+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 1 2
Toplam 27 mesajın 16-27 arasındakiler
D-Smart Engelliler İçin Özel Tarife Kampanyası Başlattı
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

golden_heart

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    bu d-smart'ın akıbeti ne oldu ? bülent abi alıp kullanmaya başladınmı ? varmı böle kampanya hala..

papiraov

Arkadaşlar; bu d-smartın engelli indirimi varmı? ben sitesinde göremedim.
    birde smile adsl geçene d-smart bedava.biz ttnetten engelli indiriminden faydalanıyoruz.yani limitsiz 42 tl.smile adsl de limitsiz 42 tl.ama normal smile adsl+d-smart hd maxi 65 tl. normalde bize smile adsl 42 tl.yanında d-smart maxi olursa arada 6 tl fark oluyor.ben bunu sitelerinde göremedim.müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım.bizim şu an engelliler için kampanyamız yok.yukarda bahsettiğim smile adsl+d-smart maxi hd olarak alalım aradaki 6 tl farkını ödeyelim sizin bir kaybınız olmaz. bana dediği kampanyamız olmadığından şu an olamz böyle belki ilerde yeni kampanya olur.yazık şu d-smart ne kadar ilgisiz.dik burunlu.büyük takımlar niye d-smartla anlaşır ki.digiturk bunlardan iyi.bu d-smarta e-mail de gönderdim hala bana dönecek nerdeyse 1 ay oldu.bunlar nasıl hizmet ediyor görün işte..

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

benliahmet

dsmart aldım it gibi pişman oldum müşteeri hizmetleri diye bişi yok ürünü satana kadar sonra tanımıyolar engelli olduğumu söyledim tınmadılar bidahada cevap dahii vermediler.... allah belalalrını ......

Üye
    Gerçek Adı
    Başar
    Son Giriş
    19.07-2014
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İzmir- Karşıyaka

Başar

Kampanya kampsamındaki tüm fiyat seçenekleri aşağıdadır.
    Taahhütlü Fiyat Kampanya Fiyatı
    Ana Paket D-Smart D-Smart
    Giriş 9,99 8,99
    Eğlence 19,99 13,99
    Maxi 29,99 16,99
    Full 39,99 24,99

Ana Paket HD HD
    Giriş 24,99 16,99
    Eğlence 34,99 20,99
    Maxi 44,99 26,99
    Full 54,99 34,99

Ana Paket HD+ HD+
    Giriş 34,99 20,99
    Eğlence 44,99 30,99
    Maxi 54,99 36,99
    Full 64,99 44,99
    https://www.dsmart.com.tr/Kampanyala...ilerimize-ozel

Üye
    Gerçek Adı
    YUXEL-67
    Son Giriş
    20.12-2014
    Saat
    01:21
    Yaşadığı Yer
    ZONGULDAK/EREĞLİ - AYDIN
    Twitter Hesabım

womanizer

Tabi yaa aslan gs mi izlicez.mümkün...........

Nostradamus

teledünya full sinema paketi (HD) abonesiyim 1gb sınırsız kablo net +TD 58 tl ödüyorum internette engelli indirimi varmış (29-6.5 tl) başvuracağım. teledünyada yokmuş
    acaba teledünyada da yaparlar mı indirim..d smartın reklamını yapıyorlar teledünya kanallarında ne iş.. ortaklarmı ne

BlueWorld

Dsmart ın şu anda engellilere özel indirimi yok.sadece engellilere özel internet paketi varmış o da 8 mbs(50akn-sınırsız) interneti 41 liraya veriyorlar (ttnet ile anlaşmalı)

serkanmalkoc

arkadaşlar dün aradım böyle indirim yok sadece adslde varmış bilginiz olsun indirim olduğunda kampanyalar bölümünden takip edin...

AsiLce

Arkadaşlar, Bu Neyin Çabasıdır Allah Aşkına? Konunun Açılış Tarihine Bi Baksanız İyi OLur ..

EFSANE_52

Kaç para ödüyorsunuz acaba

labrador

yeniden engelli indirimi başlatmaları için mail atalım arkadaşlar....

Üye
    Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    18.03-2014
    Saat
    02:17
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Blog Mesajları
    5

by_poverx

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    sacece uefa ve şampiyon ligini içeren varmı bende digitürk full paket var ve ne kadar

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye