+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 13 mesajın 1-13 arasındakiler
Engelli kimlik kartı nereden nasıl alınır?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

magnesia Engelli kimlik kartı nereden nasıl alınır?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    engelli kimlik kartı nerden alınır neler isterler ve nerelerde bizlere faydası olur

ve aklıma gelmeyipte bilgisi olanlar yardımcı olabilirler mi?

ceyrantirikçi engelli kartı

raporun varsa sosyal hizmetler ve çocuk esirgeme kurumuna git. orada seni yönlendiriyorlar

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

magnesia

evrak olarak neler isterler aldıkdan sonra bu kartı nerelerde kullanırım

Üye
    Gerçek Adı
    Maral
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:43
    Yaşadığı Yer
    Ege'de güzel bi şehir
    Twitter Hesabım

Maral

raporun aslı yada aslı gibidir mühürlü bi fotokobisi,2adet fotoğraf,kimlik fotokobisi ile sosyal hizmetler çocuk esirgeme kurumuna başvurman gereklidir özürlü kimlik kartı çıkarmak için

asabi

Alacağın engelli kartınla;gelir vergisi indiriminden,devlet demir yolları indiriminden,Türk hava yolları indiriminden,yerel yönetimlerin alacağı kararlar ile su indiriminden,devlet tiyatrolarından ücretsiz girişinden,özel telefon(türkcell,vodafone) indiriminden,milli park ücretsiz girişlerinden yararlanabilirsin

Sametmenc05

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: magnesia Mesajı Gör
    nerelerde bizlere faydası olur
    %48 oranında engeli kartım var şehirlerarası otobuslerde %50 Trenlerde %10 Uçaklarda %25 oranında indirim sağlıyor

Üye
    Gerçek Adı
    ayhan
    Son Giriş
    11.08-2011
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    Bilecik/Söğüt

duymazay11

Gerçekden bu indirimlerden faydalanan varmı.Otobüslerde indirimli seyahat eden oldu mu?

Sametmenc05

Abi diğer üye oldugum forumda izmir buluşması düzenleniyordu sadece işitme engelilerin katıldıgı amasyadan aldım gidiş dönüş izmir bileti normalde 120 ytl tutuyordu (60+60) engeli kartımı gösterdim bayana 30 ytl kestiler biletime yani 60 ytl ye izmire gittim geldim

ferhat1965

baska sehirlerde oldugunu duydugum su indirimi istanbul da maalesef uygulanmiyor..

Üye
    Gerçek Adı
    Yusuf İsmail Dalkılıç
    Son Giriş
    20.02-2012
    Saat
    01:50
    Yaşadığı Yer
    Bitlis

ismail13

Ben attım daha fazla kullanmak istemiyordum .. Daha doğrusu kanıma dokundu o kimlik .. Kış günüydü sobaya attım .. Sen de en kısa zamanda atarsın .. önümüz kış zaten .. Ne yapacaksın ki

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye