Konu Kapatıldı! + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 4 1 2 3 4 SonSon
Toplam 59 mesajın 1-15 arasındakiler
Bir geceliğine Ankara'da nerde kalabilirim?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

radikal52 Bir geceliğine Ankara'da nerde kalabilirim?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    arkadaşlar ben devlet memuruyum 1 geceliğine ankara da nerede kalabilirm.otel demeyin. ucuz bir yer arıyorum

demir1

ankara yeni mahalle metro durağına yakın pazar yerinin hemen yanı bulması da kolay SHÇEK misafirhanesi var. 20 tl gibi bir fiyatı var. ben orda kalıyorum.ankaraya gittikçe.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

PARAPLEJİ 27

Evet arkadaşlar işte görüyorsunuz benim devlet memuru arkadaşım, ucuz otel arıyo. acaba bu arkadaşımız istemez miydi normal bir otelde kalmayı.

radikal52

SHÇEK açılımı ne arkadaşım bunun. herkes kalabiliyo mu?

duygu_bahçesi

Sosyal Hizmekler Çocuk Esirgeme Kurumu

radikal52

bir de engelli olduğumuz için mi kalabiliyoruz demir1 arkadaşım beni bir aydınlatabilir misin?

gulpembe

Tedavi amaçlı gidiyorsanız Büyükşehir beledyesine ait Şevkat Evi var
    bildiğimkadarıyla ücret almıyorlar
    Birde Türkan SABANCI Altınokta Körler Derneği var Cebecide onların Misafirhanesinde de olabir

basari

ulusta ucuz oteller var 15 tl gecelik ben orda kalmıştım ankaradayken gerçi pis bi yer ulus ama ucuz otelleriylede meşhurdur

mp2009 Teşekkürler

Soruyu soran Arkadaşıma ve cevap yazıp Bilgi veren arkadaşlarıma gönülden teşekkür ederim Nedeni işte sitenin İnsanların ihti
    yaç sahibi kişilerin İhtiyaçlarına cevap araması ve bildiğimiz güvenli Ucuz Konaklama tatil ve diğer ihtiyaçlarımızı giderme tavsiye Tecrübe olayıdır Sadece Ankara olarak değil Diğer il ve ilçelerde Benzer Konaklama Yerlerini Bilen Arkadaşlarım lütfen yazarlarmı? Kendim için değil Tüm site Arkadaşlarımın Türkiyenin değişik yerlerine gitme ihtiyacını unutmayalım,

edipbalkan

Katılıyorum Herkez paylsassın dusuncelerını her kezın her ılde ısı dusebılır zamanında benım ıstanbulda hakıkaten ıhtıyacım olmustu egıtım amaclı

radikal52

gulpembe;
    bu dernekte kalabilmek için kör olduğumu ıspatlamam mı gerek.benim görme kaybım %90.ben burda kalabilme şartını taşıyor muyum?

bodrumlu

Fahri bey türkiye nin her yerinde öğretmenler evi misafir kabul ediyor.yoğunluk olmamak kaydı ile.

empatizan

Eğer devlet memuruysanız,
    Bahçelievler'deki Kredi Yurtlar Kurumu'na ve DSİ'ye ait misafirhanelerde çok uygun fiyata konforlu ve güvenli bir konaklama hizmeti alabilirsiniz radikal52.

radikal52

empatizan;
    çalışma belgesi ile mi gidicem oralara ben dsi de çalışmıyorum milli eğitimde çalışıyorum dsi de konaklamak için dsi çalışanı olmak gerekli mi?

bodrumlu

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    öğretmenler evi bir belge sormuyor.

Biz üniversite sınavlarına muğla ya gittiğimiz de direkt oraya gider orada kalırdık.

Konu Kapatıldı!
Sayfa 1 / 4 1 2 3 4 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye