Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Sükût-u Vaveyla Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşegül
    Son Giriş
    30.01-2015
    Saat
    11:39
    Yaşadığı Yer
    K.<=>A.
    Blog Mesajları
    30

Sükût-u Vaveyla Araca yazılan trafik cezası hakkında bilgi alabileceğim bir yer var mı? [Soru]

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    arkadaşlar; kardeşim park cezası ödeyecek; ben şimdi ondan habersiz sadece plakasıyla nerden nasıl ne kadar ne zaman ödeyeceğini öğrenebilir miyim :?:
    yardımcı olursanız sevinirim

Üye
    Gothica Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:14
    Yaşadığı Yer
    Bodrum
    Blog Mesajları
    3

Gothica

canım :arrow: burdan bakabilirsin ama TC kimlik no harici bilgilerde istiyor..

Üye
    meopius Avatarı

Son Giriş
    30.07-2010
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    Ankara

meopius

En sağlam olanı:ruhsati ile birlikte trafik şubeye gidersen öğrenebilirsin..
    Ayrıca banka hesabınız varsa internet şubesinden de öğrenebilirsin(genelde ceza internete giremeyebilir) Belki banka şubelerinden birinden öğrenebilirsin.

Üye
    Sükût-u Vaveyla Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşegül
    Son Giriş
    30.01-2015
    Saat
    11:39
    Yaşadığı Yer
    K.<=>A.
    Blog Mesajları
    30

Sükût-u Vaveyla

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    hımm evet rooo canım ben de burdan bakmayı denedim ama bilmediğim bilgileri istiyo :? meopius ve salihacım sizlere teşşekkür ediyorum :wink: sanırım en iyisi kardeşimi ikna edip bize söylemesini sağlamak;ahh :!: bu gençlik ahhh :!: :!: :evil: