Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 27 mesajın 1-15 arasındakiler
D-Smart Engelliler İçin Özel Tarife Kampanyası Başlattı
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

halilha D-Smart Engelliler İçin Özel Tarife Kampanyası Başlattı

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    D-Smar'tta Engelliler İçin Özel Tarife Kampanyası Başlattı
    fakat resmi sitelerinde gerekli bilgi yok. siz mail atıyorsunuz onlar size dönüp gerekli bilgileri veriyorlar. fakat çok avantajlı gelmedi bana!!!!

cicikıs

hiç bir bilgi vermemişsin devlet sırrımıkine

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

OturanBoğa

Nasıl bir kampanyaymış?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

S&S

Ben kullanıyorum, internet ve aile paketi 39 tl, sinema kanallarında verdikleri filmleri bir ay sonra moviye plus kanallarında veriyorlar, belgesel kanalları hepsi açık, artı spor kanalları var,ben şahsen memnunnum.

not:Engelli indirimsiz paket.

halilha

ben bundan 5-6 ay önce d smarta engelliler için bir indirim olup olmadığını sordum mail göndererek. herhangi bir indirim. olmadığını mail olarak göndermişlerdi. bugün d smartan aradılar bana özel engelli indirimi olduğunu söylediler paketrlere göre değişik fiyatlar verdiler. ben fazla müsait olmadığımı söyledim. internet sitenizi inceledikten sonra size döneceğimi söyledim. yetkili internet sitelerinde gerekli bilgi olmadığını söyledi. ben bana bu fiyatları maill olarak gönderin dedim. biraz bekledikten sonra bunun mümkün olmadığını söyledi. bende beni yarın arayın dedim. yarın bilgi alınca paylaşırım.

Bacıbey

Başıma gelen bir olaydan bahsedeyim.. Bazı kişiler büyük, adı duyulmuş firmaların adını kullanarak insanları dolandırıyorlar.. "Biz xxx den arıyoruz indirimimiz var" falan vesaire diyerek yapıyorlar bunu.. xxx'den arıyoruz şöyle indirimli tarifemiz var, böyle böyle kampanyamız var diye aylarca aradılar bizi.. En sonunda aradım xxx'i bilinen resmi telefonundan yetkili kişi bu konuda çok fazla şikayet aldıklarını, arayan kişilerden telefon numarası istememizi ve arayan kişinin isim ve soyadını almamızı söyledi.. Kesinlikle hangi numaradan aradıklarını söylemiyorlar, biz sizi ararız siz bize ulaşamazsınız diyorlar, isim soruncada kem küm ediyorlar.. Bu işte bir iş var olmasın sakın?..

Bence, mail yazın resmi sitesine.. Cevap almadanda telefon ile arayanlara onay vermeyin.. Ne demek bilgi vermemek, niye mümkün değilmiş? Madem var böyle bir indirim niye resmi sitesinde yayınlanmıyor? Şüpheli bir durum..

halilha

arayan kişi cep telefonundan aradı numara gözüküyordu. numarayı arayıp kontrol ettim. d smart müştei hizmetleri.

Bacıbey

Sorun yok o zaman.. Aldanmayında keşke.. Yarın ararlarsa neden sitelerinde yayınlamadıklarınıda sorar mısınız? Valla çok meraklandım ben.. Madem var böyle birşey bütün engelliler faydalanmalı yani.. Neyse yarın ola hayrolaa..,

OturanBoğa

Biraz önce aradım D-smart müşteri hizmetlerini. Engelliler için başlatacakları kampanya yarın duyurulacakmış...

Mesela, 19,90 TL'lik Eğlence Paketi 13,90 TL olacakmış. Diğer paketleri de bu şekilde %30 indirimli olur herhalde...

Eğlence Paketi Kanalları
    Movie Smart
    Movie Plus
    Movie Plus HD
    Movie Plus 2
    Smart SineGold
    Smart SineGold HD
    Smart SineFest
    Smart SineTürk
    Yeşilçam Smart
    FX
    Universal Channel
    Universal Channel HD
    Dizi Smart
    Max Smart
    Kanal D HD
    Star Tv HD
    CNN Internatıonal
    Style Network
    Discovery Travel&Living
    BBC HD
    HD En
    Discovery HD Showcase
    Discovery Channel
    Animal Planet HD
    Animal Planet
    Discovery Science
    Discovery World
    Investigation Discovery
    TRT HD
    Da Vinci Learning
    Eurosport HD
    Eurosport
    Sports Tv
    Dream Tv
    Dream Türk
    Smart Çocuk
    Nickelodeon
    KidsCo
    Luli TV
    Bebeğim TV
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

OturanBoğa

Hala internet sitelerine koymadılar, ama bugün yine aradım, 29,99'luk Maxi Paket, bu kampanya kapsamında 16,99'a geliyormuş. Ayrıca 40 TL'lik kurulum bedeli de alınmıyormuş (binada uydu kurulu olması şartıyla sanırım).
    Bu hafta kurduracağım, o zaman detayları aktarırım (ki, sanırım o zamana dek kendi sitelerine de koyarlar kampanya bilgilerini zaten)

ahmet2727

avcıkomando bence ligtv daha iyi biz şu anda 43,90 ödüyoruz normal süper lig paketiyle onu degerlendirelim en iyisi...

Üye
    Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    24.09-2014
    Saat
    00:50
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Blog Mesajları
    3

***Neri***

Peki ben bu d smartın internetini kullanmak istiorum bunu için evde tel hattı olması sartmı?

BİNADA MERKEZİ UYDU SİSTEMI VAR

kunta

biz çocukken ileride televizyon paralı olacak derlerdide inanmazdık ne hallere geldik herşey para

SoN_sAvAşÇı

ben 4 yıldır lig tv kullanıyorum son 2 yılldır engelli kanpanyasından faydalanıyorum süper paket ayda 64 tl ödüyorum memnum ben kendi adıma

werre

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    internet paketi dediginiz ne d smattrtaki yani internete mi giriyorsunuz? telefon şartı varmı?

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye