+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 26 mesajın 1-15 arasındakiler
Engellilere cep telefonları aboneliklerinden indirim var mı?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

garraro Engellilere cep telefonları aboneliklerinden indirim var mı?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock

BAŞBAKANLIK ÖZÜRLÜLER İDARESİNCE DÜZENLENMİŞ OLAN ÖZÜRLÜ KİMLİK KARTI.
    %40 dahil üzerinde herhangi bir engeli bulunan bireyler bulundukları illerde ki hakem hastanelerden alacakları sağlık kurulu raporları ile bulunduğu ilde ki sosyal hizmetler il müdürlüğüne başvuru yaparak nufüs cüzdanlarına özürlü ibaresi yazdırdıkları durumunda uçak,tren,gemi vapur gibi seyahatler de,maç girişlerinde,devlet tiyatroları gösteriminde ve cep telefonları aboneliklerinden %40 indirimlerinden yararlanılır.
    bir sitede bunu okudum merak ettiğim cep telefonu aboneliklerinden %40 indirim olayı.bu işin aslı varmıdır?
    bilgisi olan lütfen paylaşsın.
    tşk

kutup yıldızı

diğer yazdıklarınızda evet indirim uygulaması var.ama cep tel.duymadım.oldugunuda düşünmüyorum.çünkü vadofon-avea-türksel bayiliğini yapıyoruz böyle bir bilgi mevcut degil.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

ahmett

arkadaşım sen nasıl cep telefonu bayiliği yapıyorsun ve böyle birşeyden haberin yok?ben on senedir %40 indirimli tarifeyi kullanıyorum.beş tane vodafone,bir tane de türkcell hattım var.bu tarifeden kulanmakta olduğum.bilmiyorsanız kimseyi yanıltmayın.

evet arkadaşım sakatlık oranımızı gösteren kimlik kartı yahut herhangi bir belgeyle (rapor da olur),%40 indirimli hat kullanabiliyoruz.

Yasaklı Üye
    Gerçek Adı
    DADASH
    Son Giriş
    19.12-2010
    Saat
    11:32
    Yaşadığı Yer
    erzurum

kayaozesen

bende cep tlefonu bayiisiyim şu an hiçbirinde engellilere ait bir kampanya yok onceden alanlar kullanıyor

ahmetdemir

türkcell de destekcell var ama çok cazibesi kalmadı.ben 3,5 yıldır kullanıyorum ama cazip değil onun için çift telefon taşır olduk enkısa zamanda başka tarifye geçeceğim ....

kutup yıldızı

evet kaya bey doğru söylüyorsunuz.bir an bende ne oluyoruz dedim şaşırdım ya

Life

aboneliklerden % 40 indirim diye bir uygulama yok sadece GSM şirketleri yeni abone olacak engellilerden abonelik sırasında engelli olduğunu belgeleyen % 40 ve üzeri sağlık raporu fotokopisi veya özürlü kimlik kartıyla abonelik işlemini gerçekleştiriyorlar, ve diğer tarifelerden indirimli görüştürdüklerini iddia ediyorlar.

Vodafone cep özel engelli böyle bir tarife http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler...er.cepozel.php

Turkcell'in de destek hattı mevcut

Üye
    Gerçek Adı
    EMRAH
    Son Giriş
    09.08-2014
    Saat
    22:21
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL/sultangazi

AsTeRuNyA

var arkadaşım hem türkcell hemde vodafonda

Yasaklı Üye
    Gerçek Adı
    DADASH
    Son Giriş
    19.12-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    erzurum

kayaozesen

AsTeRuNy
    kardeşim yok işte ezbere konuşma

kutup yıldızı

illaere göre farklı uygulamalar uyguluyorlar o zaman

garraro

BAŞBAKANLIK ÖZÜRLÜLER İDARESİNCE DÜZENLENMİŞ OLAN ÖZÜRLÜ KİMLİK KARTI.
    %40 dahil üzerinde herhangi bir engeli bulunan bireyler bulundukları illerde ki hakem hastanelerden alacakları sağlık kurulu raporları ile bulunduğu ilde ki sosyal hizmetler il müdürlüğüne başvuru yaparak nufüs cüzdanlarına özürlü ibaresi yazdırdıkları durumunda uçak,tren,gemi vapur gibi seyahatler de,maç girişlerinde,devlet tiyatroları gösteriminde ve cep telefonları aboneliklerinden %40 indirimlerinden yararlanılır.
    arkadaşlar ama bu sırf laf değilki,kanun bu.öyle diyor.bence uygulama yapmayan şirketler keyfi iş yapıyorlar.
    ben birazdan avea yı arayacağım,kanun var diyceğim bakalım ne diycekler...

hakko.0101

arkadaşlar turkcelle %50 indirim vardı kaç ay nce şimdi varmı bilmiyorum ama kimse tavsiye etmiyorrr onu bi kaç kişi yaptırmışş fatura kabarık gelmiş indirimden faydalanılırsa diğer operatörlerle dakikası 70 kuruş biliyorum ücret dakikası

hakko.0101

%50 vardı turkceli bizzat ben aradım öğrendim ama şimdi varmı bilmiyorummm

garraro

aveayı aradım arkadaşlar engelliler için tarifeleri varmış.bilginize

Yasaklı Üye
    Gerçek Adı
    DADASH
    Son Giriş
    19.12-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    erzurum

kayaozesen

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    şimdi yok arkdaşlar ben telefoncuyum özellikle irtibata geçtim burada konu açayım diye olsa ben kendim yararlanmaz mıyım

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye