Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Sükût-u Vaveyla Araca yazılan trafik cezası hakkında bilgi alabileceğim bir yer var mı? [Soru]

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    arkadaşlar; kardeşim park cezası ödeyecek; ben şimdi ondan habersiz sadece plakasıyla nerden nasıl ne kadar ne zaman ödeyeceğini öğrenebilir miyim :?:
    yardımcı olursanız sevinirim

Üye
    Gothica Avatarı

Son Giriş
    13.08-2015
    Saat
    04:33
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Blog Mesajları
    3

Gothica

canım :arrow: burdan bakabilirsin ama TC kimlik no harici bilgilerde istiyor..

Üye
    meopius Avatarı

Son Giriş
    30.07-2010
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    Ankara

meopius

En sağlam olanı:ruhsati ile birlikte trafik şubeye gidersen öğrenebilirsin..
    Ayrıca banka hesabınız varsa internet şubesinden de öğrenebilirsin(genelde ceza internete giremeyebilir) Belki banka şubelerinden birinden öğrenebilirsin.

Sükût-u Vaveyla

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    hımm evet rooo canım ben de burdan bakmayı denedim ama bilmediğim bilgileri istiyo :? meopius ve salihacım sizlere teşşekkür ediyorum :wink: sanırım en iyisi kardeşimi ikna edip bize söylemesini sağlamak;ahh :!: bu gençlik ahhh :!: :!: :evil: