alisveris.engelliler.biz | Tekerlekli sandalye, akülü sandalye, çocuk ürünleri vb. tüm şey Engelliler.Biz alışveriş sitemizde
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon
Toplam 33 mesajın 1-15 arasındakiler
Özürlü kimlik kartı ile internet abonesi olunca indirim var mı acaba?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

azizkanmaz Özürlü kimlik kartı ile internet abonesi olunca indirim var mı acaba?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    özürlü kimlik kartı ile internet abonesi olunca %50 indirim varmı yokmu acaba benim bir arkadaşım bana dediki ben özürlü kimlik kartı ile internet abonsi oldum sınırsız internete ayda 49 ytl yerine 24 ytl veriyorum doğrumu acaba

Raman72

özürlü kimlik kartı ile internet abonesi olunca indirim yok.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

basari

varsa öyle bi indirim bizde alalım hemen :mrgreen:

arif33

aman böyle birşey varsa tüm arkadaşları haberdar edin

Baben Re: Özürlü kimlik kartı ile internet abonesi olunca indirim var mı acaba? [Soru]

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: azizkanmaz
    ... benim bir arkadaşım bana dediki ben özürlü kimlik kartı ile internet abonsi oldum sınırsız internete ayda 49 ytl yerine 24 ytl veriyorum doğrumu acaba
    "Deme" çağı bitti artık! :twisted:

Her bir bilginin/eylemin internette bir sitesi/sayfası var.. Madem arkadaşın 24 YTL'ye üye olmuş, versin o sitenin/sayfanın linkini, bizimle paylaşsın o zaman inanalım. :wink:

azizkanmaz

ben sadece öğrenmek amacıyla bu bilgiyi sizinle paylaşmak istedim demekki her söylenen ni ve duyana inanmamak lazım arkadaş demekki bana yanlış bilgi vermiş olabilir

özer özkan

bu yoksa turk.net olmasın

Passionate

Bugün aldıgım bir mail TTNET in yılbaşı için bir indirim hazırlıgının oldugu yönünde. Diger yandan sabit telefon olmaksızın ADSL hizmetinin verilmesi yasalaşmakla birlikte uygulaması henüz gerçekleşmiyordu. O da yılbaşı sonrası uygulamaya geçilerek kapsamlı bir hizmet paketi hazırlıgı var gibi... Zaten eger TTNET bunu yapmazsa yakın zaman sonra GSM şirketleri giderek güçlenen baglantı hızları sonucu pazarı kapacaklar. Son dönemlerde sunulan pelçok kampanya bunu işaret ediyor. Pasta kavgası hızlanacak. Dilerim ADSL hizmet vericileri arasında bir kartelleşme olmazda bu rekabetin biz tüketicilere faydası olur.

basari

bedava internet isteriz

ancıl

Burda kanun söz konusu arkadaşlar ve kimse kanuna uymuyor evrensel hizmet kanuna göre özürlülere uygun fiyatlandırılma yapılması yazıyor
    inceleyin ve kurumlara özellikle ulaştırma bakanlığı ve btk ye yazı yazın

EVRENSEL HZMET KANUNU

here_53

Özelleştirilmiş kurumlarda özürlülere indirim olmaz. Olsa bile devlet babanınki gibi fazla olmaz.

ancıl

here_53
    Türk telekom BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMUNUN belirlediği fiyatlara göre müşterilerine hizmet verir. Özelleşmiş olması kanunu engelleyemez. Evrensel hizmet kanununda belirtiliyor.

ULAŞTIRMA BAKANLIĞI
    BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMUNA
    Kanun no: 5369 Kabul Tarihi : 16.6.2005 de madde-3 ün c) bendi hükümlerine göre özürlülerin evrensel hizmetden uygun fiyatlandırma uygulandırılabilmesi gerekiyor. Başkanlığın Kanunlara uyularak hizmet verilmesini talep ve arz ederiz.

bilgi edinme yoluyla yazı yazın

ancıl

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    ULAŞTIRMA BAKANLIĞINDAN GELEN CEVAP

İlgi: 19/11/2010 tarih ve 42661 sayılı, başvurunuz.
    Özürlülerin evrensel hizmet kapsamında, uygun fiyatlandırmadan yararlandırılması çalışmaları devam etmektedir. Bu konuyla ilgili yönetmelik hazırlık çalışmaları yapılmaktadır.Ayrıca teknolojik seçeneklerinin de uygulanabilmesini teminen, görme özürlülere yönelik "Gören Göz" cihazı projesi üzerinde çalışmalar sürdürülmektedir.
    Bilgilerinize rica ederim.

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye