Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 33 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    azizkanmaz Avatarı

Son Giriş
    14.06-2015
    Saat
    08:12
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA

azizkanmaz Özürlü kimlik kartı ile internet abonesi olunca indirim var mı acaba?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    özürlü kimlik kartı ile internet abonesi olunca %50 indirim varmı yokmu acaba benim bir arkadaşım bana dediki ben özürlü kimlik kartı ile internet abonsi oldum sınırsız internete ayda 49 ytl yerine 24 ytl veriyorum doğrumu acaba

Raman72

özürlü kimlik kartı ile internet abonesi olunca indirim yok.

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:50
    Yaşadığı Yer
    Bursa

basari

varsa öyle bi indirim bizde alalım hemen :mrgreen:

Üye
    arif33 Avatarı

Gerçek Adı
    Arif
    Son Giriş
    23.12-2009
    Saat
    11:31
    Yaşadığı Yer
    mersin

arif33

aman böyle birşey varsa tüm arkadaşları haberdar edin

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    Konya

Baben Re: Özürlü kimlik kartı ile internet abonesi olunca indirim var mı acaba? [Soru]

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: azizkanmaz
    ... benim bir arkadaşım bana dediki ben özürlü kimlik kartı ile internet abonsi oldum sınırsız internete ayda 49 ytl yerine 24 ytl veriyorum doğrumu acaba
    "Deme" çağı bitti artık! :twisted:

Her bir bilginin/eylemin internette bir sitesi/sayfası var.. Madem arkadaşın 24 YTL'ye üye olmuş, versin o sitenin/sayfanın linkini, bizimle paylaşsın o zaman inanalım. :wink:

Üye
    azizkanmaz Avatarı

Son Giriş
    14.06-2015
    Saat
    08:12
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA

azizkanmaz

ben sadece öğrenmek amacıyla bu bilgiyi sizinle paylaşmak istedim demekki her söylenen ni ve duyana inanmamak lazım arkadaş demekki bana yanlış bilgi vermiş olabilir

Üye
    hayırseverizmir Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:00
    Yaşadığı Yer
    İZMİR

hayırseverizmir

bu yoksa turk.net olmasın

damlasu

bende sordum indrim söz konusu değilmiş

Passionate

Bugün aldıgım bir mail TTNET in yılbaşı için bir indirim hazırlıgının oldugu yönünde. Diger yandan sabit telefon olmaksızın ADSL hizmetinin verilmesi yasalaşmakla birlikte uygulaması henüz gerçekleşmiyordu. O da yılbaşı sonrası uygulamaya geçilerek kapsamlı bir hizmet paketi hazırlıgı var gibi... Zaten eger TTNET bunu yapmazsa yakın zaman sonra GSM şirketleri giderek güçlenen baglantı hızları sonucu pazarı kapacaklar. Son dönemlerde sunulan pelçok kampanya bunu işaret ediyor. Pasta kavgası hızlanacak. Dilerim ADSL hizmet vericileri arasında bir kartelleşme olmazda bu rekabetin biz tüketicilere faydası olur.

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:50
    Yaşadığı Yer
    Bursa

basari

bedava internet isteriz

Passionate

İsteyenin bir yüzü... :-)

Üye
    ancıl Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:48
    Yaşadığı Yer
    ankara

ancıl

Burda kanun söz konusu arkadaşlar ve kimse kanuna uymuyor evrensel hizmet kanuna göre özürlülere uygun fiyatlandırılma yapılması yazıyor
    inceleyin ve kurumlara özellikle ulaştırma bakanlığı ve btk ye yazı yazın

EVRENSEL HZMET KANUNU

here_53

Özelleştirilmiş kurumlarda özürlülere indirim olmaz. Olsa bile devlet babanınki gibi fazla olmaz.

Üye
    ancıl Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara

ancıl

here_53
    Türk telekom BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMUNUN belirlediği fiyatlara göre müşterilerine hizmet verir. Özelleşmiş olması kanunu engelleyemez. Evrensel hizmet kanununda belirtiliyor.

ULAŞTIRMA BAKANLIĞI
    BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMUNA
    Kanun no: 5369 Kabul Tarihi : 16.6.2005 de madde-3 ün c) bendi hükümlerine göre özürlülerin evrensel hizmetden uygun fiyatlandırma uygulandırılabilmesi gerekiyor. Başkanlığın Kanunlara uyularak hizmet verilmesini talep ve arz ederiz.

bilgi edinme yoluyla yazı yazın

Üye
    ancıl Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara

ancıl

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ULAŞTIRMA BAKANLIĞINDAN GELEN CEVAP

İlgi: 19/11/2010 tarih ve 42661 sayılı, başvurunuz.
    Özürlülerin evrensel hizmet kapsamında, uygun fiyatlandırmadan yararlandırılması çalışmaları devam etmektedir. Bu konuyla ilgili yönetmelik hazırlık çalışmaları yapılmaktadır.Ayrıca teknolojik seçeneklerinin de uygulanabilmesini teminen, görme özürlülere yönelik "Gören Göz" cihazı projesi üzerinde çalışmalar sürdürülmektedir.
    Bilgilerinize rica ederim.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon