Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon
Toplam 33 mesajın 1-15 arasındakiler
Engellilere TOKİ evlerinde öncelik var mı?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

ayşegül.es Engellilere TOKİ evlerinde öncelik var mı?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    engelliye toki evlerinde öncelik tanınıyormuş diye duydum bu 3+1 ler içinde geçerlimi

yusuftkn1973

baştan sona kadar senoryo bunlar inandırıcı gelmiyor insana kapitalizmin ayak sesinden başka birşey değildir

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

UYGAR

Toki'nin engelli vatandaşları kuraya tabi tutmadan giriş katta bulunan dairelerde belirli kontenjanla öncelik tanıdığını söylemekte.

radikal52

bu konuyu bilen veya evsahibi olan var mı bu şekil?

Üye
    Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:29
    Yaşadığı Yer
    türkiye en güzel ili.

elif_kız

ben varım arkadaşlar.başvuru yaptım çıktı ...

arkadaşlar bulunduğum ilde toki başvuruları vardı.benden evraklar istendi evrakları hazır ettim başvurdum.başka ama şey bana 2. kat çıktı.hala teslim edilmedi ama.başka sorun ben cevaplıyım başka nasıl bilgi verebilirim bilmiyorumki siz neyi merak ediyorsanız

radikal52

üstü mü olması gerekli

elif_kız;
    hayırlı olsun ödemesi ne şekil hangi semtte ve istanbulda şu kadar ikamet etme zorunluluğu var mı belşli bir yaşüstü mü olması gerekli

ahmedd29

Özürlüler için belli kontenjan ayrılıyor, eğer özürlü başvuruları fazla olursa kura çekiliyor.Kurada çıkmayanlar normal çekilişte yer alıyorlar.
    http://www.toki.gov.tr/programlar/satis/c_ilharita.asp adresinden illere göre arama yapabilirsin.Bavuru ilanlarında tüm ayrıntılar anlatılıyor.Yalnız 3+1 evler için özürlü kontenjanı olmayabilir.Giriş katlar diye birşey yok.En son yapılan kayabaşı konutlarında
    2.3.4. katlar vardı.

Üye
    Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye en güzel ili.

elif_kız

sağolun.ön ödemede belli bir miktar aldılar daha taksitleri bilmiyorum teslim edildikten sonraymış ödemeler.

radikal52

belli miktarın rakamsal değeri var mı?

mugoaytu

istanbuldaki TOKİ evleri için.5yıl istanbulda ikamet etmiş olma şartı var,
    peki engelliler içinde bu şart varmı??
    blilgisi olan var mı?

ahmedd29

Evet var.

Üye
    Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye en güzel ili.

elif_kız

ya arkadaşlar şartlar engelli yada normal için değişmiyor.bir arkadaşımız açıkladıya.bizim başvuruları ayrı alıyorlar.engellilerde çıkmamış beni normallere katmışlar benimki normallerden çıkmış.ben ön ödemede ya bende yeni türk lirasından anlamamki on milyar verdim.

rüya-gibi

arkadaşım ben iki yıl önce bir engelli olarak başvurdum eyer bir gazi olsaydınız bir önceliginiz olurdu dediler

ahmedd29

Elif hayırlı,uğurlu olsun.Allah güle güle oturmayı nasip etsin.Bana da kuralarda çıkmasa da kayıt yaptırmayanlar olduğu için ev alma şansı doğmuştu ama başakşehir'de uygun bir ev bulduğumuz için kayabaşından vazgeçtim.Sonra da çıkabiliyor yani.2 sene sonra tesliim edilir.

hel

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    halbuki tv kanalında engellilere kura yok giris katları onlara ayırmıslar üstelik ödeme zorlugu cekenlerede devlet yardım edicekmis demislerdi hep.milletimi kandırıyor bunlar nekadar tutarsız seyler hic bise inanmayalım ozaman

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye