Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bekir3232 Avatarı

Gerçek Adı
    bekir kaya
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:31
    Yaşadığı Yer
    ısparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Toki ye emekli olarak oysa engelli olarak hangisi avantajlı olur başvurmak olur .hem engelli hem de emekli olarak başvuru ikisinede başvuru olmuyor muş sadece birine başvuru yapılıyormuş.

Üye
    şabanali Avatarı

Gerçek Adı
    şabanali
    Son Giriş
    10.01-2017
    Saat
    11:37
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm engelli vatandaşlar sakın olaki birde dar gelirliyse sakın tokiden ev almaya kalkışmasın ben beş yıldır dar gelirli tokiden ev aldım hiçbir indirimi yok 13 bin tl kömür borcumdan 4 adet icra başlattılar emlak vergisi dahil ödüyorum

Üye
    Mazhar K. Avatarı

Gerçek Adı
    Mazhar Kurt
    Son Giriş
    10.01-2017
    Saat
    22:48
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

şabaneli kömürü tokimi verdi verdide borçlandın tam anlayamadım bildiğim dar gelirliye peşinatsız aylık 100tl takistle ev veriyor toki ben almayı düşünüyordum bu sene aydınlatırsanız sevinirim

Üye
    şabanali Avatarı

Gerçek Adı
    şabanali
    Son Giriş
    10.01-2017
    Saat
    11:37
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Mazhar K.

cümleden selamün aleyküm, sayın kader arkadaşlarım ben samsunda toki konutlarında 5 yıldır ikamet ediyorum kömür dışarıdan almak yasak merkezi sistem toki alıyor engelli vatandaşlara kolaylık yok tüm ödemeler aynı hatta emlak vergisi dahi ödüyorum.bazı arkadaşlar banka kıyağı gibi yazılar yazmış samsunda 5 yıldır herhangi bir kolaylık yada kıyak görmedim onlarca resmi kuruma yazdım engelli vatandaşların yuva kurmasını kolaylaştırın diye yanıt yok sadece emlak vergisiyle alakalı yazı geldi tapuyu alana kadar ödemek zorundasınız diye.ben tapuyu alacak kadar param olsa zaten 300 lira yıllık emlak vergisini severek öderim.ama maalesef kolaylık yok kimse kalkışmasın yoksa borç batağına düşer.kaderimizde olana razı olacağız saygılarımla