+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 19 1 2 3 4 5 11 ... SonSon
Toplam 277 mesajın 1-15 arasındakiler
Türk Telekom engelliler için yeni bir tarife mi başlatıyor?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

muntada al ansar Türk Telekom engelliler için yeni bir tarife mi başlatıyor?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    arkadaşlar bu gün bi işim olduğu için türk telekoma gittim oradaki müşteri hizmetlerine sordum engelliler için bi indirim varmı diye ordaki memur hemen yok dedi dedim iyi bak osırada yanındaki müşteri hizmetleri bayan bana yok diyen arkadaşa var dedi ona dediki mailini aç göreceksin oda mailini açtı engelliler için yeni bitarife hazırlanmış aylığı 9.9 ayda 300 dakka şehir içi bedava konuşma hakkı var ama burada şu sorun var yeni telefon alacak engelli insanlar için bende sordum biz kaçyıldır telekomun müşterisiyiz ne yapalım telimizimi kapatalım bu kanpanyadan faydalanmak için oradaki amir dediki bu tarife yeni kondu 1 haftadır falan dedi pekiz biz neyapacaz kapatalımmı dedim yok 1 hafta 10 gün sonra tekrar uğrayın sizler içinde tahmin ediyorum bu kampanya açılır dedi bekliyecem 10 gün sonra yine gidecem yok derse eski abonelere hala yok ozaman hattımı kapatıp yeniden o tarifeyi alacam eğer gidip telekoma sorarsanız böyle bi tarifemiz yok derlerse mutlaka mailinize bakın deyin ayrıca ttnette de bir kampanya var onuda sordum o sadece görme özürlüler için onda eski yeni abone ayrımı yok görme özürlü arkadaşlarımız mutlaka ttnet için baş vursun ben bugün konuştuklarımı size aktardım gerçektir

SOSYAL TARİFE:

GÖRME ENGELLİLER İÇİN İNDİRİM:

sevginur

bu konuda başka bilgisi olan var mı?? merak ettim ama sorma imkanım olmadı.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

reys

sayın Walera bu konu hak. gelişmelerden haber verirseniz memnun olacağız

nur sahin

ben türk telekom da çalışıyorum. Kamapnaya baş vuru tarihi 30 Haziran da bitiyor. Şimdilik sadece yeni telefon sözleşmesi imzalayanlara verilen bir kampanya özürlü kimlik kartlarını ibraz etmeniz gerekli. aylık 9 90TL sabit ücret ise süresiz..9 90tl lik paket ücretine 300 dk bedava şehir içi şehirler arası görüşebilisiiz.

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:01
    Yaşadığı Yer
    İzmir

Jem

Süpermiş. Şu an bi tarife var 26 tl gibi ücreti varve 300 dakika bende. Yahu mevcut olana numaralara da neden yapmazlarki, şimdi iptal et ve yeniden numara al gibi işlem mi yapacağız?

ben türk telekom da çalışıyorum. Kamapnaya baş vuru tarihi 30 Haziran da bitiyor. Şimdilik sadece yeni telefon sözleşmesi imzalayanlara verilen bir kampanya özürlü kimlik kartlarını ibraz etmeniz gerekli. aylık 9 90TL sabit ücret ise süresiz..9 90tl lik paket ücretine 300 dk bedava şehir içi şehirler arası görüşebilisiiz.
    30 haziranda bitiyor dediğiniz 300 dakika olayımı?

nur sahin

şu anda kullandığınız telefon hattınıza irtibatlı adsl varsa kapatıp açtırmak internet açısından sıkıntı oluşturur. mevcutlar için şimdilik yeni bir tebliğ yok. gelişmelerden bilgi veririrm

suyun__rengi

ne ya bu dalga gecergını ac kapada ne oluyor
    yapan herkese yapar 15 senelık telokom abonesıyım banabısey yok yenı olanlara var

yoksa yenı abonemı bulamazmı oldular

Üye
    Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    02.09-2014
    Saat
    12:55
    Yaşadığı Yer
    kastamonu

MUR37

nur şahin hanım bu dediğiniz olayı nasıl tarif etmemiz gerekiyor kuruma ben 4441444 müşteri hizmetlerini aradım böyle bir uygulama yok deniliyor butarifenin adı sanı yokmu müşteri hizmetlerine ne dememiz gerekiyor bir açıklarsanız sevinirim

muntada al ansar

arkadaşlar mevcut aboneler içinde yeni konmuş sosyal tarfie adında engellire yönelik tarife var onun sabit ücreti 12.50 yeni abone alacakların haklarıyla aynı yani şuan eski abonelerde bu tarifeye geçebiliyor üstte bi arkadaş yanlış bilgi vermiş haziranda bitiyor diye ben bizzat konuştum bunlar 12.50 olan ve 9.90 olanlar tarife ve süresiz 12.50 eski abonelerden özürlü veya engelli olanlar için telekomda çalışan insanlar bile bilmiyor konuyu açarken dedimya oraya başvurup yok derlerse eğer çalışan müşteri hizmelerindeki arkadaşlar mailnize bakın deyin ben oraya gittikten sonra yazılı ve sözlü olarak geri bildirim için mail atmıştım bana telefon açıp engelli tarifelerini anlattılar 9.90 olan yeni abone olacak engelli arkadaşlar için 12.50 olan eski aboneler için birde arkadaşlar mevcut hattınızı kapattığınızda bu tarifelerden faydalanamıyorsunuz ben şunu sormuştum bende hattımı kapatıp bu tarifeye geçeyim diye 40 güne kadar bu tarifelerden ve 40 gün sonrada faydalanıp faydalanamıyacağımızı onlarda bilmiyor ama kesin olan şu mevcut hattınızı kapattrırısanız 40 gün boyunca bu tarifelerin birine yeni hat alarak geçiş yok bende 40 gün sonrasını sorduğumda 40 bekliyim ozaman 9.90lık tarifeden hat alayım dedim oradaki müş hiz onlarda 40 gün sonrası için bir bilgi olmadığını ve yararlanıp yaralanamıyacağımızı bilmiyorlar

nur sahin

bu bir kampanya ve taahüdü yok kampanya başvuru süresi 30 Haziranda bitiyor kısaca 30 hazirana kadar baş vuru yapanlar süresis 9 90 sabit ödeyecek bunda anlaşılmayan nedir

nur sahin

14 Nisanda başladı

Arkadslar nette indirim yok sadece telefon sabit ücretinde kampany aadı altında indidirm var

ancıl

hat babamın üstünde olduğu zaman nasıl yararlanabilirim...

muntada al ansar

arkadaşlar nette indirim var ama sadece görme özürlüler için ayrıca nur şahin hanım ya bilmiyor yada artık bilmiyorum 9.90 olanın yanında eski aboneler için 12.50 ye engelli indirimi var ayda 3000 dakka bedava ya buda gerçek müşteri hizmetleri beni arayarak anlattı adı sosyal tarife sadece engelliler için ama eski abone için 12.50 yeni alacak abone için 9.90 yanlız bizzat telekom müdürlüğüne gitmeniz lazım eğer faydalanmak istiyorsanız 4441444 teki çalışanlar ya konuyu biliyorda söylemiyor yada gerçekten bilmiyorlar türk telekom nette sadece oda yeni başladı görme özürlüler için tarife başlattı bilginize

sevginur

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: nur sahin Mesajı Gör
    şu anda kullandığınız telefon hattınıza irtibatlı adsl varsa kapatıp açtırmak internet açısından sıkıntı oluşturur. mevcutlar için şimdilik yeni bir tebliğ yok. gelişmelerden bilgi veririrm
    nur sahin hanım telekomda çalışan bir arkadaşımız olarak başlık ile ilgilendiğiniz için teşekkürler.. evet gelişmelerden bilgiler vermeniz sevindirir bizi. büyük meblağlar ödüyoruz.
    benim babamın üstüne telefon, dolayısı ile de internet. zaten üzerime almayı düşünüyordum. bu paket uygun ve yeni üzerine alanlar için de 9.90 ve sizin söylediğiniz; (aylık 9 90TL sabit ücret ise süresiz) bnm anladığım bu ücret değişmeyecek?? peki bu numaramızı kapatıp benim üzerime aldığımda kii adsl paketim aynı olsun istiyorum, benim için netür problemler çıkabilir?? siz telekomda çalıştığınız için daha kolay öğrenip bilgi verebilirsiniz diye düşündüm, mümkünse tabii..hayrlı günler dilerim

muntada al ansar

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    arkadaşlar şuan kullanılan telefon tarifesi sonlandırıldığında telekomun vermiş olduğu 9.90 ve 12.50 lik tarifelerden faydalanılmıyor 9.90 sadece yeni telefon alacaklar için 12.50 eskki aboneler için bi anlamadığım konuyu açan benim teşekkürü alan başkası yani o arkadaş telekomda çalışıyorsa niye bi bilgi formu açmadı ama olsun biz sadece allah rızası için arkadaşlara yardımcı olabilmek için başka gayemiz yok

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 19 1 2 3 4 5 11 ... SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye