Sayfa 1 / 5 12345 SonSon
Toplam 64 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gezginemlak Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    28.08-2015
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    antalya

gezginemlak Turkcell Destekcell engelli hat kullanan var mı?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    türkcell engelli hat kullanan varmi ? avantajları ,dezavantajları nelerdir ?bilgilendirirseniz çok sevinirim .saglicakla

Üye
    memet978 Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    21.08-2015
    Saat
    15:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

memet978

Slm gezgin emlak evet ben kullanıyorum konuyu detaylı olarak aşağıdaki linke tıkalayarak öğrenebilirsin.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/...rifeler/destek

Üye
    bulnes Avatarı

Son Giriş
    23.07-2015
    Saat
    13:00
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

bulnes

Merhaba gezginemlak
    Emlakcımısın sen bakimmmm

Bende turkcell destekcell tarifesini kullanıyorum.İnternetten tarifesini görebilirsin.
    Hem destekcell'e geçmek kolay hem de yaklaşık olarak normal tarifeye göre %50-55 indirimli ayrıca bedava sunduğu 2 çeşit hizmet var.Bunlardan da birini seçip kullanabiliyorsun. Yani kesinlikle destekcell tarifesine geçilir derim.

Üye
    lider334 Avatarı

Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:01
    Yaşadığı Yer
    Uşak

lider334

peki bu faturalı hat oluyor galiba.bu faturalı hat için yeni bir hat mı alıyoruz, yoksa eski kontörlü hattımızı faturalı hatta çevirebiliyormuyuz?

Üye
    memet978 Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    21.08-2015
    Saat
    15:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

memet978

Konturlu hattını faturalıya çevirebilirsin

Üye
    gezginemlak Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    28.08-2015
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    antalya

gezginemlak

sagolasın memet dost.verdigin linke baktım güzel tarife .ben vodafone kullanıyorum hemen hemen ayrı benzer tarife.teşekkür ediyorum cevaplarınız için...

sagolasın bulnes dost.yakında geçecegim be nde türkcele. saglicakla güzel günlere.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Turkcell geçenlerde bir zaman yatı, ama Destekcell paketine yansıtmadı bu zammı. Bu sebeple Destekcell baya bir avantajlı oldu. En büyük avantaj da Turkcell'dn sabit hat aramalarında var. Eskiden tüm Turkcellliler sabit hatları şebeke içi gibi arardı, artık sadece Destekcellliler şebeke içi gibi arıyor.

• (Kırmızı renkle yazılanlar Destekcell, siyah olanlar ise BizBize standart paket)

Aylık Sabit Ücret: 75 YKr - 1.5 YTL
      Şebeke İçi arama: 15 YKr/dk - 35 YKr/dk
      Sabit Hatları Arama: 15 YKr/dk - 45 YKr/dk
      Diğer Operatörleri Arama: 37 YKr/dk - 60 YKr/dk
      KısaMesajCell: 10,5 YKr - 21 YKr

Üye
    bulnes Avatarı

Son Giriş
    23.07-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

bulnes

Ayrıca bizbize destekcell tarifesinde 10 YTL den sonraki faturalandırmada bir sonraki dönemlerde kullanılmak üzere bedava dk lar veriyor.
    Ayrıca destekcell tarifesi seçilmesi durumunda bedava 2 paketten birinide seçebiliyorsunuz.Ben mesela ayda 10 sms bedava olanı seçtim.

Üye
    lider334 Avatarı

Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Uşak

lider334

pardon bir soru daha soracam telefon tarifelerini fazla takip etmediğim ve herhangi bir tarifeye üye olmadığım için bilmiyorum.şu an türkcell kullanıyorum hatlı bir telefon. şebeke içi 15 ykr/dk demişsiniz. yani destekcell den kamucell i aradığımız zamanlarda da mı aynı ücreti ödeyeceğiz 15 ykr. yoksa 15ykr/dk sadece destekcellden destekcelle mi?

ben kontörlü bir telefon kullanıyorum.şimdi destekcell e geçmem için numaramı değiştirmeden yani türkcell bayiye gitsem direk numaramı değiştirmeden aynı numaramla destekcell e kaydolabiliyorum değil mi?
    şimdidden cevaplarınız için teşekkürler

Üye
    bulnes Avatarı

Son Giriş
    23.07-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

bulnes

Herhangi bir bayiye değil Turkcell extra bayilerine gittiğinizde sağlık raporu veya kimliğinizde özürlü ibaresi var ise mevcut hattınızı ve telefon numaranızı destekcell tarifesini uygulattırıyor.
    Destekcell tarifesi belli illaki destekcellden destekcelle değil hepsi için geçerlidir.Bence geç destekcell tarifesi avantajlı olmaktadır.

Üye
    zeusferhat Avatarı

Gerçek Adı
    ferhat
    Son Giriş
    03.07-2014
    Saat
    15:37
    Yaşadığı Yer
    gaziantep

zeusferhat

slm bulnes arkadaş özürlü saglık raporu ve kimlik yeterli olurmu? benim kimliğimde engelli yada özürlü yazmıyor bu şekilde başvurursam kabul edilirmi? biran önce bilen herkes cvb yazsın teşekkürler.

Raman72

Sağlık kurulu raporonuzda sakatlık derecenizin %40 ve üstü olması halinde faydalanabilirsiniz.

Üye
    bulnes Avatarı

Son Giriş
    23.07-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

bulnes

zeusferhat,

Kimliğinde yazmıyorsa bile sağlık raporunu götür onlar bir fotokopisi alıp tüm işlemleri hallediyorlar.
    Başka bir şey de istemiyorlar zaten.

Üye
    mırro Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    16.12-2013
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    Silivri

mırro

Arkadaşım bende hattımı yeni destek bizbizecell yaptırdım.Hastaneden aldığım emeklilik için sağlık raporunun fotokopisini(aslı gibidir)ibareli götürdüm geri kalan herşeyi onlar hallediyor.Ayrıca yeni faturalı hat alırsan ücretsiz galiba,önceden 100 ytlye kadar olan faturalarım 30 ytl düştü.Ayrıca 10 mesaj bedavan var

Üye
    lider334 Avatarı

Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Uşak

lider334

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    arkadaşlar bizbizedestek tarifesine geçtim.faturam geldi 58 ytl.normalde 35 olan faturam daha da arttı. iki gün önce 21 ytl olan faturam bir hafta sonra çok konuşmama rağmen 58 ytl oldu.
    ilk aldığımda turkcelldeki personel fazladan vergi ödememek için "VERGİ" yazıp bilmem ne numarasına gönder dedi gönderdim ama arada 28 ytl lik bir fazlalık var
    acaba neden?

Sayfa 1 / 5 12345 SonSon