Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 12 mesajın 1-12 arasındakiler
BİMER'e yaptığım başvuru Dilekçe Hakkı aşamasında. Bu ne demek?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

teknolojik BİMER'e yaptığım başvuru Dilekçe Hakkı aşamasında. Bu ne demek?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Mal müdürlüğünün 2022 aylığı bağlamaması üzerine şikayet amaçlı BİMER'e mesaj yazdım.
    Sorgulama yaptığımda Başvuru Tarihi alanında "Dilekçe Hakkı" yazıyor. (Alttaki resimde göründüğü gibi).

BİMER tarafından bana mesaj gelecek mi yoksa dilekçe vermem mi isteniyor ? bekleyeyim mi cevap gelmesini ?

İlk defa kullandığım için anlamadım, Dilekçe Hakkı ne demek ? Bilenler aydınlatırsa memnun olurum.

webtime

Normal şartlarda onların bunu inceleyerek sizi telefon ile bilgilendirmeleri gerekiyor.Yinede tekrarlayın başvurunuzu.Ben 3 başvuru yaptım,ikisi kabul edilmedi biri edildi ve beni arayarak davet ettiler.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

aksahin

Bimer yapmış olduğun şikayetini selçuklu kaymakamlığına iletmiş,kaymakamlıkta mal müdürlüğüne,ben böyle anladım.

teknolojik

Cevaplar için teşekkürler yalnız şunu hala anlamadım. BİMER'den telefon ile bana bilgilendirme gelecek mi yoksa yeniden mi başvurayım.

incememet

Bimere başvurma formunu doldururken elektronik ortamda cevap isterim dediysen mail adresine gelir demediysen bazen telefon ile ama mutlaka mektupla cevap bulursun.bimer bazen başdan savucu cevap verir bimerede güvenme derim.konyadamı ikamet ediyorsun?bende konyaayım.

Üye
    Gerçek Adı
    Ömer AŞIK
    Son Giriş
    08.10-2014
    Saat
    10:08
    Yaşadığı Yer
    Bolu/Merkez
    Twitter Hesabım

polat0537

tam 1 ay beklersin onu söyleyim benim başıma geldi 1ay bekledim tam 1ay ı dolduğunda cevap geldi üstad

turkuaz06

size 2022 sayılı yasaya göre maaş bağlanması için,bazı şartlar var.sigortalı çalışıyorsanız ,2022 maaşı bağlanmaz.aynı evde yaşadığınız kişilerin toplam geliri,kişi başı zannedersem 233 tl.yi geçiyorsa da bağlanmaz.yüksek gelir getiren tarım araziniz varsa da bağlanmaz.

OturanBoğa

150 numaralı BİMER telefonunu arayıp başvurunuz hakkındaki son duruma dair bilgi edinebilirsiniz.

Son zamanlarda BİMER eskisi gibi verimli çalışmıyor. Bürokratlar bu yolu anlamsızlaştırmayı başardı galiba. Dön baba dönelim aynıyere gelelim durumu oldu... Kurumların verdiği yanıtlar sorunu çözmek değil, uslden kıytırık cevaplar olmaya başladı...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

nacar

bülent abi 2 kez belediyeyi şikayet ettim bimere fakat başvuru numarasıyla bakıyorum ortudugum belediye gönderildi yazıyor ama belediye görevi yapmıyor neyapmam gerekir

oscar71

Başvuru Hareket(ler)i
    Başvuru Tarihi; Gönderen Kurum Gönderme Tarihi Alan Kurum
    Dilekçe Hakkı BİMER 18.05.2011 ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI
    Dilekçe Hakkı ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI 24.05.2011 SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI
    Dilekçe Hakkı SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI 25.05.2011 PRİMSİZ ÖDEMELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
    Yapılan İşlem(ler)
    İşlem Yapan Kurum Yapılan İşlem İşlem Tarihi
    PRİMSİZ ÖDEMELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Dosyaya Kaldırıldı (İşlemi Bitti) 26.05.2011

Arkadaşlar benim bu yazım gibi aynısı olan varmı bu yazıları bizim anlıyacağımız şekilde neden yazmıyorlar bu yazı ne anlama geliyor bilen varmı ?

teknolojik

Bugün eve mal müdürlüğünden bir zarf geldi, 2022 maaşı için başvurmam isteniyor. Daha önce 2 kez reddetmişlerdi, sanırım BİMER'e başvuru yapmam işe yaradı, yoksa neden başvurmam istensin öyle değil mi ?

OturanBoğa

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Olabilir tabii, ama çok da ümitvar olmamak lazım. Sonra hayyal kırıklığına yol açar.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Başlığın Etiketleri

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye