+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 4 1 2 3 4 SonSon
Toplam 55 mesajın 1-15 arasındakiler
Turkcell, Vodafone ve Avea neden engelliler için güzel bi tarife yapmaz!?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

ugurozaltin Turkcell, Vodafone ve Avea neden engelliler için güzel bi tarife yapmaz!?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Arkadaşlar bende 1 haftadır cep telefonu alma derdindeyim ve ne yapacağımı şaşırdım inanın.

Bir sorum var size :
    TC de 10 milyon öğretmen yok ama 10 milyon engelli var fakat bu engellilere neden bir ÖĞRETMEN HATTI TARİFESİ gibi bir nimet sunulmaz anlamış değilim.

Öğretmen hattında duyduğuma göre aylık 13 YTL aylık sabit ücret ödüyorsun ve sınırsız konuşma sunuyor.Böyle 3 kişi seçip bedava konuşuyorsun.Biz engellilere aylık 12 YTL ve 5 kişi ile sınırsız konuşma neden uygulamazlar ki.....

Gelin bu yönde kampanya başlatmalarına biz sebep olalım ve tüm cep şirketlerine mesajla bu isteğimizi bildirelim forumca varmısınız....HAYDİ BEN VARIM BAŞLADIM BİLE MAİL YOLLAMAYA

ENGELLİM HATTI İSTİYORUM
    AYLIK 12 YTL VE 5 KİŞİ İLE SINIRSIZ KONUŞMA
    İSTİYORUMMMMMM

Life

Bildiğim kadarıyla vodafone - turkcell ve avea'nın engellilere özel istediğin gibi bir tarifesi yok engelli tarifesi olarakta sadece vodafone ve turkcellin tarifeleri var aveanın engelli tarifesi yok.Böyle bir kampanya yapılacaksa mail atılacaksa neden aylık 10 yada 8 değilde 12 ytl ve sadece 5 kişi ile sınırlıyoruzki kendimizi,kamu paketine uyma gibi bi zorunluluğumuzmu var madem kampanya başlatılacak en hesaplı makul ve mantıklı şekilde olsun kişi sınırı olmasın.

Vodafonun Engellilere Yönelik Tarifesi

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler...pozel.php?id=5

Vodafonun İşitme Engellilere Yönelik Tarifesi

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler...pozel.php?id=6

Turkcellin Zihinsel Engelliler Hariç Engellilere Yönelik Tarifesi

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/...ali/destekcell

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

OturanBoğa Turkcell, Vodafone ve Avea engelliler için tarife kampanya destekcell indirim ucuz sms gsm

Ben de tarifelerin güncellenmesi gerektiğini düşünüyorum. O kadar ucuz tarifeler çıktı ki, engelliler için olan tarifeler pahalı/tercih edilmez hale geldi onlara kıyasla.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

ahmetdemir

bencede engelli tarifesinin hiç bir espirisi yok hatta çoğu tarifeden çok daha pahalı kamuoyu oluşturmalıyız.

tameryigit76

Arkadaşlar, daha önce de söylemiştim. Turkcell in engelli tarifesi çok uygun. Normalde Turkcell de şebeke içi görüşmenin dakikası yaklaşık 400 bin lira ama engelli tarifesinin dakikası 200bin lira(tüm vergiler dahil) yani yarı yarıya. Bence kısa kısa konuşulursa derdimizi çok ucuza anlatmış ve işimizi halletmiş oluruz.

mkaravural

eğer bir kamuoyu oluşturulup mücedele edilecekse benimde bir önerim olacak. bukadarı da fazla demesseniz.

sakatlar yönelik tarife oluşturulurken amaç sosyal sorumluluk çercevesinde bir hizmet anlayışıysa; ve teknik olarak mümkünse telekom ve tüm oparatörlerle konuşma ücreti aynı olsun hangi yönde görüşme yapılırsa yapılsın ücretlendirme değişmesin ekonomik bir tarifeyle desteklenerek...
    bu tarife sakat kişiyle sınırlandırılsın ve kişi birtek hat alabilsin suistimal edilmememesi için..

daimon

Avea Elele Tarifesi

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireys...faturali.elele

Buradaki tarife engelliler için cazip görünüyor Vergiler dahil Aylık 6,5 YTL sabit ücret ile grup içi 300 dakika bedava görüşme yapılabiliyor. Ayrıca dakikası yaklaşık 20 krş a avea ve sabit telefonları, 40 krş ise diğer operatörler aranabiliyor.

celik Re: Turkcell, Vodafone ve Avea engelliler için tarife kampanya destekcell indirim ucuz sms gsm

OturanBoğa;

oturanboğa abi ben çok denedim hattımdan vazgeçmeyi ama herkes beni 0533 ile kayıt ettiği için bırakamıyorum...

istiaze

yanlış hatırlamıyorsam operatörlerin butür uygulamaları mevcut.arkadaşlarda belirtmişler zaten.

Yasaklı Üye
    Gerçek Adı
    DADASH
    Son Giriş
    19.12-2010
    Saat
    11:32
    Yaşadığı Yer
    erzurum

kayaozesen

vodafone engellilere yönelik hatlarını kaldırdı artık vodafonede engelliye özel bir tarife bulunmamakta... diğerlerininde faydası bile yok

nuray_34

bende geçen ay vodofondaki hattımı faturallı engelillerr tarifesine geçrdğim yaklaşık 10 dakıkalık şebeke içi görüşmerlim için 20 ytl fatura ödedim bizim için yapılan indirim bence çok az bende hattımı tekrar ön ödemeye çevirmeyi düşünoyrum

azizkanmaz

arkadaşlar vodafon yeni bir tarife çıkartmış işte detayı http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/engelleri-asan.php
    Engelleri Aşan Tarifeler Engelleri Aşan Mini
    Engelleri Aşan Midi
    Aylık Sabit Ücret
    10 TL
    20 TL
    Paket İçeriği
    Vodafone'lularla ücretsiz 20.000 SMS
    Vodafone'lularla ücretsiz 20.000 dakika
    Her yöne arama
    20 Kuruş /dak
    20 Kuruş / dak
    Her yöne SMS
    20 Kuruş / SMS
    20 Kuruş / SMS
    • Fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%25) dahildir.
    • Görüşmelerin ücretlendirilme periyodu 6 saniyedir.
    • Tabloda belirtilen fiyatlar yurtiçi görüşme ve SMS’ler için geçerlidir. Yurtdışını arama, yurtdışına SMS atma, yurtdışında arama ve mesajlaşma, özel servis numaralarına doğru yapılan aramalar ayrıca ücretlendirilir.
    • Tarifelerde MMS ücreti 46 Kuruş/adettir.

ZaAMAaN

azizkanmaz o zaman en kötü tarife vodafon trcll de sabit ücret 40 krş %25 öiv de alınmıyor. bizim hep beraber organizasyon yapıp istekde bulunmamız lazım başka türlü 1500 tl maası beğenmeyen kamudan asgari ücrete çalısan engelli daha fazla ödemiş olacak =)

keopsEs

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    İşitme Engellilerin çoğu telefonla konuşamıyor, ben de dahil. Bu yüzden avea'nın 11.000 sms paketini kullanıyorum ayda 9 tl'ye.

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 4 1 2 3 4 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye