Sunrise Breezy 90 tekerlekli sandalyede alisveris.engelliler.biz'e özel kaçırılmaz fırsat!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 11 mesajın 1-11 arasındakiler
Özürlü hakları özet listesi
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

Capricorn Özürlü hakları özet listesi

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    ÖZÜRLÜ HAKLARI ÖZET LİSTESİ: http://www.rehabilitasyon.com/action...i_Listesi-4907

ada

güzel bir başlık olmuş keşke engelli arkadaşlarımın sahip olduğu hakları engelsiz olanlarda bilse....çünkü bir çoğunun uygulanmasında güçlükler çıkartılmakta ne yazıkki

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

tuana

aynen katılıyorum ada benım ozurlu kımlık kartım var bızım ıcın saglanan kolaylıklardan yararlanmam ıcın ornegın bankalarda veye hastanelerde oncelık hakkı tanınıyo o kartla bı gun hastanede cok kuyruk vardı bende o kartı gosterıp ısımı halletmek ıstedım cunku ben ayakta fazla kalamıyorum az daha parcalıyolardı benı dıgerkısıler oyle uzulmustum kı kartımı kırıp attım
    neymıs onune gelen kımlık kartı cıkarıyomus bu laf cok dokundu bana
    bı dahada o kartı kullanmadım

Mehmet YALCIN

kardeşim bu bilgileri bizimle paylaştıgın için teş.ederim bilgi sahibi olduk amma velakin bu kanunların tam olarak uygulayan ve bilen kimse yok çogu memur çalıştıgı kurumda bu kanunlar geçerli olmasına ragmen bilgi sahibi degil...

aksahin

BİZİ AYDINLATTIĞIN İÇİN SAĞOL CAPRİM.EMEĞİNE SAĞLIK KARDEŞİM

Üye
    Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Blog Mesajları
    6

minerva

Haklarımız ile ilgili bu yararlı bilgileri bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz capri

Üye
    Gerçek Adı
    Onur Güney
    Son Giriş
    06.03-2014
    Saat
    11:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Çekmeköy

atakan_abi Özürlüler için uygulanan ücretsiz veya indirimli haklar nelerdir?

ewet arkadaşlar ben dewletin bize wermiş olduu bu hakları tam bildiimi sanmıyorum ve görüşlerinizi bekliyorum

SERAFİM

umarım bu haklar listesine hergeçen gün yeni bir madde eklenir,bunun için duyarlı hükümetlere çok ama çok ihtiyaç var

hamur

bu engelli hakları denilen şeyle kanunda var mı? mesela 23. madde de kredi ödemesinde %50 indirim hakkı olduğu söyleniyor ama kyk böyle bir şey yok diyor. bu durumda bu eğer yasalarda varsa dava açmayı düünüyorum.tam olarak bu maddelerin kaynağı nedir?

dmert58

62. Trafik akışını engellememek koşuluyla park etmeye elverişle alanlara araç park edebilirler. ( Özürlü Kimlik Belgesini aracın ön yüzünü görünecek şekilde asmanız önemle rica olunur.)

bu madde gerçekten geçerli mi arkadaşlar normal bi arabayla özürlü park yerine park etsem ve özürlü kimlik kartı mı göstersem sorun olmaz mı şimdi ???

Yasaklı Üye
    Gerçek Adı
    Ramazan ASLAN
    Son Giriş
    07.04-2011
    Saat
    13:12
    Yaşadığı Yer
    AKSARAY

ASLAN68

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Degerli kardeşlerim bu haklarımız sadece yazılarda var bunları gerçekleştirenecek yürek isterim
    benim bu konu hakkında degerlendirme yapmam ne kadar etkili olur ama ben genel olarak diyorum ki
    bizler hakkımızı aradımız zaman mutlaka bir mazeret buluyorlar burada benim isyanım allaha değil engellilerin haklarını tam olarak korumayan uygulamayan allahsızlara

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye