Sunrise Breezy 90 tekerlekli sandalyede alisveris.engelliler.biz'e özel kaçırılmaz fırsat!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 12 mesajın 1-12 arasındakiler
Emekli aylığı ile banka kredisi çekebilir miyiz?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

ertem Emekli aylığı ile banka kredisi çekebilir miyiz?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Emekli aylığı ile 10 000 tl tüketici kredisi çekebilirmiyiz ev yada başka bir taşınmaz teminat gööstermeden sadece emekli aylığı ile

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    28.09-2014
    Saat
    23:20
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Blog Mesajları
    10

mac72

Bankaların reklamları var 5000 lira kredi emekliye 100 lira taksitle gibi falan ama gittiğiniz zaman kıldı tüydü yündü hepsini hesaplayıp size kusura bakmayın veremeyiz diyorlar..Şansınızı bi deneyin ama ben vereceklerini sanmıyorum..

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

OturanBoğa

Evet, emekli aylığı ile bu miktarda bir kredi çekilebilir... Tabii, banka açısından sizin için başka bir mani yoksa...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

OturanBoğa

Vardı ya bankaların cins cins kriterleri... İşte, daha önce kredi almışsanız o krediye dair ödeme geçmişiniz, kredi kartı borcunuza dair araştırmalar vs.vs.

Bir de, şöyle yapanlar da var. Eğer kredi kartınız varsa ve limiti yüksekse, internet üzerinden 12 taksitle altın satın alıp, onları kuyumcuya satıp nakite dönebilir, sonra kredi kartını 12 taksiti sıfır faizle ödeyebilirsiniz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

ibo3535

üstünüzde içra varsa yada ödenmemiş kredi borcunuz varsa bülent beyin demesi bu bence ben böyle anladım

ertem

verirleerse ilk kredim olacak öyle durumlar yok teşekkür ederim

shukufe

hersey tam olup kredi alabilsenizde en son care olarak dusununuz kredi almayi
    bankara susler pusler azicik faizmis gibi gosterirler sizde yarama merhem der alirsaniz krediyi her odemede can sikintisindan kufredersiniz alip alacaginiza pisman olursunuz
    en son care olmali borc yemek

halilibrahim

kredı kulanmak pek akıl karı değil ama son çareyse yapacak bişey yok Allah kolaylık versın ne dıyım hepimize.

ibo3535

kredi kulacak arkadaşlar dikkat etsinler sözleşmede büyük yazılarla yazılanlar size bankanın verecekleri büyüteçle okunmayacak kadar küçük yazılan yazılarda sizden alacakları yani size fark ettirmek isteden imzaya atana kadar

bilgeadam

emekli maaşınızı ziraat bankasından alıyorsanız maaşınız tam hatırlamıyorum ama 5 yada 10 katı maaşınızı çekebilir ödemek istediğiniz limite kadar taksitle maaşınızdan alıyorlar

falim

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    banada bankalardan şart sız şurtsuz 14000tl hazır diye posta geliyor biliyorlarki hem emekli aylıgı hemde şirket aylıgı alıyor vermeyekte ne yapak diyorlar 45tl kart aydatı yüzünden iptal çektim kredi kartına bagırmaya başladılar tek dediler geri ödeyelim iptal yapma dediler bende inadına otomatik fatura ödemesinide iptal yaptım şimdi tel susmak bilmiyor bakalım ne olacak

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye