

T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği veya;

Engelli Federasyonları, dernekleri ve vakıflarından alınan üye kartı.

-Gazi, şehit eşi, vazife malulü ve eşleri için ise Emekli Sandığı Serbest Kartı

Tarifelerle ilgili daha detaylı bilgi için:

www.avea.com.tr

golden_heart

samsunlu34 arkadaşaın tarifesi de güzelmiş .. hakan,kısa süreli bişeymi acaba bu tarife..numara taşıma ile denmiş ya hani..o bakımdan kısa süreli bişey değildir umarım ...

Üye
    samsunlu34 Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    03.11-2014
    Saat
    15:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

samsunlu34

golden_heart
    Numarasını Avea'nın Katlayan Tarife dışındaki faturasız tarifelerine taşıyan 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz, numara taşıma ile Avea'ya gelmelerinin ardından 30 gün içinde Genç Paket'i satın almaları halinde, Genç Paket'i 12 ay boyunca her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet olarak satın alabileceklerdir.

golden_heart

samsunlu34;
    saolasın hakan verdiğin bilgi için..pekte kısa bir süresi yokmuş..tamamdır..

Üye
    Manisali Avatarı

Gerçek Adı
    DOĞAN GÜNEŞ
    Son Giriş
    02.02-2015
    Saat
    11:55
    Yaşadığı Yer
    İZMİR-MANİSA

Manisali

ben bu tarifeyi kullaniyorum inş yüklü fatura gelmez.... avea ile sınırsız diyor ama aslinda öyle değil online işlemde grup içi 300dk diyor aldatmaca olmasin ?

kullanan arkadaşlardan bilgi aliyim...

shukufe

hiii bide sabit ayda 9 lira tarifesi varya o daha iyi degilmi aveanin
    engelli tarfeside ayda 20 lira
    ben zaten ole bi telefon kullanmiyorum belesce evdekiler dostlar sagolsun hadii benim yerime telefon ediverin diyorum bedavaya geliyor benim telefonlarim
    yeni isitme cihazim icin para biriktiriyor 10 kurusun uzerine 10 dugum atiyorum faturasiz turkcellde 20 lira yukler 2 ay idare ederdi son yukledigim 20 lira biseye yaramadi birbucuk ayda hemen kesmisler kirkyilda bi sms atiyorum o kadar sagir olsam telefonda konusamasamda en cok bana lazim cep
    simdi turkcelin birbucuk ayda kesmesine kafam bozuldu artik aveaya gececem bilenler bun u yazarsa sevinirim

Üye
    fatih530 Avatarı

Son Giriş
    26.03-2015
    Saat
    18:53
    Yaşadığı Yer
    kayseri

fatih530

Evet bende bu tarifeyi kullanıyorum ayın 26/29 arası faturalar belli olacak göreceğiz aldatmaca mı değil mi!

Üye
    sirin720 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet şirin
    Son Giriş
    11.03-2014
    Saat
    10:55
    Yaşadığı Yer
    ...

sirin720

benim tarifem de 300 dk her yöne, avea kamulular ile sınırsız görüşme ve normal kumulu olmayan avealılar ile de 3000 dk görüşme 29 tl

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    13:38

saww

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: fatih530 Mesajı Gör
    Evet bende bu tarifeyi kullanıyorum ayın 26/29 arası faturalar belli olacak göreceğiz aldatmaca mı değil mi!
    Arkadaşlar hukuk dışına kurumsal firmalar çıkabilirmi?
    Öyle yorumlar yapıyorsunuz ki hayretlere düşüyorum.
    Bu firma kurumsal bir firma.
    Size bir hizmet satılırken şartları belirtilerek satılıyor.
    İşinize yarıyorsa orada yazan hizmet size uygunsa o hizmeti satın alırsınız.
    Yok altadmacadır maltatmacadır gibi karalayıcı ifadeler kullanmalayalım.!

Bu tür çamur atma işlemlerini başka operatör çalışanları bu foruma üye olarak yapabilir.
    Elinizde belge olmadan bir ticari kuruluşu suçlamak suçtur.

Tükettiğiniz ürünleri iyi inceleyerek satın alırsanız. Sonradan kandırıldım gibi bahanelere sığınmazsınız.
    İyi inceleyin ürün size hitap ediyorsa satın alın. yanlış okuyupda sonra vay efendim beni kandırdılarla şirketleri karalamayın.

Üye
    fatih530 Avatarı

Son Giriş
    26.03-2015
    Saat
    18:53
    Yaşadığı Yer
    kayseri

fatih530

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    saww
    okuman tam değil herhalde ben karalamadım yukarıdaki arkadaş bir yazı yazmış grup içi 300 dk diye
    Madem öyle o zaman dakika sorgulamasını adam gibi versin avea grup içi 300 dk. kaldı diyor oysa ki tarife açıklaması avea içi limitsiz...
    göreceğiz aldatmaca mı değil mi!
    Adı üstünde GÖRECEĞİZ demişim...

Sayfa 1 / 13 1234511 ... SonSon